Ігор Мірошниченко помітив, як українські прапори поскидали на землю після зустрічі збірної


Він висловив своє невдоволення з приводу цієї ситуації

Ігор Мірошниченко помітив, як українські прапори поскидали на землю після зустрічі збірної

Фото: Facebook


Колишній спортивний журналіст Ігор Мірошниченко висловив невдоволення тим, що сталося у Борисполі після прильоту збірної України.

В аеропорту зібралися тисячі українців з національною символікою, щоб привітати команду. Однак, після заходу було помічено, що прапори викинули як сміття.

Громадський і політичний діяч, народний депутат України VII скликання Ігор Мірошниченко у себе на сторінці Facebook вказав, що для зустрічі команди Андрія Шевченка був задіяний адмінресурс.

"Ненавиджу, коли телебачення намагається пхати мені в голову фуфло. Як у колишнього телевізійника й політика, даруйте, в мене професійна деформація.

Тому, там, де більшість з вас бачить, як палкі вболівальники масово у аеропорту зустрічають національну збірну, я бачу лише організовану групу людей, яких чи то за гроші, чи за інші преференції, або з використанням адмінресурсу, привезли до аеропорту і роздали однаковісінькі новенькі прапори на новеньких вудочках.

Прапорів, як буває в таких випадках, більше, ніж прапороносців, тому доводиться носити по декілька в кожній руці. Ну, а коли місію виконано, національні прапори скидають додолу на купу, як сміття.

Саме оте сміття, за яке гравці і тренер збірної поліглот Андрюша Шевченко має всіх нас, українців. Бо виконавши обов‘язкову ритуальну процедуру з виконанням "славня", англо-італомовний головний тренер з Двірківщини не зміг вичавити з себе пару слів подяки українською тим, хто таки справді за збірну щиро вболівав і, можливо, серед організованої юрби щиро а не з примусу, затесався.

Доти, доки публічним рускаізичним особам в країні примусово не приставлять перекладачів, а ми не змусимо загальним осудом їхнього невігластва себе поважати, нічого в Україні не зміниться", - написав Мірошниченко.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Facebook
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Dr. House (Поділля)
Ткань разного цвета - это парашинский аквафреш
Відповісти
13
0
Повернутись до новин
Коментарі 109
Dr. House (Поділля)
Ткань разного цвета - это парашинский аквафреш
Відповісти
13
0
oleg.m.3972 (Харьков)
Аквафреш - это флаг Голландии. У России другое сочетание цветов.
Відповісти
0
4
Acsakal (Kharkov)
Яке там інше сполучення? Коли вичавлюєш пасту з тюбика, то сполучення 3-х кольорів в трьох суміжних секторах не може бути іншим за законами геометрії. І взагалі: московія за часів петра тупо сπ3діла прапор в Нідерландів, де петро типу "навчався корабельній справі" 11 років, хоча жодного корабля за цей час так і не збудував. Красти чуже - це у московітів в крові.
 
