Носитиме ім'я головнокомандувача УПА: Тернопільський місцевий стадіон змінив назву


"Нива" тепер буде грати на стадіоні ім. Романа Шухевича

Носитиме ім'я головнокомандувача УПА: Тернопільський місцевий стадіон змінив назву


Тернопільський міський стадіон змінив назву. Його перейменували в честь головнокомандувача УПА Романа Шухевича.

Таке рішення одноголосно прийнято сьогодні на сесії Тернопільської міської ради.

"У цей знаменний день ми вшановуємо пам'ять Героя України, головнокомандувача Української повстанської армії Романа Шухевича. Дуже символічним є те, що саме сьогодні ми приймаємо важливе рішення( 5 березня 1950 року Шухевич був убитий - прим.).

Головнокомандувач УПА був не лише зразковим командиром, а й добрим спортсменом та лідером у багатьох видах спорту. І саме зараз в Тернополі проходять XI спортивно – патріотичні змагання "Кубок Шухевича", - сказав Надал.

Зазначимо, що 26 березня луцька "Волинь" зіграє в Тернополі проти "Ниви" на стадіоні імені Романа Шухевича.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Hanter44 (Baburka)
ШИЗОФРЕНИЯ-навязчивые идеи, бред,враждебность и агрессивность,истеричность,заносчивость-(Википедия) Вот характерные черты присущие некоторым посетителям сайта: И,как видно-не только им
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 33
Hanter44 (Baburka)
ШИЗОФРЕНИЯ-навязчивые идеи, бред,враждебность и агрессивность,истеричность,заносчивость-(Википедия) Вот характерные черты присущие некоторым посетителям сайта: И,как видно-не только им
Відповісти
0
0
andyqd (Тернополь)
Отличная новость, достойное название для центрального стадиона Тернополя
Відповісти
2
0
avatar
Полiccя (Житомир)
Класний стадiон , а тепер ще й назва супер! Пiдтримую!
Відповісти
3
0
oleg14 (Sydney)
а слабо переименовать город в Бандернополь?
Відповісти
1
3
andyqd (Тернополь)
ты на слабо мозги себе поменяй
Відповісти
1
0
avatar
Американец 2000
Ну щастя им здодовля !
Відповісти
0
0
alex.belogubko (одесса)
это ещё не конец --ждём новостей
Відповісти
2
4
vadikk (Odessa)
Вот фашисты. Нет шоб ватников порадовать и назвать стадион имени Сталина. Именно сегодня,5 марта.
Відповісти
5
8
TIRAN (Донецк (Украина!))
устали, на!
Відповісти
0
1
andyqd (Тернополь)
хахах красава, троллинг 80 уровня ))
Відповісти
0
0
енгельс гассанович (Тернопіль)
Звідки інформація що гра Нива - Волинь буде в Тернополі? Все йде до того, що Нива буде грати в Волочиську, а Агробізнес в Тернополі..
Відповісти
0
0
Dnepr-75 (Днiпро)
Молодцы, достойное название, ватникам-колорадам только не нравится, им бы "Крылья Советов", " Газмяс-Арена" и прочее руцькое г-но.
Відповісти
9
9
avatar
Stuntriding (Киев)
фееричные талпаёпы
Відповісти
8
20
avatar
Полiccя (Житомир)
талпаёпы именно такие как ты ! Таких как ты с каждым годом становиться меньше и это не может не радовать ! А по факту уже пора смириться, что Украина начала вспоминать и гордиться своими героями которые за нее боролись и это уже не изменить !
Відповісти
2
0
andyqd (Тернополь)
вот бы все тебе подобные с...бали с Украины, была бы радость.
Відповісти
2
0
kosbun (ЛьвоРР)
Дебелизм крепчает ! Слава Україні!
Відповісти
6
20
Dnepr1978 (Днепропетровск)
Надо бы ещё город переименовать. А то как то не патриотично получается: стадион имени Шухевича, улица Бандеры, а город Тернополь. Город переименовать в честь Мельника, Грушевского, Чорновила. Да мало ли достойных?
Відповісти
9
21
FC Energy (Новая Каховка)
Какая тебе разница?
Відповісти
10
5
Acsakal (Kharkov)
Певний, що він нічого не знає про Шухевича, окрім рашистських лякалок. Його допис суто рефлекторний, як у собака на ланцюгу: "Чужий - гав-гав! Чужий - гав-гав!" Але ж це свідчить про те, що і сам він для незалежної України - чужий, бо його герої - це лєнін, сталін, берія, жуков, путлер та інші вбивці українців.
 
6
7
andyqd (Тернополь)
твой город в 2016 переименовали, ты Тернополь не трогай, уже 480 лет Тернополь и еще 480 будет Тернополем.
Відповісти
0
0
royalstas (Вінниця)
Круто, Тернопіль красені!
Відповісти
24
8
Микко82 (Херсон)
Значить вже визначено стадіон, де в майбутньому будемо приймати збірну Польщі. Поляки відмовляться приїхати... 3 бали в кишені...
Відповісти
16
6
LEVgcUqs (Чернігів)
Відмовляться приїхати такі дурні як ти.
Відповісти
3
5
Dnepr1978 (Днепропетровск)
Это отличная идея. В принципе можно под каждую сборную подобрать кандидатов на переименование.
Відповісти
5
7
Chuzman
Зачем под каждую!? Все матчи проводить в Днепропетровске, никто не будет знать куда ехать и где эта загадочная Атлантида.А лучше ОИ там провести, уверен все медали возьмут атлеты из ссср.
 
0
0
ПетроФ (Луцьк)
жаль що кроти не зіграють в фіналі на стадіоні імені Романа Шухевича
Відповісти
17
7
Віктор Бокасса (Betwmount)
Рівень такий
Відповісти
10
5
LEVgcUqs (Чернігів)
А в нас що кроти за рашку чи за Бразилію?.
Відповісти
1
1
Acsakal (Kharkov)
Ні, вони просто слабші за першоліговий Агробізнес.
 
4
0
andyqd (Тернополь)
кто знает, финал Кубка будет на этом стадионе, если Шахтер выйдет в финал то сыграют
Відповісти
0
0
avatar
Alex7Chapman (Кропивницький)
УПА СЛАВА УКРАЇНІ!!! СЛАВА ГЕРОЯМ УПА!!!
Відповісти
30
11
oleg14 (Sydney)
у па па!
Відповісти
1
1
andyqd (Тернополь)
Героям Слава!
Відповісти