Матч товариського турніру на Полтавщині завершився расистським скандалом. Одного з гравців обізвали "чорною мавпою"


Команда африканських студентів після образи пішла з поля

Матч товариського турніру на Полтавщині завершився расистським скандалом. Одного з гравців обізвали "чорною мавпою"


Товариський "Відкритий турнір", присвячений 100-річчю полтавського футболу, не встигнувши як слід розпочатися, ознаменувався расистським скандалом.

Так, поєдинок першого туру в Крутому Березі Полтавської області на стадіоні "Лтава" між командами "Молоді Зірки" і "Зоря-Ворскла" був перерваний через прояви расизму.

Ту варто відзначити, що за "Зірок" грали африканські студенти, а за "Зорю-Ворсклу" - ветерани полтавського футболу.

На 36-й хвилині зустрічі (рахунок до того моменту був на користь "Ворскли") захисник "Зорі-Ворскли" Володимир Олефір після одного зі стиків назвав потерпілого гравця суперників "чорною мавпою", за що отримав жовту картку.

Ну а тренер "Молодих зірок" Майкл Алозіє після інциденту повів команду з поля.

Відео епізоду:

Вже після зупинки матчу запасний гравець "Молодих зірок" Джошуа накинувся на Олефіра з лайкою. Володимир у відповідь сказав, що суперник теж ображав його, але на англійській мові.

Відео епізоду:

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
Беркут88 (Тернопіль)
У США б вже пів-Полтави за таке розграбували))
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 16
avatar
Беркут88 (Тернопіль)
У США б вже пів-Полтави за таке розграбували))
Відповісти
1
0
donkrot (Донецк)
Задолбали эти чёрные...
Відповісти
3
3
avatar
Alex7Chapman (Кропивницький)
ось вони расисти малоросійські...завжди знав, з якого регіону вони розмножуються...та який ФК підтримує їхню "діяльність"
Відповісти
0
0
oda1979 (Запорожье)
Ну, назвали бы в ответ белой обезьяной.. ипать, какие обидчивые
Відповісти
8
5
avatar
Динамо-машина (Киев)
100%
Відповісти
5
6
avatar
Динамо-машина (Киев)
Неизвестно ещё, что эта чёрная обезьяна говорила Олефиру!
Відповісти
7
6
avatar
Alex7Chapman (Кропивницький)
ти що на стороні расиста?
Відповісти
1
0
мы за динамо (киев)
може розкажеш тут де ти там расизм вгледів.... мудню сказали шо він мудень. обізяна, козел, свиня і тп це лайка, а расизм у нас тільки в деяких хворих головах. як і нацизм, фашизм реально тільки підарастія, але під захистом влади. ще сєпари і козлорилі. це тебе ніяк не турбує?
 
0
2
avatar
Очманілий Заєць (Odessa)
Як казав Жванецький: "Мудрість приходить зі старістю. Але інколи старість приходить сама". Саме той випадок. За ветеранів грає, але як був мудрилом, так ним і залишився.
Відповісти
6
7
avatar
Bush_Dima (Чернігів)
Відповісти
0
0
Maugli (Джунгли Африки)
Пожизненно дисквалифицировать этого олефира! Нельзя обижать моих братьев!) А команде ветеранов засчитать поражение!
Відповісти
7
7
avatar
Динамо-машина (Киев)
Так не приезжайте в Украину, если что-то не нравится! Учитесь у себя в Африке! Украина для украинцев, а не негров!
Відповісти
7
7
avatar
Просто Квашин (Харьков)
Дурко, не рекламируй Гитлера и Путина...
 
3
7
avatar
Динамо-машина (Киев)
Ну если тебе по приколу, если наших женщин будут "клеить" эти негры, а потом будут рождаться негритята, то мне - нет! Я им не желаю зла, но пусть живут у себя в Африке и там качают права.
 
4
5
avatar
Alex7Chapman (Кропивницький)
Динамо-машина (Киев) +++ якщо ти це повториш "русским" на Донбасі)
 
1
0
avatar
Alex7Chapman (Кропивницький)
пам'ятаю цього олефіра за виступами у Кривбасі та Іллічівці... його ще занесло на півроку у нашу Зірку...ще той тип...чому мені не дивно, що расистське висловлювання пролунало саме від нього
Відповісти