Юрист: Ярославський хоче отримати емблему з історією Металіста, не погасивши старі борги


Переговорів з гравцями, яким винен клуб, ніхто не веде

Юрист: Ярославський хоче отримати емблему з історією Металіста, не погасивши старі борги


Колишній власник "Металіста" Олександр Ярославський останнім часом розгорнув активну діяльність щодо відродження харківського клубу.

Нещодавно бізнесмен заявляв, що займається поверненням бренду "Металіста", в який "переодягнеться" клуб, який створив Євген Красніков - "Метал".

Втім, ситуація з боргами клубу на даний момент не дуже радісна. Як повідомив спортивний юрист Юрій Юрченко, Ярославський не планує розраховуватися за старими боргами "Металіста", а має намір просто викупити бренд і емблему.

"Якби відновлювався той "Металіст", який знаходиться в процедурі банкрутства, і який має мільйонні борги, перебуваючи на другому місці в Україні серед найбільших боржників, і робив це через погашення боргів - процедуру санації (відновлення), то це був би той "Металіст". На жаль, можу констатувати, що на сьогоднішній день з футболістами переговорів ніхто не веде. Відповідно, не відбувається відновлення того "Металіста", який збанкрутував. Я б сказав інше: намагаються знайти шляхи, щоб, швидше за все, отримати назад емблему з історією, не погасивши борги по тій історії.

Держава примудрилася зробити спецконфіскацію і забрати все майно "Металіста" в свою власність, не дивлячись на те, що є реєстр боржників, де "Металіст" на другому місці в країні за невиплаченою людям зарплатою. Тобто держава фактично позбавила змоги "Металіст", який ми всі знаємо, відновитися, а футболістам і персоналу отримати борги. У свою чергу пан Ярославський не веде переговорів з футболістами, щоб пройти цим шляхом і відновити той "Металіст", який всі знають.

Зараз йде мова про те, яким чином заволодіти емблемою того "Металіста", не погашаючи борги. Фактично цю емблему одягнуть на емблему "Металу", або "Металіста-1925", - сказав Юрій Юрченко в програмі "Футболоманія" на радіо "Промінь".

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
sport.ua
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
alex.belogubko (одесса)
тот металлист умер а это будет другой --это не то
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 43
alex.belogubko (одесса)
тот металлист умер а это будет другой --это не то
Відповісти
1
0
Tom Valentine (Bolintci)
Год-другой покричат, что "это не тот", и забудут... Память у людей коротковата.
Відповісти
0
2
krakow (Херсон)
" Я уже ничего не понимаю. Так это он,или не он? - Не можешь потерпеть две минуты ! "...
Відповісти
1
0
football_soccer (Украина)
как понять фразу вообще " именно тот" ? Как разобраться , где тот , а где не тот? Тот , который создали в 20 веке или тот, где была толпа латиносов? В чем проблема вообще, сейчас найдут пути, что бы забрать права на эмблему и название либо сами нарисуют эмблему с незначительным отличием и громко заявят о том, что это именно ТОТ Металлист. Но опять же, какой из них именно тот? Пока что это популизм и игра на ностальгических чувствах людей. Это как с Карпатами, их уже штук десять и каждые "именно те".
Відповісти
2
1
avatar
yuriy762 (Харьков)
"Именно тех" команд не существует - каждые 10-15 лет состав полностью обновляется, в первую очередь, за счет смены поколений или с приходом нового руководства, когда меняется стратегия
Відповісти
0
0
vituynia (Черкассы)
Ну юрист озвучил очевидное, возродить обанкротившийся клуб можно, только погасив его долги, по другому не бывает. Ну разве что Верховна Рада принятым законом для дяди Ярославского аннулирует долги. но это из разряда фантастики. При чём здесь эмблема, инфраструктура и т.д. ,это уже проблемы владельца,которым станет тот кто возьмёт на себя долги банкрота. Эмблему отдельно от клуба выкупить??? Это как? Получается будет новый клуб, без истории,но со старой эмблемой.
Відповісти
5
0
ffggpl (Харьков)
Чувак, ты наверное слишком умный, но не внимательно читаешь - идут консультации с УЕФА, все будет официально. А по поводу долгов, наверное слишком наивный, посмотри на примеры Пармы или Глазго Рейнджерс - никто долги в полном объеме возвращать не будет.
Відповісти
0
4
Alex.696 (Немирів)
Ти ставиш Металіст на один рівень з Пармою і Рейнджерс? УЄФА вже вказала місце після "матчу" з швейцарєю. Консультації - просто слова, які нічого не дадуть. Не розрахуєшся з боргами - ніякого Метадіста не отримаєш.
 