1
1
olexadovbusch (Івано-Франківськ)
А якщо конкретно - то Мірошниченко правий... З чого все так пафосно починалось??? Всі забули? З форми, з кольорів національних, з карти якоїсь, зі "Слава Україні" та "Слава героям", з різних там плей-листів і т.п.... чим закінчилось??? 0:4 у вирішальному матчі проти першого серйозного суперника, де тільки одна команда йде далі... а далі... ті всі символи нашої держави, за які такий шум здійнявся перед ЄВРО, в кінцевому результаті потоптані ногами проплачених яничар, після якоїсь незрозумілої акції, організованої другими яничарами з хорошими зарплатами... тими, які ніби-то так воювали за ті символи ще недавно, але які (ті символи) для них нічого не значать... як і для тих, хто грав під ними... незрозуміло тільки, за які такі високі досягнення, такий парад??? одна вимучена перемога над самою низькорейтинговою командою ЄВРО і нічия зі шведами? гол в овертаймі проти ослабленої Швеції? це, мабуть, єдине досягнення, але не таке, щоб після провалу в 1/4 такі пафосні зустрічі організовувати?..
Відповісти
0
0
avatar
Водитель трамвая (Бухарест)
Еще один уволенный псевдо-журналист типа Цыгавнюка пытайся на хайпе про себя напомнить.
Відповісти
1
1
Hanter44 (Baburka)
Извините.Один глупый вопрос.: Скільки коштує один такий прапор?.Та ще вудилище до нього? Це я до того-Хто буде цим розкидатись? Как говорят в таких случаях :"НЕ ВЕРЮ" Ни Мирошниченко,ни тому скандалу,что заварили на пустом месте.
Відповісти
3
2
belarus_1978 (Киев)
Да они не украинцы, для них это копейки, они просто не понимают как живет украинец и что никто выбрасывать такое не будет, для украинцев это огромные деньги и не каждый может себе позволить флаги каждый раз покупать.А если кто выкинет, то через минуты их не будет.
Відповісти
0
2
bombard (Харьков)
Дай Бог здоровья таким людям как Шевченко, у которых нет ненависти к другим по причине "не такого" языка. Мирошниченко в этом смысле проигрывает. Прав бывший комментатор в одном: "из-под палки" нельзя гнать людей ни на какие мероприятия, это искажает правдивость происходящего.
Відповісти
3
5
download1 (huyersk)
Дай Бог здоров’я таким людям, як Мирошниченко. Популізськи заходи навколо збірної давно не дивлюся, достатньо їх посереднього виступу на євро.
Відповісти
6
4
Tom Valentine (Bolintci)
На жаль, пан Ігор правий...
Відповісти
7
2
avatar
таврия19752009 (симферополь)
Показушная акция .как все то что последние несколько лет делается в Украине правительством .надувной патриотизм
Відповісти
4
7
тутти-10 (Сумська область)
Хто б казав, а ти камєньснеба, краще закрив би свій пи. з..д...а..к. В тебе там все натуральне і показушності немає. Теж мені борєц за натуральность
Відповісти
5
2
Джин Тоник (R)
Позор фанатам.Опозорилась сборная теперь и наши ультрасы.Которые приехали за 200 гривен встречать наших «звезд» футбола)))Эх,как всегда)
Відповісти
4
3
belarus_1978 (Киев)
За 200 грн никто бы не поехал, даже мародер больше платит своим титушкам.
Відповісти
1
5
Будєм разбіратся (Київ)
Неповага до національного прапору це справді огидно
Відповісти
9
0
belarus_1978 (Киев)
А в чем неповага, положить свернутый флаг это уже неповага?
Відповісти
2
9
oda1979 (Запорожье)
Что значит свернуть и положить?? Это ж были болельщики, прибывшие добровольно и по зову сердца. Каждый со своим одинаковым:) флагом. Это же так ппривычно: приехать со своим флагом а потом свернуть и положить его в общую кучу:)) Ты и вправду у мамы дурачок..
 
8
1
belarus_1978 (Киев)
А в чем проблема если патриоты привезли флаги Украины и дали желающим, у вас что флаг Украины вызывает боли задние?Если вы титушки мародера за его шоколадные деньги ходите на митинги это ваше дело.Не все болельщики могли купить флаг Украины или взять его с собой, он стоит денег, которые мародер у них забрал.
 
2
6
oda1979 (Запорожье)
Пля.. ну ты идиот. Ты когда на матч со своим флагом приезжаешь, ты этот самый флаг после матча в общую кучу складываешь??
 
1
0
belarus_1978 (Киев)
Кто со своим флагам приезжает, это хорошо на машине, а у нас люди и на метро или в маршрутках едут, не всегда удобно с флагом целый день носится или с работы так же неудобно флаг таскать, на стадионах часто выдают, да и у фанатов обычно привозит все один, а не каждый тянет свое.
 
