Ярославський готовий домовлятися з футболістами, яким заборгував Металіст


"Або йдуть назустріч, або не отримають нічого"

Ярославський готовий домовлятися з футболістами, яким заборгував Металіст


Колишній інвестор ФК "Металіст" Олександр Ярославський поділився думкою про бачення процесу банкрутства клубу.

Колишній президент клубу відзначив, що майно в футбол не грає – для цього потрібен клуб.

Читайте такожЯрославський: Я людина послідовна. Сказав - за Металіст, значить, будемо топити тільки за Металіст

Футболістам боргують гроші? Треба домовлятися з футболістами і вирішувати питання банкрутства. Я думаю, що з футболістами здатний домовитися тільки я.

Свого часу я їх запрошував, в «Металісті» зробив зірками. Тому вони повинні піти назустріч "Металісту" і теж чимось пожертвувати.

В іншому випадку вони не отримають нічого. Це 100%.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Депо. Харків
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
alex.belogubko (одесса)
зачем нужен такой металлист --начинают с угроз
Відповісти
0
4
Повернутись до новин
Коментарі 13
alex.belogubko (одесса)
зачем нужен такой металлист --начинают с угроз
Відповісти
0
4
FRED73 (Харьков)
Та не пугайся так. Тебе ничто не угрожает.Нах ты кому нужен.
Відповісти
2
0
ffggpl (Харьков)
Ты явно недоумок, по другому у игроков вообще никаких шансов получить хотя бы часть денег!
Відповісти
1
0
avatar
simargl (Чернигов)
В лучших традициях 90-х ... а кто не захочет договариваться , тому сломаем ногу ... Металлист скоро оживёт, движение пошло.
Відповісти
1
6
avatar
Serega1111 (Киев)
Поскорее бы... "Тот" Металл вынес бы всю нынешнюю УПЛ в одну калитку вместе с нынешним Шахтером
Відповісти
5
4
TIRAN (Донецк (Украина!))
"тот" мх и сравнивай с "тем" шд!
 
0
3
ffggpl (Харьков)
Футбол это биснесс! И, как в любом бизнесе существуют риски, которые игроки также должны разделять!
Відповісти
2
3
avatar
Просто Квашин (Харьков)
Отработал ты месяц у себя на работе, пришло время получать зарплату...И тут подходит твой шеф и говорит : "Моя фирма- это биснесс! И, как в любом бизнесе существуют риски, которые работники также должны разделять! ".....
Відповісти
4
2
avatar
Serega1111 (Киев)
100%. Риски должны разделять партнеры, но никак не работники, которые нанимаются под конкретные задачи. Или сразу в контракте все риски прописывать надо
 
2
1
старий фан (Рівне)
Коли компанія йде на дно - так часто буває, що боргують працівникам, а коли вона визнана вже банкротом, то свої гроші можна запити водою. Тут же Ярославський, таки щось пропонує гравцям. Думаю всі погодяться інакше не отримають нічого і клуб відроджувати ніхто не буде.
 
5
0
Tenma7 (Чернигов)
Просто Квашин (Харьков), Не корректный пример. Скорее так - есть фирма у которой в какой то момент меняется собственник и через пару лет она банкротится, оставаясь должна работнику энное количество денег, работник уже лет 5 как работает на другой работе. И тут появляется старый владелец, который предлагает вам часть денег вернуть взамен на отказ от каких либо претензий к фирме.
 
3
0
ffggpl (Харьков)
Если хозяин бизнеса сбежал со всеми заработанными тобой деньгами, то что делать??? Почему Ярославский должен разгребать не свои долги? Это, чисто, жест доброй воли с его стороны! Респект ему за это!!!
 
3
0
avatar
Просто Квашин (Харьков)
Логично !!!!
Відповісти