Шевчук про затримання за водіння в нетверезому стані: Схуд на 4 кг. Цей день був для мене як трагедія


Людина розкаялася

Шевчук про затримання за водіння в нетверезому стані: Схуд на 4 кг. Цей день був для мене як трагедія


Екс-гравець "Шахтаря" і збірної України В'ячеслав Шевчук розповів про свої переживання через ситуацію з його затриманням поліцією, коли він був в нетверезому стані за кермом.

- Знаєте, хлопці, після тієї ситуації, що зі мною трапилася... Я дуже переживаю, я схуд на 4 кг. Досі всередині страждаю. Хочу вибачитися перед всіма вболівальниками за цей вчинок. Це дуже великий урок для мене. Цей день був для мене як трагедія. Хочу сказати, щоб це ніхто ніколи не повторював.

Я завжди дуже жорстко засуджую все це. Я себе дуже сильно караю. Через це я пішов з каналів "Футбол", тому що не мав ніякого морального права працювати далі. Показав всьому суспільству, що кожна людина, яка порушує закон - повинна бути покарана. Я покарав себе сам.

- Якусь кримінальну відповідальність понесли? Штраф?

- Зараз буде суд і штраф.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
Печник (Бабаи Харьковская об)
Сам он ушёл ага!! Во чешет, погнали метлой поганой а теперь плачется...
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 21
avatar
Печник (Бабаи Харьковская об)
Сам он ушёл ага!! Во чешет, погнали метлой поганой а теперь плачется...
Відповісти
0
0
oda1979 (Запорожье)
Жалко то мальчика Славика...
Відповісти
0
1
мы за динамо (киев)
якшо пить не вмієш то не берись. і треба подумати, може хто здав. ну а якшо їхав як... то треба з цим підвязувати. не твоє.тут треба самому вміти визначитись із своїми можливостями. пс для кого і пів кіло не доза. а кому сотка фініш.
Відповісти
3
0
Sarmat 2019 (Донецк/Одесса)
Все мы не святые, особенно когда выпьем!
Відповісти
1
4
viajador (то є Кошмари City)
Ну забухав. Ну не обісцяв же нікого, в штани не наклав, лягавих не бив. МУЖИК.
Відповісти
0
1
krakow (Херсон)
Понты закончились.Кормовая база,сузилась.Отсюда,и "раскаяние"...Заправля...о,сорри.Поправляйся,Слава. Присоединяйтесь к ации - "Я,Шевчук!".
Відповісти
1
0
ещё не специалист (Кривой Рог)
вердикт уже известен - "добазарился" на штраф. подмоченная "звезда" донецкого Шахтьора...
Відповісти
1
1
ding31
Наверно на копов не только пописял .Но и на 4кг покакал
Відповісти
5
1
viajador (то є Кошмари City)
БРЕХНЯ!
Відповісти
0
0
Менеджер Ср Звена (Кривой Рог)
К чёрту подробности.. Пописял хоть???
Відповісти
4
3
Dr. House (Поділля)
Понять и простить...)))
Відповісти
1
4
avatar
scorpius (Ck)
И дать пописять)
Відповісти
8
1
vlad920 (I-F)
Бідося...)
Відповісти
0
0
Olegyurchak (Хмельницький )
Как увидел полицейких, похудел на 4 литра...
Відповісти
5
0
Джин Тоник (R)
Слава ничего страшного.Ты уже на пенсии-имеешь право.К футболисту тебе вопросов нет.Удачи!Ждем тренером какой-то команды 2-й лиги
Відповісти
1
9
Papaye (Dnipro)
Что имеет право? Ездить бухим по городу? Нормально так: "Мужик завалил несколько человек, но ничего страшного, имеет право, он ведь на пенсии!". Так получается? Ведь синий за рулём потенциальный убийца.
Відповісти
9
1
avatar
Динамiт (Василькiв)
чмошник-малолетка... для вас педиків особі зони є. але приходять з обичних зон до вас малопедики...
Відповісти
2
1
andyua (Kyiv)
Хочеться вірити, але, мабуть, це просто слова "на камеру"
Відповісти
5
1
Лекарь (село Дарница)
Слава, не ты первый и не ты последний. Главное, это вести себя достойно и сделать выводы. Удачи.
Відповісти
0
7
avatar
Динамiт (Василькiв)
Ну ПІЖОН ніколи не зробить висновків, все бла-бла-бла... Коли людина не готова до такої кількості грошей.... Вона просто губиться...а потім такі наслідки.... Висновок ! Людина дуже порядна ! Але не може тримати удар дикої дози ( признаюсь, як і я ).. Потім такі проблеми ! Добре ,що в мене нема ФОРЛ МУСТАНГА ! (шутка)...В мене він є...
Відповісти
0
4
avatar
Динамiт (Василькiв)
Фу! Жалільщик ! А якби твою бабулю збив бухий сепар ?? Ну ??!! Розумію ! Але це підло ! Ці гроші вряд,чи тобі щастя принесуть !
Відповісти