0
1
Vroobydov
Демократия — это воздушный шар, который висит у вас над головами и заставляет глазеть вверх, пока другие люди шарят у вас по карманам(Бернард Шоу). Не хотите расстраиваться - улыбайтесь и не опускайте глаза, мало ли кто или что там упало.
Відповісти
3
4
oda1979 (Запорожье)
Копировать из интернета научился. молодец. Думать не научился - не молодец.
Відповісти
4
3
Vroobydov
Дочитывать не умеешь - не молодец. Учиться у других не умеешь - не молодец х2:)
 
4
2
oda1979 (Запорожье)
Ознакомься с творчеством Шоу и его жизнью, потом умничать будешь. Шоу типичный сталинист, восхищавшийся совком, но живший в Англии. Забавно, не правда ли?
Відповісти
5
2
avatar
Prach13 (Дрогобич)
Коли Блохін вивів збірну у 8 найкращих,при тому чемпіонат наш був набагато сильнішим,програли Італіі 0-3!всі писали який успіх,зараз багато бруду,питання чому так?та тому що тролів не було і політична ситуація була іншою!тому думайте що ви пишете і яку суть вкладаєте.
Відповісти
1
4
download1 (huyersk)
Ну з Італією була гра і моменти!Рахунок не відображав події на полі!А тут як дітлахів!
Відповісти
6
0
olexadovbusch (Івано-Франківськ)
І гра, і моменти, і повна самовіддача... так, 3:0, але це той випадок, коли рахунок не відповідає грі, грі, за яку Україні не було соромно... з цими піжонами і не порівняти... і та Італія стала тоді чемпіоном світу... а де буде Англія - ще подивимось...
 
1
0
belarus_1978 (Киев)
Да глупости, старались как могли, бежали, но сил не хватило, замены нет, Шева играет одним и тем же составом, молодежь не использует.
 
0
1
Динамист (Киев)
(Медведь с балалайкой) тебя акушер ударил головой об кафель, или все же в течении своей никчемной,рабской жизни таким конченным стал?
Відповісти
5
3
тутти-10 (Сумська область)
Він на росіі живе. Він вже нещасний
Відповісти
5
4
belarus_1978 (Киев)
Соседи что ли с ним?Или все кто про мародера правду пишет сразу враги?
 
3
5
тутти-10 (Сумська область)
Бєларус, скажи, а правда, що ви на болотах так погано, як при мародьору ще ніколи не жили? Ну чогось же ви, на росіі, його ненавидите? В чому причина?
 
5
4
belarus_1978 (Киев)
А кто мародера в рашке не любит, сколько для них петя хорошего сделал и крым продал и медведчука уважает.Дружбан хутина лучший.
 
1
7
Poligraf P ( Івано-Франківськ)
Все вірно. Для них українська мова - це "прикольно", як казав Караваєв. Байстрюки без роду і племені. От тому і лізуть зі своїми коментарями всякі губернієви, а ху*ло з танками захищати "руськоязичних".
Відповісти
10
5
belarus_1978 (Киев)
Для сектантов Пети мова это способ обворовать украинцев, в кругу семьи вы почему то начинаете говорить как вам удобно, получается вы продажные твари, за что платят то и делаете.Завтра будите русский язык восхвалять если денежку подкинут.
Відповісти
5
7
Алекс1955 (Донецк)
А при Яныке обворовывали по-русски, а сейчас совсем не обворовывают? И вообще, где в законе написано, что в быту запрещено говорить на своем родном языке. Да и сфере обслуживания и на госслужбе - на украинском. А насчет интервью по телевизору, русский язык человека, который знает украинский - это неуважение к Украине. Но с другой стороны, Толик Тимощук, сколько помню, все интервью давал на украинском, а уехал и живет в Питере.
 
7
2
Poligraf P ( Івано-Франківськ)
Дурак ти, браток. Такі як ти, бачу, за бабки точно готові все продати.
 