1
0
download1 (huyersk)
Да і навіщо та емблема, зараз багато клубів роблять ребрендинг клубних емблем і норм! Вигадайте нову емблему і справа с кінцем! Можно не нову, а якусь дрібничку прибрати, якусь домалювати!
Відповісти
3
5
avatar
rubizhansky (Восточная Слобожанщи)
Є поняття спадкоємності. Якщо змінять емблему МХ1925 на МХ, то то буде не МХ, а МХ1925 з емблемою МХ. І жодного відношення той типу МХ до МХ не матиме. Розумієш? А якщо Ярославський поверне бренд МХ і на щось змінить його на щось інше, то все рівно це буде МХ, але яке пройшло ребрендинг. Для нього це важливо, на відміну від деяких західних дільців з перевертнями з назвами Верес та Львів.
Відповісти
0
0
vituynia (Черкассы)
Что бы провести ребрендинг клубной эмблемы, нужно сначала возродить сам клуб,а просто сделать похожую эмблему, или даже такую же, получиться какой-нибудь Металлист 1925.
Відповісти
2
0
мы за динамо (киев)
міня тєрзают смутниє самнєнья, у шпака магнітафон, у футбольорів зарплатон, а вінават у всьом суркіс. зате ярик з куркою савсєм тут ніпрічьом і всє такіє вазраждатєлі. прелєсно! пс мені геть гірко від втрати нашим футболом фк металіста, але всетаки хотілося б якось харківським співвітчизникам любителям допогепам бути якось обережнішими в рекомендаціях таких вподобань , принаймні на широкий загал. ну вже якось десь там у закутках специфічної публіки.
Відповісти
1
4
ffggpl (Харьков)
О! Динамовское кубло разворушилось. Металл еще во второй лиге, а они уже ссутся! То-то еще будет!
Відповісти
5
4
мы за динамо (киев)
курочка у гнізді, яєчка у пи зді, а курчата вже на базарі. так і ти зі своїм вже ссутся. геть гепнутий.
 
3
5
ffggpl (Харьков)
Кернеса никогда не поддерживал. Более того я сторонник политсилы Европейская солидарность и лично Порошенко. Так, что опять ты мимо цели. Хотя фанов Динамо уважаю за их патриотическую позицию. А вот владельцы Динамо, к сожалению, запятнали себя связями с прокацапскими прихвостнями. И это факт.
Відповісти
2
5
мы за динамо (киев)
а я ще й пороха на дух не переношу. ще з ющенківських часів. одного поля конфета з ахметами, фірташами, суркіснею, яриками і тд по списку. ото шо тільки риторика для піпла трохи інша. а за еврофантіками такий же гидкий вміст.
 
0
2
ffggpl (Харьков)
Это твое мнение, как показывает время оно ошибочно. Делай выводы, или так и будешь ждать халявы от зеленых? Так ее не будет.
Відповісти
0
1
мы за динамо (киев)
як показує вже неодноразово час, тільки далеко не всі це можуть зрозуміти, сподіватись на будь-кого марна справа. подумай над цим. може тоді збагнеш як діяти в такій ситуації.
 
