Довбику хочуть присвоїти звання почесного громадянина Черкас


Відповідне питання буде розглянуто на виконкомі

Довбику хочуть присвоїти звання почесного громадянина Черкас

Faisal HQ


Форварду "Дніпра-1" та збірної України Артему Довбику пропонують присвоїти звання почесного громадянина Черкас. Із такою ініціативою на сесії міськради виступив голова Асоціації футболу Черкаської області Владислав Голуб.

"В українській збірній є двоє черкащан: Віталій Миколенко та Артем Довбик. Артем зробив таку промоцію міста, як би не зробив ніхто інших. Я звертаюся із проханням відзначити цього хлопця. Своїм прикладом він показує кожному черкащанину, що таке мета і як її досягати.

Тому я виступаю із пропозицією присвоїти Артему звання почесного громадянина нашого міста. Добре грала вся команда, але Довбик зробив так, щоб про Черкаси говорили не лише в Україні, а й у всьому світі, – сказав Голуб.

Секретар міської ради Юрій Тренкін пообіцяв, що відповідне питання буде розглянуте на виконкомі та буде включене у порядок денний наступної сесії міськради.

Читайте такожГерой футбольного дня. Артем Довбик
Оцініть цей матеріал:
Джерело:
18000.com.ua
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
androma (Вересневе)
Та ні черта він ще не зробив ні для Дніпра, ні для збірної, а тим більше для Черкас. Те що удачно пробив після філігранного пасу Зінченко, молодчина. Відмінно виконав те що і повинен робити. Через місяць всі забудуть і про Довбика і про збірну. А черкаських чиновниківякі які піаряться на цьому хочеться запитати: а чому в Черкасах немає футбольного клубу? Може вам краще цим зайнятись а не страдати х.йньой
Відповісти
2
0
Повернутись до новин
Коментарі 44
androma (Вересневе)
Та ні черта він ще не зробив ні для Дніпра, ні для збірної, а тим більше для Черкас. Те що удачно пробив після філігранного пасу Зінченко, молодчина. Відмінно виконав те що і повинен робити. Через місяць всі забудуть і про Довбика і про збірну. А черкаських чиновниківякі які піаряться на цьому хочеться запитати: а чому в Черкасах немає футбольного клубу? Може вам краще цим зайнятись а не страдати х.йньой
Відповісти
2
0
Фанат Українського Футболу (Київ)
Рагулізм або відрижка радянщини... Хлопця лише підставляють та наврочують. Добвик до речі зневажає українську мову, стидається її... То нахєра такому зневажальнику рідної мови почесного???
Відповісти
0
4
C_Ballack (Днепр)
Вот ты п*здун, зайди в Инстаграм на его страницу, открой первое фото и почитай на каком языке, он написал текст благодарности.
Відповісти
1
0
Фанат Українського Футболу (Київ)
Це ще не показник. На камеру він завжди "працює" російською
 
0
0
Одиссей(Афула) (Афула)
Ти гадаєш,якщо я пишу російською то зневажаю українську,а якщо пишу на івриті то теж зневажаю,чи ні?А ті хто пишуть англійською,чи італійською також зневажають.? Дурня це повна.
Відповісти
2
0
Фанат Українського Футболу (Київ)
Я би так не обурювався, але у хлопця батьки україномовні. То чому він пристосуванцем виглядає у таборі збірної? Й до речі, не він один... Переважна більшість батьків наших гравців - україномовні. "Но ета же как та нє удобна видєльятся в калєктівє, где всє гаварят па рускі" - ось у чому правда. Сором, стидатись свого рідного. Й находять купу інших відмазок. На кшталт "так істаріческі слажілось". Ну добре, най всередині команди розмовляють хоч на китайскій мові. Але на камеру можна ж виявити повагу до української мови. Все таки ми самобутня нація, де шанують мову батьків. На жаль, гравці зросійщені наскрізь. Ані крихти поваги до батьків щонайменше...
 