3
1
belarus_1978 (Киев)
А у него нет уже ничего, все олигархи под себя подгребли Петя, Виктор и т.д.Что он может продать?
 
0
1
Tasha (Киев)
А до чого тут Шева? Чи Мірошнеченку аби хайп зловити?
Відповісти
4
6
avatar
Prach13 (Дрогобич)
Той мірошниченко годувався з руки регіонала клюєва,тому всі знають який він патріот!це робиться для того що б ми ненавиділи один одного!як що б я жив в Києві то обовязково приіхав би зустріти збірну!таке ге як мірошніченко для краіни незробило нічого крім болтовні.Збірна у 8,покажіть що ви кращі!Доречі,тролі пишуть на украінській мові!
Відповісти
5
6
Poligraf P ( Івано-Франківськ)
Отже, ти троль.
 
6
0
belarus_1978 (Киев)
Уровень оплаты мирошниченко просто выше, он за копейки не работает, дали бы денег он десять флагов себе бы взял и махал бы всеми частями тела.
 
3
5
oda1979 (Запорожье)
Вот это и есть на настоящие фанаты сборной:)))
Відповісти
4
3
avatar
Prach13 (Дрогобич)
Де ти а де фани?ти ж суцільний фейк,дитя соловйова!
Відповісти
0
5
Медведь с балалайкой (Харьков)
Настоящим поцриотам всегда важней чтоб сборная спела Гимн, а не играла в футбол , даешь дзидзьо и Иво Бобула в Сборную ... Зиброва в тренеры ... вышиватники недоношенные ...
Відповісти
7
17
belarus_1978 (Киев)
Поцриотам важно чтоб им копейку кто то кинул, чтоб жить было на что.
Відповісти
5
12
Acsakal (Kharkov)
А хто кидає копійчину безродним манкуртам, які гадять на країну, де вони мешкають, і мріють про те, як їх колись завоює отой мордор нащадків андрофагів під назвою московія?
 
12
2
belarus_1978 (Киев)
Обы перднуть,кто хочет в рашке жить, там еще хуже, мародер мечтал построить такую же страну, чтоб все ходили строем и думали как все, для этого он секту и создал, чем вы от рашистов отличаетесь?
 
0
8
Acsakal (Kharkov)
Я відрізняюсь від тебе тим, що думаю про майбутнє, а не тягну в минуле, і висловлюю власну думку, а не повторюю мантри ведмудчуківськів каналів.
 
5
1
belarus_1978 (Киев)
Аксакал твой Петя и Виктор это уже прошлое, зачем ты сюда эти трупы опять тянешь.
 
0
1
avatar
Prach13 (Дрогобич)
Не таким як ти писати про патріотизм,ви вже свою Росію про...ли!тобі пара рубликів і ти убоге вже раде, а то що глубинка стогне тобі плювати,ти ж заняте що там у хохлов!
Відповісти
8
2
тутти-10 (Сумська область)
Багато хто з гравців не просто знає українську мову, а вона для них є рідною. Але говорити нею в аблом, нє па пацанскі. І Шевченко, і Малиновський, і Зінченко, і Буяльський, і Ярмоленко... І, навіть, той же Довбик з україномовних сімей. Навіть той, хто з російськомовної все одно володіє українською, бо вчив її 11 років у школі. Ясно, що є виключення. Той же селезень чи рак, з їх не тронутим інтелектом рилами, навряд зможуть думку викласти українською. Вони і російською не дуже... Це все наслідки імперії. Це нормальний історичний процес. Як і нормально те, що такі як Мірошниченко тикають і будуть тикати рилами таких, як Андрій Миколайович. Але це має бути лагідна українізація, інакше буде спротив. Ми все одно дійдемо до переважної української мови, але це буде довше. Навіть футболісти заговорять. Ще 20 років тому ніхто не співав гімн України серед футболістів - била в аблом. А зараз деякі, навіть, горланять, а співають усі. І з мовою буде те саме.
Відповісти
13
3
belarus_1978 (Киев)
А что такое рідна мова, вот например Порошенко, дома с детьми или на отдыхе у него рідна мова это русский язык.
Відповісти
5
9
Медведь с балалайкой (Харьков)
А поцриотам можно, это половине страны нельзя говорит как с детства привык, утырки же против, нас же должно волновать что хочет какой-то дятел со Львова или Франковска ?? Пошли вы на......уй с тем, чего вы хотите, недоноски ...
 
