До 100-річчя клубу. Ярославський заявив про намір відродити Металіст


Офіційна заява

До 100-річчя клубу. Ярославський заявив про намір відродити Металіст


Екс-власник і президент "Металіста" Олександр Ярославський заявив про бажання і намір відродити харківський клуб.

У відкритому листі, адресованому в.о. міського голови Харкова Терехову, секретарю Харківської міської ради Тимчуку і голові Харківської обласної Товмасяну Ярославський запропонував буквально наступне.

Читайте також10 років без футболу: Денисов назвав деталі угоди Ярославського і Курченка

"Наше рідне місто Харків і наша рідна Харківщина мають багату культурну спадщину, гідну того, щоб її дбайливо зберігали. У числі досягнень харківської громади золотими літерами вписані в історію регіону перемоги і титули футбольного клубу "Металіст".

Сім бронзових нагород і "срібло" національної першості, єврокубкові матчі і чвертьфінал Ліги Європи УЄФА, красень-стадіон до Євро-2012, і дитяча футбольна академія, а головне, всенародна любов і гордість харків'ян - все це "Металіст".

В 2025 році виповниться 100 років з дня заснування легендарного харківського клубу. Наш обов'язок як патріотів Харкова і Харківщини зустріти цей ювілей гідно.

Але поки від того славного "Металіста" залишилася одна назва, а створена до Євро-2012 інфраструктура приходить в непридатність.

Тому я пропоную всім небайдужим землякам, уболівальникам з гарячими серцями, місцевій влади, зацікавленої в розвитку регіону, об'єднатися і відродити справжній героїчний "Металіст"!

Зі свого боку, обіцяю докласти всіх зусиль для того, щоб повернути колишню славу.

"Жовто-синій" - самий сильний", - йдеться в зверненні Ярославського.

Слідкуйте за нами:


