Цітаішвілі отримав громадянство Грузії. Фото в формі збірної


20-річний Гіо - громадянин Грузії

Цітаішвілі отримав громадянство Грузії. Фото в формі збірної

Федерация Футбола Грузии


Вінгер київського "Динамо" Георгій Цітаішвілі отримав громадянство Грузії. Про це повідомляє офіційний сайт грузинської Федерації Футболу.

Організація опублікувала кілька фото, де молодий гравець приміряв футболку збірної Грузії.

Нагадаємо, Цітаішвілі виступав в молодіжних збірних України різних вікових категорій, а в складі команди U-20 під керівництвом Петракова став чемпіонам світу.

Раніше в ЗМІ була інформація, що 20-річний Георгій прийняв рішення виступати за національну команду Грузії - це було бажання покійного дідуся футболіста.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
velbag (Полтава)
удачі Гіо. і великий респект за гол у фіналі ЧС
Відповісти
1
1
Повернутись до новин
Коментарі 21
velbag (Полтава)
удачі Гіо. і великий респект за гол у фіналі ЧС
Відповісти
1
1
avatar
okolegko (Київ)
Кілман не може грати за СБУ, тому що виступав за футзальну молодіжку, Цитаішвілі може виступати за збірну грузії, тому що виступав за українську У-20... Логіка
Відповісти
1
0
avatar
Rezerf (Чернігів)
Кілман грав за дорослу збірну
Відповісти
1
0
avatar
Американец 2000
Как волка ни корми - он всё равно в лес смотрит (((( Они все такие грузины (((((
sticker
Відповісти
0
2
velbag (Полтава)
хлєбало закрой,омєріканєц із рязані
Відповісти
0
2
Slavutic
Если он на контракте в Динамо, то это только огромный плюс Клубу! Чем лучше он будет выступать за Сборную Грузии, тем выше рейтинг и цена! Соответственно, дороже Суркис сможет его продать!)
Відповісти
2
1
storm_ua (Николаев)
Не вижу ничего плохого в этом. МЧМ на всегда а памяти. Правильно сдедал, его явно у нас не дооценили, начиная с дк
Відповісти
1
4
friday13 (Івано-Франківськ)
його гол проти кореї завжди буде в моїй пам'яті. міг закріпити за собою місце в нашій збірній на багато років. всі задатки є для цього. та гаряча кров показала себе. гадаю, гіо ще пошкодує про це рішення. успіху
Відповісти
6
1
MaximSK (Киев)
уже сколько грузин играла за нашу молодежку и все потом уходят в Грузию. Парцвания, Вачиберадзе, теперь Цитаишвили, похоже они пытаются использовать выступление за нашу молодежку в своих целях, а потом уходят в свою историческую родину. Ничего не имею против них, но лучше бы они сразу играли бы за Грузию. А как игрок Цитаишвили талантливый, но пока он не адаптировалс ко взрослому футболу, можем ему наш чемпионат не подходит под его стиль игры.
Відповісти
2
0
football_soccer (Украина)
Шо самое смешное это то, что оказывается футбол с пляжным футболом и футзалом это один вид спорта. А вот взрослый футбол с молодежным это оказывается вообще ничего общего между собой не имеют и можно хоть по десять раз по сборным бегать и менять их. Можно вообще Чемпионат Мира выиграть, а потом как ни в чем не бывало, оп, и ты в другой сборной.
Відповісти
7
0
Vano1986 (Львів)
Це дійсно цікаво. Один зіграв за футзальну збірну і не попадає в футбольну нашу. Другий спокійно переходить в збірну Грузії після таких молодіжних футбольних турнірів. Як так?
Відповісти
3
0
avatar
YANKEE (Boston)
Конечно же это его выбор. Но только потом что бы в нашу сборную не возвращался. Можно не играть за сборную 4 года, а потом смело начать выступать за другую сборную.
Відповісти
0
3
avatar
Rezerf (Чернігів)
Не 4 а 5
Відповісти
0
0
avatar
Динамо-машина (Киев)
Сборной Украины он откровенно говоря не нужен, не тянет, пусть за грузинов играет. Вопрос в другом, а что с украинским паспортом? Если не сдал, то нарушает наше законодательство!
Відповісти
11
2
Зритель (Харьков)
Таких "нарушающих законодательство" миллионы. Правда - о них не пишут на ua-football.
Відповісти
8
1
Smooth da Hustler (Львів)
Это админка, оплатит штраф и на этом закончится нарушение)
Відповісти
1
1
Hanter44 (Baburka)
А ты не пробовал спросить Зеленского и его окружающих : По сколько у них паспортов?
Відповісти
1
1
avatar
Динамо-машина (Киев)
А ты не пробовал не быть стрелочником? Тут тема Цитаишвили или Зеленского?
 
1
1
Artemanat (Кривой Рог)
Это его выбор! Нужно было заиграть его в прошлой лиге наций и все было бы хорошо
Відповісти
2
8
тутти-10 (Сумська область)
Для чого? Щоб людина картала себе все життя? Якщо це було бажання дідуся, то пацан виконає його. Треба тільки побажати успіху. Але тільки не проти нашої збірної
Відповісти
11
2
avatar
Dimonych (FCSD)
Нафига он нам нужен?
Відповісти