Носитиме ім'я головнокомандувача УПА: Тернопільський місцевий стадіон змінив назву


"Нива" тепер буде грати на стадіоні ім. Романа Шухевича

Носитиме ім'я головнокомандувача УПА: Тернопільський місцевий стадіон змінив назву

fcnyva.com


Тернопільський міський стадіон змінив назву. Його перейменували в честь головнокомандувача УПА Романа Шухевича.

Таке рішення одноголосно прийнято сьогодні на сесії Тернопільської міської ради.

"У цей знаменний день ми вшановуємо пам'ять Героя України, головнокомандувача Української повстанської армії Романа Шухевича. Дуже символічним є те, що саме сьогодні ми приймаємо важливе рішення( 5 березня 1950 року Шухевич був убитий - прим.).

Головнокомандувач УПА був не лише зразковим командиром, а й добрим спортсменом та лідером у багатьох видах спорту. І саме зараз в Тернополі проходять XI спортивно – патріотичні змагання "Кубок Шухевича", - сказав Надал.

Зазначимо, що 26 березня луцька "Волинь" зіграє в Тернополі проти "Ниви" на стадіоні імені Романа Шухевича.

Слідкуйте за нами:


Оцініть цей матеріал:
Поділитися з друзями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Коментарі (33)
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Hanter44 (Baburka)
ШИЗОФРЕНИЯ-навязчивые идеи, бред,враждебность и агрессивность,истеричность,заносчивость-(Википедия) Вот характерные черты присущие некоторым посетителям сайта: И,как видно-не только им
Ответить
0
0
andyqd (Тернополь)
Отличная новость, достойное название для центрального стадиона Тернополя
Ответить
+2
0
avatar
Полiccя (Житомир)
Класний стадiон , а тепер ще й назва супер! Пiдтримую!
Ответить
+3
0
oleg14 (Sydney)
а слабо переименовать город в Бандернополь?
Ответить
+1
-3
andyqd (Тернополь)
ты на слабо мозги себе поменяй
Ответить
+1
0
avatar
Американец 2000
Ну щастя им здодовля !
Ответить
0
0
alex.belogubko (одесса)
это ещё не конец --ждём новостей
Ответить
+2
-4
vadikk (Odessa)
Вот фашисты. Нет шоб ватников порадовать и назвать стадион имени Сталина. Именно сегодня,5 марта.
Ответить
+5
-8
TIRAN (Донецк (Украина!))
устали, на!
Ответить
0
-1
andyqd (Тернополь)
хахах красава, троллинг 80 уровня ))
Ответить
0
0
енгельс гассанович (Тернопіль)
Звідки інформація що гра Нива - Волинь буде в Тернополі? Все йде до того, що Нива буде грати в Волочиську, а Агробізнес в Тернополі..
Ответить
0
0
avatar
Dnepr-75 (Днiпро)
Молодцы, достойное название, ватникам-колорадам только не нравится, им бы "Крылья Советов", " Газмяс-Арена" и прочее руцькое г-но.
Ответить
+9
-9
avatar
Stuntriding (Киев)
фееричные талпаёпы
Ответить
+8
-20
avatar
Полiccя (Житомир)
талпаёпы именно такие как ты ! Таких как ты с каждым годом становиться меньше и это не может не радовать ! А по факту уже пора смириться, что Украина начала вспоминать и гордиться своими героями которые за нее боролись и это уже не изменить !
Ответить
+2
0
andyqd (Тернополь)
вот бы все тебе подобные с...бали с Украины, была бы радость.
Ответить
+2
0
kosbun (ЛьвоРР)
Дебелизм крепчает ! Слава Україні!
Ответить
+6
-20
Dnepr1978 (Днепропетровск)
Надо бы ещё город переименовать. А то как то не патриотично получается: стадион имени Шухевича, улица Бандеры, а город Тернополь. Город переименовать в честь Мельника, Грушевского, Чорновила. Да мало ли достойных?
Ответить
+9
-21
FC Energy (Новая Каховка)
Какая тебе разница?
Ответить
+10
-5
Acsakal (Kharkov)
Певний, що він нічого не знає про Шухевича, окрім рашистських лякалок. Його допис суто рефлекторний, як у собака на ланцюгу: "Чужий - гав-гав! Чужий - гав-гав!" Але ж це свідчить про те, що і сам він для незалежної України - чужий, бо його герої - це лєнін, сталін, берія, жуков, путлер та інші вбивці українців.
+6
-7
andyqd (Тернополь)
твой город в 2016 переименовали, ты Тернополь не трогай, уже 480 лет Тернополь и еще 480 будет Тернополем.
Ответить
0
0
royalstas (Вінниця)
Круто, Тернопіль красені!
Ответить
+24
-8
avatar
Микко82 (Херсон)
Значить вже визначено стадіон, де в майбутньому будемо приймати збірну Польщі. Поляки відмовляться приїхати... 3 бали в кишені...
Ответить
+16
-6
LEVgcUqs (Чернігів)
Відмовляться приїхати такі дурні як ти.
Ответить
+3
-5
Dnepr1978 (Днепропетровск)
Это отличная идея. В принципе можно под каждую сборную подобрать кандидатов на переименование.
Ответить
+5
-7
Chuzman
Зачем под каждую!? Все матчи проводить в Днепропетровске, никто не будет знать куда ехать и где эта загадочная Атлантида.А лучше ОИ там провести, уверен все медали возьмут атлеты из ссср.
0
0
avatar
ПетроФ (Луцьк)
жаль що кроти не зіграють в фіналі на стадіоні імені Романа Шухевича
Ответить
+17
-7
avatar
Віктор Бокасса (Betwmount)
Рівень такий
Ответить
+10
-5
LEVgcUqs (Чернігів)
А в нас що кроти за рашку чи за Бразилію?.
Ответить
+1
-1
Acsakal (Kharkov)
Ні, вони просто слабші за першоліговий Агробізнес.
+4
0
andyqd (Тернополь)
кто знает, финал Кубка будет на этом стадионе, если Шахтер выйдет в финал то сыграют
Ответить
0
0
avatar
Alex7Chapman (Кропивницький)
УПА СЛАВА УКРАЇНІ!!! СЛАВА ГЕРОЯМ УПА!!!
Ответить
+30
-11
oleg14 (Sydney)
у па па!
Ответить
+1
-1
andyqd (Тернополь)
Героям Слава!
Ответить