5
16
Acsakal (Kharkov)
ведмідь з бабалайкою - Чуєш ти, довбень з підмосков'я, яка твоя свиняча справа, що відбувається в Україні? Ти для неї чужий, і вона для тебе чужа. Тож не пхай своє свиняче рило у внутрішні справи сусідніх країн. Що за бл@дські московітські манери всіх вчити жити? Вилизуй з насолодою дупу свого путлера і не відволікайся.
 
11
2
Медведь с балалайкой (Харьков)
"Аблом", идти на поводу ублюдков типа тебя и делать что-то ради тупого быдла, "аблом" делать что-то из-под палки уважающему себя человеку ... если бы тебя, дегенерата хоть раз в жизни заставляли бы говорить на тебе ненавистном русском, именно заставили, надавили бы, под угрозой твоей карьере, жизни и т.д. - ты бы пел иначе, т.к. понимал бы как "аблом" ... А так, - "пи...деть не мешки ворочать", верно?
Відповісти
6
13
Dr. House (Поділля)
Медведь, засунь свою балалайку себе поглубже в свой скреп
 
13
5
тутти-10 (Сумська область)
Міша, Ви стільки строчете, що я не встигаю Вам відповідати. Будь ласка, заспокойтеся і питання сформулюйте.
 
8
2
belarus_1978 (Киев)
Ну и чего ты так разнервничался, ему не нужно чтоб ты на мове говорил, ему нужно именно вызвать твой гнев, чтоб потом именно во Львове или другом регионе иметь поддержку, говоря смотрите там против вас хотят.Обычный подстрекатель, как все шоколадники.Рыги и шоколадные на этом строят свою политику, они делят страну на страхе.
 
6
8
Алекс1955 (Донецк)
Значит, когда при союзе даже "легендарные" чукчи должны были по телевизору говорить на русском, так это все в норме. Если кто застал союз, помнит ли он, чтобы по союзному телевидению какой-нибудь Нацмен (национальное меньшинство) говорил на своем родном языке и его переводили. Да, думаю, и сегодня за поребриком, тоже нет выступлений на языках народов России (кроме русского или песен народных).
 
5
1
Медведь с балалайкой (Харьков)
Идиотам не понять, что человеку чуждо навязываемое ... Да и черт бы с вами, если бы вы еще не кукарекали о у ущемлении вашей мовы тысячелетиями блин, еще со времен динозавров и великих укров ...
 
3
6
Медведь с балалайкой (Харьков)
Доктор Чаус - не суди о людях исходя из своих предпочтений ... себе балалайку суй куда угодно и с любой частотой ...
 
