"Радію за Маркевича та Блохіна". Костянтин Андріюк опублікував зарплати топ-керівників УАФ


Достойним людям – достойні зарплати

"Радію за Маркевича та Блохіна". Костянтин Андріюк опублікував зарплати топ-керівників УАФ

Відомий журналіст Костянтин Андріюк опублікував в Facebook суми, які отримували як заробітну плату топ-керівники Української асоціації футболу в період з січня по березень 2020-го року.

Так за його інформацією Мирон Маркевич за місяць роботи заробляв 707 тисяч гривень, керівник суддівського корпусу Лучано Лучі – 411 тисяч, віце-президент УАФ Вадим Костюченко 432 тисячі, голова Комітету з етики та чесної гри Франческо Баранка – 513 тисяч, а ось фінансовий директор УАФ Євгенія Сагайдак «лише» 61 тисячу.

В списку, наданому Андріюком, також вказані Олег Протасов (323 тисячі), Олег Блохін (115 тисяч) та Ігор Бєланов (153 тисяч).

Журналіст при цьому зазначає, що всі оригінали зарплатних відомостей є у нього на руках, з ІД кодами та рештою даних. За потребою Андріюк готовий надати їх відповідним структурам чи органам.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поділитися з друзями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Коментарі (23)
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
SAID (Одесса)
У Трампа зарплата 33к, даешь Маркевича в президенты США
Ответить
0
-2
avatar
shtrunc (Донецк-Хайфа)
Маркевич-25 000 долл. Дааааа, Украина-богатая страна!!!
Ответить
+4
-3
Лекарь (село Дарница)
Ну да, + Мирон еще и при Рухе лицом торгует, не за копейки, как я понимаю.
Ответить
+4
-1
krakow (Херсон)
Маленькое уточнение.Не зарабатывал,а получал.
Ответить
+7
0
avatar
Amakan (Chernihiv)
Нихерасе, такое ощущение,что они вакцину от ковида разрабатывают или как минимум лунную программу запилили
Ответить
+12
0
avatar
Виктор 2209 (Мехико)
Amakan (Chernihiv)------и это только официальная сумма
Ответить
+1
0
Лекарь (село Дарница)
Мирон 300+ штук зелени за год получает. А мы хотим, чтоб он кого-то тренировать снова начал. Да нах надо ему кого-то тренировать, с такой зарплатой!
Ответить
+7
0
Весела Дача (Кривий Ріг)
суркисенок придет - порядок наведет, мгагага
Ответить
0
-8
avatar
shtrunc (Донецк-Хайфа)
Кто его пустит?
Ответить
0
-5
kampodua (Київ)
Скажіть, а які ще функції в УАФ виконують особи з цього списку, крім як гадити Динамо та іншим неугодним клубам?
Ответить
+10
-1
avatar
DynamoKiyv (Київ)
УАФ не потягне їхню з/п, якщо вони ще й працювати будуть
Ответить
+4
0
Bonus (Львів)
Нормально, середня з/п в них десь співставна з вартістю сучасного міні-футбольного майданчика, мабуть цим керувалися...
Ответить
+9
-1
avatar
Виктор 2209 (Мехико)
Жаль что не в драхмах
Ответить
+1
-1
avatar
Печник (Бабаи Харьковская об)
Утка 100%! Маркевич 700тыс?!! Да это бред! Он в Металле чуть больше получал а тут бюджетники... Откуда такие деньги не смешите!
Ответить
0
-13
avatar
Печник (Бабаи Харьковская об)
Черти чего минусуете, а подумать не судьба?!
Ответить
0
0
avatar
Zapp Brannigan (Київ)
Бюджетний залізничник Лещенко зараз теж заробляє не набагато менше...
Ответить
0
0
GRaFkiyv (Фриско)
Это вам не у токарного станка смену стоять...
Ответить
+11
-2
Термит (Киев)
Все "ассоциации" так работают. Тот же пенсионный фонд. Вместо того, чтобы просто дать матери 5000 грн в месяц, я отдаю государству 8000, из которых 5000 - идет ей на пенсию, а 3000 - на ЗП госслужащим, чиновникам, отопление и ремонт совбезов и конечно - значительная часть оседает у уважаемых людей наверху. Типа плата за то, чтоб все было честно :)
Ответить
+12
0
avatar
Fata Morgana (Запорожье)
Да... Вот почему наш футбол такой бедный... Да на эти бабки можно с десяток команд воскресить! При всём уважении к Маркевичу, Блохину, Протасову с Белановым... Ладно эти люди заслужили своим вкладом во славу Украины. А вот остальная вся пистобратия за какие заслуги такие зряплаты имеет?????!!!!!
Ответить
+2
-4
старий фан (Рівне)
До чого тут команди? Власником хто має бути УАФ?
Ответить
+5
0
alex.belogubko (одесса)
за что платят такие бабки --надо увольнять и уменьшать зарплаты
Ответить
+5
-1
avatar
Инспектор ( )
Павелко?
Ответить
+5
0
avatar
Сумчанин (Сумы)
Ответить