2
2
Hanter44 (Baburka)
Когда человеку больше нечего сказать,он сваливает на политику и "патриотизм".
 
0
1
football_soccer (Украина)
ООО, так ты из " секты Фарион" , которая ни"""я за свою жизнь не сделала для Украины, только зарплату из бюджета получает, но считает возможным стыдить за русский язык тех, кто для прославления страны сделал больше чем 450 морд в Раде сделают за всю свою , никчемную депутатскую жизнь?? P.s фарион-иха и ее фанатики и сами на украинском не говорят. То что вылетает с их уст, это грёбаный польский суржик. Польские слова в перемешку с украинскими и они ещё учат кого-то правильному общению.А вообще тему языка подымают только недалёкие и вы уже закумарили. Телевизор выбрось. В Украине языковой проблемы не существует, это искусственная тема, созданная политиками, которую подхватывают такие воспалённые мозги, как твой.Think about it, дружок
Відповісти
3
2
Одиссей(Афула) (Афула)
Ты в России был в глубинке,там тоже суржик есть и что?Везде есть диалекты и суржик,не пиши чепухи или ты будешь меня убеждать,что в России везде говорят как дикторы телеканала в новостях.
 
1
1
Фанат Українського Футболу (Київ)
а ты ватник так и хрипишь ненавистью ко всему украинскому... Мовчало би, комплексом Фаріон придушене...
 
1
2
Vroobydov
При совке не стыдились языков, да и в честь шоуменов улицы не называли. Так что отрыжка лживой демократии скорее.
Відповісти
0
0
Poligraf P ( Івано-Франківськ)
Прийміть краще звернення до президента про присвоєння йому Героя України, а собі почесних придурків Черкащини.
Відповісти
2
0
krakow (Херсон)
Идиот ..аный,на всю голову. Сколько же вас,по всей стране рулит,совкопитеки крепостные.Люди гибнут на войне,врачи на ковидном фронте,а пример для жителей Черкасс - Довбик...
Відповісти
4
0
alex.belogubko (одесса)
дайте квартиру -машину -дачу а почёт оставте себе
Відповісти
3
0
Olegyurchak (Хмельницький )
Вручите лучше ему переходящее красное знамя и вымпел с мордой Зеленского.
Відповісти
5
3
Nelviv`yanyn (Малоросc)
Ага, героя Украины сразу!
Відповісти
3
1
Dalskyi (Sviaschene)
Знаєте пісню класну путін +уйло? Так от редакція цього сайта +уйло.
Відповісти
2
0
Olegyurchak (Хмельницький )
А по нечетным куда девать?
Відповісти
1
0
download1 (huyersk)
Чекайте, він дійсно зараз всюди на слуху, переможний гол забив,вивів в 1/4!Я розумію, лише 1/4,але у фіналах нам не грати ще довго!Поважні форумчанє, у кого йще маразм!?Чи гадаєте в Черкасах багато поважних громадян, відомих далеко за межами міста, які б прославляли це місто?Навіщо так заздрити, замість того, щоб порадіти за людину?
Відповісти
0
8
oda1979 (Запорожье)
ты у мамы дурачок?? Почетный гражданин подразумевает, что человек сделал что-то ну очень славное для города или покрыл себя славой, работая на город в течени многих лет. Ну, или второй вариант прославился на весь мир своими супердостижениями. Что из вышеперечисленного сделал Довбик???
Відповісти
11
0
download1 (huyersk)
Тобто він не прославився?Ну ок
 
0
0
Одиссей(Афула) (Афула)
Вот,вот я прожил в Черкассах 25 лет,кое что сделал для города надо давать почетного.
 
