Зеленський: Між Україною і Польщею не може бути сварок, крім однієї: в яких містах провести зимові ОІ або ЧС з футболу


Нова ідея від президента України

Зеленський: Між Україною і Польщею не може бути сварок, крім однієї: в яких містах провести зимові ОІ або ЧС з футболу


Президент України Володимир Зеленський після зустрічі з главою Польщі Анджеєм Дудою висловився про можливе спільне проведення чемпіонату світу з футболу або зимових Олімпійських ігор.

"Ми торкнулися і чутливого для обох країн питання історичної пам'яті. Ми готові робити кроки назустріч.

Ми повинні пам'ятати, що посварити наші країни мріють чимало наших недругів і всім ми можемо сказати одне: "Не дочекаєтеся".

Між нашими країнами взагалі не може бути сварок, крім однієї: в яких містах провести спільні зимові Олімпійські ігри або чемпіонат світу з футболу", - сказав Зеленський.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
androma (Вересневе)
ОІ і Мундіаль це дуже дуже далеке майбутнє, а от етап кубка світу з біатлону в Буковелі реально провести вже в найближчі роки.
Відповісти
0
1
Повернутись до новин
Коментарі 18
androma (Вересневе)
ОІ і Мундіаль це дуже дуже далеке майбутнє, а от етап кубка світу з біатлону в Буковелі реально провести вже в найближчі роки.
Відповісти
0
1
Footballhead (м. Чернігів)
Закерзоння нехай віддадуть, мразі кончені. Вони нам ще за операцію Вісла не заплатили своїми сльозами.
Відповісти
0
3
oda1979 (Запорожье)
Я за! Горжусь нашим Президентом!
Відповісти
2
8
тутти-10 (Сумська область)
Юлька Мендель, ти?
Відповісти
5
0
ukatan (Харьковская обл.)
Мать моя женщина! Самая "богатая" страна Европы! Почему бы не провести ОИ или ЧМ по футболу!
Відповісти
5
0
Норд Ост (Город)
а волынская резня?) единственное ,за что упа можно похвалить
Відповісти
3
2
oda1979 (Запорожье)
А волынская резня была пару лет назад????
Відповісти
1
1
Footballhead (м. Чернігів)
А яка різниця, коли? Головне, що ляхи смачно умилися кров'ю у відповідь на спалення десятків українських сіл.
 
0
1
balamyt (Boston)
Мечтать же не вредно..Нужен Позитив...хоть в спорте....чтобы было чем гордится...А жизнь наладится...Я в это верю..Не нужно Все валить на Зеленского..Ему нужна перезагрузка команды..И после войны была разруха ,Но и без плана Маршала...подняли экономику...Резервы в Украине есть.,и .ими нужно умело пользоватся..Тогда и Запад поможет..Но сейчас Короновирус ..и всем не просто...Это и футбола касается..
Відповісти
1
5
royalstas (Вінниця)
Розкажіть хтось йому що олімпіаду проводить якесь одне визначенне місто а не по 2 країни і по декілька міст.......
Відповісти
7
1
Лекарь (село Дарница)
фэйспалм
Відповісти
0
0
тутти-10 (Сумська область)
Воно дійсно таке дурне, чи на стільки відірване від реальності? Воно хоч розуміє, що відбувається в країні, президентом якої воно є? Яка Олімпіада? Який Чемпіонат Світу? Дурень ти.
Відповісти
10
1
Comment06 (Украина)
Согласен полностью, а минуснул ошибочно.
Відповісти
0
0
androma (Вересневе)
Та все він розуміє, але треба ж щось визначне сказати, от і говорить.
Відповісти
1
0
avatar
таврия19752009 (симферополь)
Межгалактический турнир ( Остапа Зеленский)
Відповісти
13
2
Запорізьке Торпедо (zp)
у нарика дыра в бюджете 300лярдов, крах экономики, а оно про проведение чемпионатов-олимпиад думает)
Відповісти
17
4
avatar
Очманілий Заєць (Odessa)
Ему кричали: "3, 2, 1...!", а он все кланялся и кланялся.
Відповісти
10
3
Footballhead (м. Чернігів)
Велике Годівництво ж, шо ти хотів?) Всім бабло, крім народу України.
Відповісти