Оцініть цей матеріал:
Поділитися з друзями:
Джерело:
dch.ua

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Коментарі (45)
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
usovvictor (Kharkov)
..."обещание женится еще не значит женится", ...поверю, когда сдвинутся матактивы и финансы....
Ответить
0
0
avatar
Red_Cat (Салоники)
а суркисня и ахмет дали добро разве? зачем им конкурент за награды?
Ответить
0
-1
мы за динамо (киев)
а мені здається це черговим переділом і черговим злом для харкова в тч харківського футболу. дивують харків"яни. легковірність і легкодоступність не є якостями не знаю як і назвати бо геть не пацани ж. ото вже заватанились. людську подобу втрачаєте.пс. ... мовчу, мовчу
Ответить
+2
-5
Mexxxxx (Просяная)
Днепр появился в 1961 (основан в 1918 Википедия) и ждать столетия долго придется. Та и "возрождатель" к сожалению не болельщик, поэтому ему эта слава и все-такое побоку. Ну хоть Металлист, вопрос уже о всех славных клубах страны, каждый жалко.
Ответить
+2
0
Sashik (Baltimore)
Знов пусті понти ні про шо. Надіюсь що через чергових чмо, ПФЛ не буде нарешті робити виключень
Ответить
0
-3
Консєрв Елєктрік (Дніпро)
подивимось
Ответить
+1
0
Вано (Lviv)
Українському чемпіонату дуже потрібні такі клуби як Металіст та Дніпро, без них чемпіонат не такий як був колись, через відсутність таких клубів і Динамо з Шахтарем не розвиваються..
Ответить
+6
0
avatar
palmotron (Бровари)
Новина супер! Дуже хочеться, щоб був такий сильний клуб як раніше! Але якось односторонньо він все каже - "Харьковский", "Для Харьковчан", "Слобожанский", "Харьковщина"... А нічого, що вболівальників Металіста, по всій країні повно було, і залишається!? Я обома руками за відтворення клубу, але клуб буде грати в Прем'єр Лізі, в Україні. Сумно трішки з цього...
Ответить
+4
-1
Одинзавсех (Харьков)
Может по мнению некоторых людей - это "бла-бла-бла", но все харьковские любители футбола очень надеются и ждут этого момента. Это, просто, ужасно, что города, как Харьков, Одесса и Днепр, с такими великими футбольными историей и традициями остаются на сегодняшний день без большого футбола. Надеемся, ждем, верим, поддерживаем!
Ответить
+8
-1
rivnenskyi (Рівне)
Щось у нас в країні все так швидко закрутилось-завертілось, що аж страшно стає. Пацани, корочє - якщо маєте доляри - продавайте, накопичуйте гривню) Скоро курс по 5,45.
Ответить
0
-3
storm_ua (Николаев)
Пока что болтовня, и разговор ни о чем
Ответить
+8
-3
magnum power (БОМЖ)
как металлист в плане музыки, предпочитаю два Металлиста и один Металл в Харькове)), но как болельщик, конечно хочу возрождения того Металлиста.
Ответить
+2
-1
avatar
satellite (Харьков)
Дай Бог!!!
Ответить
+8
-2
Olegyurchak (Хмельницький )
Якщо такий як був, що стадіони збирав, то Боже йому помогай.
Ответить
+15
-1
Запорізьке Торпедо (zp)
обращение в стиле блаблабла, ах давайте возродим, ах давайте объединимся. Ну давайте, а конкретно шо? Китайцы денег дали уже? Это будет М1925 или Металл? Или это одно и то же, я уже запутался
Ответить
+7
-4
rjhxb61@ukr.net (киев)
Красников - протеже Ярославского) Ярославский - протеже Зеленского) Доходчиво?
Ответить
0
-12
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Зеленский протеже Коломойского, Коломойский протеже Суркиса, Суркис протеже Медведчука, Медведчук протеже Пуйла. С другой стороны Курченко- Янукович- Ахметов- и снова Пуйло... Так доходчиво?)))
+9
-6
rjhxb61@ukr.net (киев)
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ) : - Медведчук - протеже Кучмы. ( глава администрации). Кучма чей протеже, напомни:))
0
0
Запорізьке Торпедо (zp)
ярославский - протеже зеленского - ггг, такую глупость с таким пафосом мог сказать только недалекий человечек)
+3
-1
Ol-g (Одесса)
Так возродите, деньги же есть. без шума и чиновников. Потом IPO пробуйте, когда результаты будут. Без IPO...
Ответить
+3
-3
ВасяКулебяка (Козливка)
Думаю народ был бы рад деолигархизации страны вцелом, а не вашим клубам-игрушкам
Ответить
+10
-6
ZXCVBNM (Місто на Дніпрі)
У нього є якийсь план конкретних дій? Якщо так, нехай звернеться з цим планом до тих, хто може реально на щось впливати. А відкриті листи...то таке(С). Як радянські лозунги. "Дайош...шо нєбудь!"
Ответить
+9
-2
ФК Матусов (Черкаси)
Дай Бог, щоб так і сталось, віримо в відродження славного Металіста!!!
Ответить
+7
-1
Весела Дача (Кривий Ріг)
Какие у металиста титулы, ты шо сдурэл, чебурашка?
Ответить
+7
-13
avatar
kotigorok (Чернігів)
Титул найпродажнішого клубу. Та то таке.
Ответить
+7
-12
ffggpl (Харьков)
Ну тут жесткая конкуренция с Шубскисами!
+7
-5
Весела Дача (Кривий Ріг)
забыл про торпедо, ладно, титулованый.
Ответить
+1
0
ukatan (Харьковская обл.)
А до того ли сейчас гос-ну Ярославскому? Терки с "Мотор Сич" далеко не закончились. А ну как завтра введут против него санкции?
Ответить
+8
-6
avatar
Kolibri (Киевоград)
Эх, если бы реально возродили!
Ответить
+10
-4
avatar
Віктор Бокасса (Betwmount)
Не зрозумів? Бренд МХ тепер належить біглому курченку, Невже Я. буде з ним домовлятися? Чи буде раптом фінансувати Мет1925?
Ответить
+4
-7
alexfc (Киев)
Было бы неплохо. Если появился третий клуб уровня ЛЕ. Чтобы не просто там присутствовать, а и выходить из группы в 1/16. Были ранее времена когда и четыре команды выходили, а сейчас и одна за счастье.
Ответить
+9
-1
Sarmat 2019 (Донецк/Одесса)
Дай Бог, но слабо верится! В стране бардак, подвешенная ситуация! Вряд ли будут инвестировать серьезные деньги!
Ответить
+2
-12
FC Energy (Новая Каховка)
Бардак всю историю Украины, только под разными людьми, и шо, не жить совсем теперь?
Ответить
+12
-1
Sarmat 2019 (Донецк/Одесса)
Ну, по крайней мере, Коломойский и другие..., не торопятся ))
0
-5
rjhxb61@ukr.net (киев)
Sarmat 2019 (Новая Каховка): - зачем торопиться всем остальным, если нос Ярославского первым "вынюхал" "политику партий" нынешней власти. Правильно сделал.)
+1
-1
ffggpl (Харьков)
Это у тебя в голове бардак!
Ответить
0
-1
octavi4 (Warszawa)
Прям лозунг для выборов в Президенты страны))))))
0
-1
viajador (с. Печихвости)
Запахло смаженим з Мотор-Січчю і цей тип вже став апелювати до почуттів містян для використання в політичних аферах.
Ответить
+5
-5
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Мотор-Січ в Запоріжжі
Ответить
+3
-3
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Прикольно. В Харькове теперь будет три Металлиста))). Металлист Стороженко, Металл Красникова и Металлист Ярославского
Ответить
+10
-2
FC Energy (Новая Каховка)
Больше верится, что Металл это база для будущего Металлиста и Ярославского.
Ответить
+6
0
alexfc (Киев)
Металл будет пока нет Металлиста
+6
-2
football_soccer (Украина)
ооох, какой год уже пошел, как Ярославский все обещает и обещает "подумать об возможности возрождения" Металлиста?
Ответить
+7
-3
balamyt (Boston)
Ярик не отказывается от Возрождения МХ...и ищет пока поддержки у власти Харькова и фанатов....а это 1-й шаг к действию.. План у него очевидно уже есть.. Но пока это только намерения...
Ответить