0
0
ffggpl (Харьков)
Так я тобі теж саме кажу!
Відповісти
0
0
ffggpl (Харьков)
Треба об'єднуватися і працювати на те щоб країна процвітала. А ми собачимось поміж собою. Людина хоче відродити футбол у Харкові, так відразу з'являються ті хто заздрить - ,,юристи", палки в колеса встромити намагаються. А самі нічого для країни не зробили. А ще знаходяться ті хто їх підтримує. Тьху...
Відповісти
1
1
Pac821
Долги - державе, эмблему и бренд - Ярику. Курочку не забудьте отблагодарить.
Відповісти
2
4
ZXCVBNM (Місто на Дніпрі)
Не зовсім зрозумів того юриста. Що значить "держава фактично позбавила змоги "Металіст", який ми всі знаємо, відновитися, а футболістам і персоналу отримати борги"? Хто збирався його відновлювати та борги віддавати, Курченко? Так він втік і нічого для цього не робив і не збирається. Чому ці борги має віддавати Ярославський? Якщо вся власність Металіста тепер у держави і вона хоче за неї отримати повну вартість, нехай виставляє на продаж і майно, і борги. Знайдуться бажаючи - на здоров'я. Якщо ні - нехай спробують отримати хоч частину грошей, зокрема за назву, емблему.
Відповісти
10
0
Dimoncho (Kharkiv)
Жаль конечно, если это будет не тот Металист... Но, если другого пути нет, то пусть хоть в таком виде Металист вернётся
Відповісти
2
1
oleg dynamo (львівська)
А чого Ярик має платити борги по виплаті зарплати якщо він до цього боргу немає ніякого відношення?Хоче почати з чистого аркушу,та як звязатись із тим металістом курченка то там можна і не вилізти(будуть сосати з нього до безмежності),суди і т.д.
Відповісти
5
2
Dimoncho (Kharkiv)
Потому что он хочет быть владельцем предприятия, у которого огромные долги. Что тут не понятного?
Відповісти
5
0
Mexxxxx (Просяная)
А хочется, чтоб Металлист был тот, а не просто какая-то команда с купленной и нацепленной эмблемой. Толку от того, все равно внутри будешь понимать - это не та команда. Понятно, спасибо хоть знамя поднимут, хоть память сохранят как-то
Відповісти
2
0
viajador (Лучеськ Великий)
"Узнаю брата Колю!". Ярик-воришка.
Відповісти
3
5
филанкрот (donetsk)
так борги Кернес заборгував.з нього і питайте
Відповісти
0
6
Alex.696 (Немирів)
А що, кернес володів Металістом?
Відповісти
2
0
avatar
okolegko (Київ)
Разом з іншими ригами допомагав віджати
 
2
0
ещё не специалист (Кривой Рог)
вот интересно получаецца: ...Ярославский после того как завладеет клубом опять его продаст или где?
Відповісти
2
7
ffggpl (Харьков)
Можете писать гадости сколько угодно. Во-первых, собаки лают, а караван идет. Во-вторых, сразу видно кто друг, а кто пачка презервативов. А в третьих смотрите не захлебнитесь от своей злобы и зависти.
Відповісти
6
4
Весела Дача (Кривий Ріг)
Снова отожмут, он же терпила.
Відповісти
2
3
ffggpl (Харьков)
Тебе бы таким терпилой быть.
 
3
2
Весела Дача (Кривий Ріг)
Мне и собой хорошо бьіть.
 
0
0
Назар Кусий (Львів)
В стилі Каламойского - борги залишити державі.
Відповісти
9
2
ПетроФ (Луцьк)
Якщо Харькову дозволили вибрати мером мумію. то на все інше просто наплюють.
Відповісти
13
1
Весела Дача (Кривий Ріг)
Плевать они могут сколько угодно, но это не будет тот металист, сколько бы этот дурачок не духарился.
Відповісти