2
5
avatar
Prach13 (Дрогобич)
Друже!ви звинувачуєш не тих!коли ти голосуєш за тих хто лиє мід в вуха!а пізніше робить не зовсім то що обіцяло!то ти себе не чуєш винним?почиай з себе і своіх рідних.Мова це дуже тонка матерія і що б про неі писати потрібно хоча би трошечки розуміти що ти пишеш!є украіноовні лорак і повалій і є рускомовні пацани які зараз на сході ризикують своім життям!Спочатку вибери про украінську владу на місцяхтоді поборися за украіньку влау в Верхову Раду,а вже тоді,обережно дискутуй про мову.На сьогодні украінська мова в державі є сиротою,в неі потрібно вклаати великі кошти а не возити фільми на переклад в Москву.
Відповісти
4
0
Медведь с балалайкой (Харьков)
Про флаги - да, плохо получилось, но в целом - Мирошниченко - еще тот черт и балабол, совершенно съехавшей националистичной крышей ... Так что пусть идет на....ху...тор бабочек ловить =)
Відповісти
5
11
belarus_1978 (Киев)
А что плохого, или ты думаешь что кто то флаги выбросил? Вы что в Украине не живете, да тут на пять минут велик нельзя оставить без присмотра, сразу ноги приделают, а чтоб кто то выбросил месячную пенсию пенсионеров, да их бы за секунду увели, о чем вы вообще говорите.Видно что свернули и положили, ждут машину для погрузки.
Відповісти
4
7
Acsakal (Kharkov)
Хлопчики, як я розумію - ви ПАРА? Службовий роман? Любов спалахнула на грунті спільної роботи на пригожина? Ну, щасливого вам подружнього життя. А шлюб у "гейропі" рєєструвати будете?
 
7
2
Медведь с балалайкой (Харьков)
"Аксакал", не суди по себе =)
 
1
5
belarus_1978 (Киев)
Аксакал ищет у кого бы за щеку взять и влиться в дружную голубую семью.Что в секте Петра пи.ары уже все по парам?
 
0
1
Acsakal (Kharkov)
Дівчатка... чи то хлоп'ятка... Ну не соромьтеся ви так... По тому, як ви співаєте в унісон, відчувається ваше щире кохання. А якщо будете надто наполегливо заперечувати ваші романтичні почуття один до одного, то я почну підозрювати, що ви отримуєте брудні кремлівські грошенятка з одного рахуночка...
 
0
0
avatar
Prach13 (Дрогобич)
А ти віриш афіристові що це прапори тих хто зустрічав збірну?з таким же успіхом можна сказати що то мірошниченко покидав прапори для хайпу!
Відповісти
4
0
belarus_1978 (Киев)
Я верю что их кто то привез, чтоб все желающие, у кого нет возможности купить или привезти, имел возможность так же приветствовать сборную Украины флагом Украины.
 
0
1
Віктор Бокасса (Betwmount)
Кабздець
Відповісти
1
2
тутти-10 (Сумська область)
На минулу річницю Незалежності України, гарант Конституції, виплигував на сцені, яка була у кольорах державного прапора. Його подруга - Тіна, так виспівувала гімн, полугола на даху будинку, що мало циця не вивалилася. Інша подружка гаранта - Могилевська - пісю демонструвала. Так то День Незалежності!!! Чому дивуватися? Епоха какаяразніца зараз в Україні. Цього захотіло бидло. Бидла у нас 73%. Це більшість. Тому все відбувається відповідно до тих обставин, що маємо.
Відповісти
16
7
FC Energy (Новая Каховка)
Не, своим бредом быдлом выставляется только ты.
Відповісти
4
13
avatar
ascent (Луксор)
Согласен
Відповісти
3
8
belarus_1978 (Киев)
А что хотят меньшинство? Мародера к власти опять, сделали пластическую операцию, приодели совка и получился европеец? Где 300 млн на танки оплот, которые мародер на парадах кричал что будут, кто в своем уме еще держит 2,5 тонны денег в наличке дома под матрасом, кроме банков, а не пускает их в экономику, кто у нас скупил половину Испании и отправил детей и своих воров приближенных в Лондон, подальше от Украины.Список можно продолжать до бесконечности...Люди то не за Зеленского были, а против мародера Пети были, но шоколадные этого до сих пор не понимают.Они же сектанты, думают что все такие же как они и ищут себе божка.
Відповісти
6
10
Acsakal (Kharkov)
Вже третій рік зелений віслюк має усю повноту влади, якої не було до нього в жодного президента України... І що з тієї всеосяжної влади отримали українці? Жодної з передвиборчих обіцянок не виконано. Війну не закінчили. Просто стріляти не перестали. Наживатися на війні не припинили. Більше того, зелена пліснява винайшла нове джерело збагачення - на коронавірусі! Тільки офіційно від нього померло 52 тисячі українців, хоча за оцінками вчених - в 2,5-3 рази більше. А скількі тисяч життів українців можна було би зберегти, якби гроші з ковідного фонду не роздерибанили на велике крадівництво?!! Обіцяли "чемпіонство" в боротьбі з ковідом - провалили вакцінацію. Обіцяли знизити тарифи вдвічі - натомість їх підвищили. Обіцяли компенсувати субсидіями - їх повідбирали. Обіцяли перемогу над корупцією - а вона розцвіла. Обіцяли підтримку армії - а державне оборонне замовлення не приймається вже третій рік... Натомість злили ворогу спільну з союзниками спецоперацію по вагнерівцям. І вишенька на торті: янелох і його команда досі поводять себе так, наче президентом України залишається порох і саме порох винний в усіх провалах, злочинах та державній зраді зеленої пошесті... Я розумію, що електорат позелененьського - це розумово обмежені люди, але ж не настільки, щоби продовжувати нескінченно вірити нахабній брехні і тупим відосикам. P.S. Я не є виборцем порошенка і жодного разу за нього не голосував. І я справді боюся, що за 3 роки таки доведеться проголосувати за нього вперше аби лише зупинити це зелене знищення України.
 