0
0
football_soccer (Украина)
По такой логике Гетце после 2014 вообще должен был место Меркель занять. Он же вышел на замену и забил в финале ЧМ.Но шо-то как-то нет.Наверное, немцы не шарят
Відповісти
4
0
oda1979 (Запорожье)
Ну а чо? Тут у некоторых Беседин герой.. Чо это Беседину можна, а Довбику низзя?
Відповісти
3
2
Spivak63
Яремчук и Ярмола те получается дважды почестные в своих городах)) ИДИОТЫ!
Відповісти
6
2
avatar
2.dc (Николаев)
))) ... тут на сайте присутствует весьма достойный материал под рубрикой "Минутка умиления". "Минутка на поржать" тоже отлично удалась.
Відповісти
4
1
football_soccer (Украина)
камон, ну это уже, не знаю, то ли маразм, то ли популизм, то ли просто страдание х..ей. Ну а Бущану тогда давайте тоже, он сейвил сколько по ходу турнира . Срежьте штангу на воротах, и сделайте из нее монумент, ведь штанга нас дважды спасла. Популисты....
Відповісти
8
3
Olegyurchak (Хмельницький )
Это у чиновников постсовковый синдром. Это еще не скоро пройдёт.
Відповісти
3
0
старий фан (Рівне)
Чому не героя України". А є ще "заслужений майстер спорту, "ветеран праці", "майстер спорту міжнародного класу". Вперед - маразмом далі займайтесь.
Відповісти
9
1
Litb@rski (Кёльн)
Маразм .....тогда всех со сборной надо сделать почетными в тех городах откуда они родом....
Відповісти
6
0
Джин Тоник (R)
Плохо сыграет с Англией,начнем гнать на них.Такой у нас менталитет.Украина против всех!Ждем победу над Англией!Снова 2-1(Ярмоленко,Довбик,Кейн)
Відповісти
5
1
vgolovan (полтава)
больше сказать ничего мы просто страна дураков - обидно
Відповісти
11
3
Фанат Українського Футболу (Київ)
Ти й на тебе подібні самі це обрали, або вибори ігнорували.... Всі російськомовні за Зе топлять й ненавидять національно-демократичні проукраїнські партії. Ту ж українську мову ненавидіте. А тепер ти на "голубом глазу" ще смієш писати "обідно"... Затули пельку раз такий "дурак"
Відповісти
0
0
Одиссей(Афула) (Афула)
На форумі і так достатньо російськомовних ідіотів(нормальних і хороших людей,які пишуть російською це не стосується) так ти мабуть вирішив поповнити це товариство з українського боку.В мене батько росіянин,а мати українка,я народився в Україні,маю російське прізвище,для мене тільки Україна в серці,так що мені відріктися від батька,від його мови?Вибач за пафос,але правду пишу.Ти розумієш,що ти нісенитниці пишеш?А якщо людина працює за кордоном,як я,ти розумієш,що Україна у нас починається в літаку МАУ в Бен Гуріоні,в Тель- Авіві.
 
0
0
vgolovan (полтава)
мы украинцы действительно идиоты
Відповісти
12
4
Джин Тоник (R)
100%
Відповісти
3
4
Olegyurchak (Хмельницький )
У придурков во власти совок застрял.
Відповісти
4
2
download1 (huyersk)
Якщо ти ідіот, то ідіот. І не треба сюди цілу націю вплутувати, вона тут ні до чого
Відповісти
5
0
Мистер Блин (Хмельницкий)
download1, красава !)
 
1
0
Фанат Українського Футболу (Київ)
такі як ти - так.... Розписав за усі націю, та ще російською мовою... лайно москвинське
Відповісти
1
0
Одиссей(Афула) (Афула)
А ти які мови знаєш крім української?
 
0
1
Фанат Українського Футболу (Київ)
відповідь Одиссей(Афула). Поганенько, але англійську. На слух розумію беларуську, частково польску. А ось сам я російськомовним виріс, на українську (у розмовному сенсі) навернувся приблизно у 2004 році. А ще до того вже й тексти нею писав. Російську знаю досконало, навіть краще за українську. Але українська мені наймиліша та рідніша. Це святе. Тому ті, хто розписує за українську націю у негативному сенсі, самі ж розписуються у власному ідиотизмі
Відповісти