Андрій Шевченко: Я уявляю, який матч чекає Шахтар в Мадриді


Наставник збірної України вважає, що очікувати хорошого результату не варто

Андрій Шевченко: Я уявляю, який матч чекає Шахтар в Мадриді

shakhtar.com


Головний тренер збірної України Андрій Шевченко розповів, що ситуація навколо коронавірусу має критичні наслідки для українських команд.

Для збірних, як Україна, у яких не такий багатий вибір футболістів, ситуація з COVІD-19 зараз катастрофічна. Ми несемо шкоди набагато більше, ніж інші команди. У нас немає такого якісного підбору гравців і якщо хтось вилітає - це велика проблема. Зараз будуть проблеми і в кубкових турнірах. Я уявляю, який матч чекає "Шахтар" в Мадриді.

- Що робити в ситуації, коли COVІD-19 по суті розвалює кадрово команди? Адже графік у того ж "Шахтаря" буде дуже щільний. Як до цього ставитися?

- Я думаю, потрібно ставитися до цього, як і ми в збірній. Матчі однозначно скасовуватися не будуть. Тренеру "Шахтаря" потрібно буде визначитися і вибрати кращих з тих, хто буде готовий грати. Футбол зупиняти не можна, але чекати якогось результату в таких умовах не доводиться. Граючи з командами, у яких два-три склади, конкурувати важко. Але ми повинні це робити.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Футбол 1/2/3
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Віктор Бокасса (Betwmount)
До речі, іспанські клуби не будуть допускати глядачів на матчі ЛЧ.
Відповісти
1
1
Повернутись до новин
Коментарі 10
Віктор Бокасса (Betwmount)
До речі, іспанські клуби не будуть допускати глядачів на матчі ЛЧ.
Відповісти
1
1
Віктор Бокасса (Betwmount)
Проблеми індіанців не повинні хвилювати шерифа... Хай би Реал поставив у рамку Луніна.
Відповісти
3
1
avatar
usovvictor (Kharkov)
...не пишите дурь - индейцы, - это мы с вами, а шериф хочет только установить порядок на данной ему территории...
Відповісти
1
4
avatar
usovvictor (Kharkov)
...наверно хватит свое "эго" болельщика выставлять, когда речь идет о сборной, - это всем болельщикам, у которых "понятие" "мой табор". С этой серией матчей я все время проникаюсь уважением к Шевченко (хотя и сам не раз в горячах критиковал) за его гибкость по составу. Горячие головы (...а там есть и люди с пониманием футбола) предлагают заменить вратарей игроков, - можно. Но делать сиюминутно - это авантюра. С Францией это было очень показательно, "кто в лес, кто по дрова", Шевченко выбрал в этом случае "минималку" только для того, чтобы закрыть эту зияющую дыру. Результат вы знаете... А вот то, что нарабатывать 2-й состав заблаговременно - это давно пора и ассортимент (простите) игроков у Украины имеется, особенно наглядно если посмотреть на нынешнюю борьбу в чемпионате. Мы вышли с таким составом, чтобы Украину вообще не вычеркнули из таких мероприятии, ...да да, именно, ...участие. И здесь Шевченко все что мог сделал. Говорили о слабости Германии, - есть такое, когда французы были в прекрасной форме и гоняли нас как зайцев вместе с перепуганными новичками и "некоторых" "великих" на "расслобоне" ("понимающих") такой состав. Так что игра с Испанией не принесет чего то нового и будем надеяться только на упорство ребят как с Германией. 3 эти встречу открыли (откроют) всю серию проблем со сборной - хороший урок перед стоящими задачами. Если хватит организации и финансирования, 2-ой состав просто необходим, игроки есть, только надо дать им развитие с высоты взгляда сборной, ...простыми словами тренировки вместе со сборной и в ее составе, тогда не надо будет хвататься за СаШо при пожаре. Плюсы, которые принес короновирус просто показательны, как тут один болельщик заметил - "теперь ты знаешь, что ты стоишь в этой жизни"..., - это про сборную в "таком" составе...) И прекратите гнобить Шевченко, на самом деле это правда довольно успешная сборная за столько лет..., другой не будет...
Відповісти
0
1
тутти-10 (Сумська область)
Та ти про збірну України думай. Для чого тобі Шахтар? ЛЧ кожного року відбувається, а на ЧЄ ми потрапили 3 раз за всю історію. Треба рейтинг наростити перед формуванням корзин на відбір до ЧС. А він печеться за Шахтар. Та вони що року грають з реалами, інтерами і мансітями. Тобі свого немає чого думати?
Відповісти
7
12
avatar
Инспектор ( )
Его спросили, он ответил.
Відповісти
9
5
TIRAN (Донецк (Украина!))
не ссы - скоро чм будут проводиться через каждые 2 года
Відповісти
0
6
Zapp Brannigan (Київ)
А може до матчу з Реалом станеться чудо одужання купи гравців? Для ШД це не вперше - от у Яріка Ракітського такі чудо-одужання були постійно)))
Відповісти
11
10
avatar
scorpius (Ck)
Ярик то отдельная история)
Відповісти