Через коронавірус в Україні МОЗ анонсує скасування спортивних заходів


Коли – поки що не кажуть

Через коронавірус в Україні МОЗ анонсує скасування спортивних заходів


Влада України хоче скасувати в країні всі масові заходи у зв’язку з поширенням китайського коронавірусу.

Про це сьогодні повідомив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Найближчим часом ми, на жаль, будемо змушені вводити обмежувальні протиепідемічні заходи.

Будемо забороняти проведення масових заходів, конференцій, спортивних заходів. Закриватимемо тимчасово школи, щоб знизити масові скупчення людей.

Читайте такожОфіційно: Всі матчі Серії А один місяць будуть проходити без глядачів

Коли саме влада почне запроваджувати обмеження, Ляшко не уточнив.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
НВ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
kmv76odsk (Одесса - С.-К.)
обычно на стандартном стадионе 32 сектора.... как раз хватит рассадить всех желающих по одному на сектор
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 15
kmv76odsk (Одесса - С.-К.)
обычно на стандартном стадионе 32 сектора.... как раз хватит рассадить всех желающих по одному на сектор
Відповісти
0
0
satellite (Харьков)
Зачем переносить......???Проводите матчи без зрителей.Посещаемость будет та же!!!
Відповісти
3
0
tolina-ystas (Краматорск)
У нас и так никто на футбол не ходит .Поэтому и делать ничего не надо.
Відповісти
4
0
avatar
таврия19752009 (симферополь)
Если отменять то сорвут подготовку Шахтера к ЛЕ и подготовку сборной
Відповісти
2
0
Джан Мурадов (Придеснянськ)
У нас може бути як у Європі у середині 14 століття... З таким не варто жартувати.
Відповісти
4
1
avatar
таврия19752009 (симферополь)
можно проводить без зрителей как ниже писали
Відповісти
3
0
Запорізьке Торпедо (zp)
б...дь. Б...ДЬ. В Украине, только по официальным данным, полмиллиона больных туберкулезом, каждый год от него умирают 4 тысячи человек. И один больной коронавирусом. Что делают зебилы? Правильно, закрывают тубдиспансеры и устраивают Новые Санжары по всей стране по поводу коронавируса
Відповісти
5
3
avatar
Yarik-11 (Кіровоград не Кропив)
Да умирают от туберкулёза, гриппа и тд. Но ты представь себе если этот вирус у нас разлетится по стране (как в Китае или Италии). Если Китай за пол года не смог остановить его распространение, что будет у нас!!!! Этот вирус нас половину скосит за те же пол-года. У нас будет вторая зона отчуждения только не в одном регионе а по всей стране. Так что лучше сейчас перестраховаться чем потом плакать. Но что то мне подсказывает что наши власти нечего не сделают пока комар за зад не укусит
Відповісти
5
3
филанкрот (donetsk)
Ярік із Кропивницького,не панікуй.Коронавірус легко переноситься.Заведи собі кота,тоді навіть якщо захворієш--не помреш
 
0
0
avatar
simargl (Чернигов)
У нас всё делают через задницу. Закроют школы , так дети будут дома сидеть ??? По ТРЦ шариться, кафешкам и в кино ходить...Один больной пока в стране. Или мы чего-то не знаем???
Відповісти
6
1
avatar
PiterCantrope (Франківськ)
В школах завжди карантини коли йде поширення якоїсь інфекції. Звичайний грип, свинячий, китайський чи якийсь інший. Школи закриваються.
Відповісти
3
0
Zapp Brannigan (Київ)
Тю, а нафіга скасовувати? Он навіть в Італії матчі проходять, але при пустих трибунах...
Відповісти
8
0
absurdlight (Kiev)
Им ещё не сказали
Відповісти
5
0
kvna (кременчуг)
вот именно - у нас все равно на матчах и так пустые трибуны ))
Відповісти
5
1
alexfc (Киев)
и я о том же с нашей посещаемостью нам короноворус не страшен)
Відповісти