0
0
Медведь с балалайкой (Харьков)
Чмо пытающееся по полит взглядам оскорбить других людей - будет говорить о быдле ... ЛОЛ , в зеркало давно глядел? Там быдлятина еще та на тебя пялится каждый день ...
Відповісти
3
10
belarus_1978 (Киев)
Мирошниченко олень который делает деньги на скандалах, а быдло покупает его гавно.Ну кто в Украине будет выбрасывать ценные флаги, которые можно продать на площадках?Да если бы их кто то реально выбросил, их бы за секунду унесли.Скорее всего привезли флаги и положили, чтоб машина забрала.
Відповісти
7
12
avatar
okolegko (Київ)
Дроздов гарно пройшовся по нашим футболерам. Наберіть у ютубі "ВТРАЧЕНІ❗ Гулянка на Меморіалі Небесної Сотні | Прямим текстом"
Відповісти
10
4
avatar
zloyded (Киев)
Нічого дивного коли це все організовує Паффлін і Ко.!!!
Відповісти
12
2
octavi4 (Warszawa)
Боде, какая разница на каком языке или диалекте кто говорит? Главное это общая цель и уважение друг к другу. Здесь видео только неуважение к нашей символике и это печально…
Відповісти
9
2
Медведь с балалайкой (Харьков)
Эу эу , ты что, что за крамольные слова, мы же "должны" все западенцам, мы "должны" розмовлять на мове постоянно и даже дома с близкими, мы "должны" чтить бандеру и прочих их любимых персонажей , корчое вообще беда, мы все "должны" , если бы они физически могли - они бы для нас концлагеря создали бы ... Да вот только нас слишком много, не меньше их ... потому ... досвидос, с0сите лапу =)
Відповісти
2
10
Алекс1955 (Донецк)
Знакомый (украинский язык - со словарем) когда такие, как вы привели к нам войну, уехал в Россию, в город, где он учился. И хотел устроиться ОХРАННИКОМ в магазин, рядом с училищем, где он учился. Не взяли - надо пройти экзамен по русскому языку. А кто-нибудь в возрасте за 40 сдаст ЭКЗАМЕН по своему РОДНОМУ языку? Вот как за поребриком борются за свой РУССКИЙ язык! А насчет "должны", это мы уже проходили - "кормили всю Украину". А теперь, нечем и кормить.
 
