МОЗ України з 18 лютого дозволило проведення футбольних матчів з глядачами


З обмеженнями по заповнюваності стадіонів

МОЗ України з 18 лютого дозволило проведення футбольних матчів з глядачами

shakhtar.com


Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов заявив, що з 18 лютого буде дозволено проводити матчі з глядачами на трибунах. Однак для них будуть діяти певні обмеження.

Про це Максим Степанов розповів на засіданні уряду.

"Дозволяється проведення матчів, командних ігрових видів. Глядачі можуть бути на трибунах, але з певними обмеженнями за кількістю заповнених місць", - сказав голова відомства.

Також деякі ЗМІ заявляють, що проводити матчі можна буде за умови заповнення стадіону не більше, ніж на 50%.

Читайте такожЗМІ: Матч Шахтар - Маккабі може відбутися з глядачами

Нагадаємо, що 18 лютого на "Олімпійському" має відбутися матч 1/16 фіналу Ліги Європи "Динамо" - "Брюгге". Через тиждень на цьому ж стадіоні "Шахтар" прийме "Маккабі" в матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
РБК
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Slavutic
В принципе ничего глобально не поменяется. Те, кто не ходил в последние годы на футбол, так и не будут ходить! Остальные 10% - 15%, как ходили на футбол, так и будут дальше ходить! Зря запрещали. А то "Квартал 95" в закрытых залах концерты давал, а несчастные пару тысяч болельщиков на открытые стадионы не пускали!))
Відповісти
2
0
Повернутись до новин
Коментарі 22
Slavutic
В принципе ничего глобально не поменяется. Те, кто не ходил в последние годы на футбол, так и не будут ходить! Остальные 10% - 15%, как ходили на футбол, так и будут дальше ходить! Зря запрещали. А то "Квартал 95" в закрытых залах концерты давал, а несчастные пару тысяч болельщиков на открытые стадионы не пускали!))
Відповісти
2
0
Запорізьке Торпедо (zp)
а чего запрещали - так и не сказали
Відповісти
2
0
Одіссей (Донецьк)
Про сто грамм от минздрава не забыли ...ну шоб зараза не приставала.
Відповісти
2
0
avatar
simargl (Чернигов)
Крутят футболом как хотят .. давно пора разрешить. А тут такой сюрприз...
Відповісти
3
0
Чернышев (Tegusi)
Не хвилюйся, для таких як ви обмеження відсутні.
Відповісти
0
3
pele0903 (киев)
Черниш,в будку!
 
0
0
avatar
Kolibri (Киевоград)
Бобовое дерево
Відповісти
0
0
football_soccer (Украина)
лишнее подтверждение того, что паника раздутая. Когда важным дядям понадобилось, так вирус сразу стал не опасен. Несмотря на то, что зима, и минус 10...)))
Відповісти
5
2
янковский ян (Запорожье)
Четко под футбол. Ну и на том спасибо. Тысяч 10-15 на брюгге будет. Остальные просто неупеют спланировать время.
Відповісти
5
0
Віктор Бокасса (Betwmount)
Інших просто не пустять через ліміт відвідування.
Відповісти
1
4
янковский ян (Запорожье)
Максимум 30000
 
1
2
Віктор Бокасса (Betwmount)
Це прекрасно...
Відповісти
5
2
TIRAN (Донецк (Украина!))
Виктория Бокасса (Betwmount) 16.02.2021 в 16:34Хто би сумнівався, усі у нас то рівні, але деякі тваринки (підземні) рівніші. (с)
Відповісти
2
0
avatar
Kolibri (Киевоград)
Шлю на мыло!
Відповісти
0
0
avatar
Сэло юзовка (Santa Cruz de Teneri)
Охренеть... тут из Буковеля все больные приезжают, а на футболе толпа на входе и половина пьяных...
Відповісти
2
5
AndrewGreen (Lviv)
Ну і?Ти ж сам відповів на своє твердження. Чому на буковель можна, а на стадіон ні. Та і де ти бачив толпи на вході? В нас на стадіоні 2 тис. Всі люди живуть вже звичним життям. Громадський транспорт переповнений, а ти переживаєш за натовп на вході
Відповісти
6
0
avatar
Сэло юзовка (Santa Cruz de Teneri)
То что где-то ведут себя тупее, не значит, что стоит их переплюнуть ...Где я видел толпу на футболе? Ты вообще на стадионе был хоть раз в жизни? :)
 
3
5
AndrewGreen (Lviv)
Мова йде про те, що закриття стадіонів або їх відкриття ситуацію не змінить
 
5
0
avatar
Сэло юзовка (Santa Cruz de Teneri)
Ну несколько тысяч человек на стадионе во время пандемии - не лучшее решение...
 
1
5
янковский ян (Запорожье)
То есть в боковеле бухать неделями можно?
Відповісти
7
0
TIRAN (Донецк (Украина!))
в буховеле
 
8
0
avatar
simargl (Чернигов)
Не гони. Ты был хоть раз на Буковеле )))???? Никто там не заболевает, не фантазируйте. Больше шансов заболеть в метро и маршрутках, да в ТРЦ.
Відповісти