6
3
belarus_1978 (Киев)
Да тем западенцам до сраки как ты говоришь и на чем, им нужно клубнику в Польше собирать, а вот есть гниды олигархи, которые бояться что украинцы вместе их сотрут с лица земли.
 
0
1
Sanya_Ch ( Черкассы)
Як це опудало може щось казати в бік Шеви, який своїми досягненнями у футболі прославив Україну на весь світ.
Відповісти
4
9
avatar
zloyded (Киев)
Тут мова більше про символи країни і яка дута організація зустрічі з боку Павелка і Ко. от про що треба задуматись! Таких чинуш треба гнати від футболу!!!
Відповісти
12
1
Медведь с балалайкой (Харьков)
Таких чинуш надо гнать ото всюду не только с футбола ... Вот только и народ у нас минимум половина - аналоги - ворье и мелочное чмо ... Без мощной палки над башкой - любые новые будут продолжать в том же духе ...
 
1
3
Zapp Brannigan (Київ)
Кажуть, що то не проплачені, а типу працівників Епіцентру позвозили добровільно-примусово... Ну а щодо Шеви, то я не вірю, що людина, яка народилась і виросла в селі Яготинського району, не знає української. Ну камон, в Яготині російськомовних тупо нема - хто був там, той зрозуміє...
Відповісти
12
3
avatar
Spokoyno (Київ)
Та знає він... Просто на підсвідомості досі лякається бути зарахованим до ... Так поводилась імперія. Знаєш і розмовляєш в московії російською типу патріот, утім якщо робиш так в Україні то бандерівець чи селюк! На превеликий жаль багато хто і досі так вважає! ЯНИЧАРИ
Відповісти
11
3
Медведь с балалайкой (Харьков)
Как же до наших времен дожил украинский язык? Тихо в погребах и подвалах, партизанскими методами, назло "оккупантам" учили мову, чтоб сберечь для детей ... под угрозой жизни, под угрозой бандитской пули ... (попахивает пи.....болией)
 
2
10
Acsakal (Kharkov)
Ведмідь-бабай з лайкою: Тільки довбень з підмосков'я може досі не знати, скільки разів за 300 років царі, цариці, імператори, генсеки та їхні міністри, забороняли українську мову в освіті, в церквах, в літературі, в театрах, в газетах, журналах, в публічних місцях, і яку мужність проявляли ті, хто ризикуючи своєю свободою, статками, статусом та навіть життям зберігав і розвивав мову Русі-України. Ти гадаєш, що "вдало пожартував" щодо бандитської кулі? Так кулі реально були. Тільки тима бандитами були московітські нквсники, які страчували українське "розстріляне відродження", зокрема в Харкові, яким тим підписався в своєму ніці. Якби ти дійсно був би з Харкова, то знав би і про театр "Березіль", і про Леся Курбаса, і про Миколу Куліша, і про десятки, сотні інших представників УКРАЇНСЬКОЇ інтелігенції, вбитих більшовиками-московітами. І твої блюзнірські "жарти" застрягли би в тебе в твоїй горлянці і придушили, покінчивши з твоїм нікчемним існуванням.
 
8
2
Медведь с балалайкой (Харьков)
Аксакал =) ... ехал бы ты в горы и там баранам рассказывал байки про царя, царицу и неведому зверушку ... , как ты "куливлоб" ловил, и прочий бред не имеющий отношения к современному миру, и современной Украине и ближайшим 70 годам истории до сих времен ... Если бы мне было смешно, я бы не писал эти комменты в принципе, но такие конченные как ты - уже достали всю нашу страну, вы мразота, учите людей жизни, сами ничего не добившись и не построив, зато балаболить вы всегда горазды ... иди застрелись - "покінчивши з твоїм нікчемним існуванням" бесполезное существо тупое ... И уж таких как ты в Харькове на пальцах можно перечесть, псевдопоцриотическое чмо!
 
2
8
belarus_1978 (Киев)
Аксакал а ты хоть знаешь почему расстреляли Курбаса, не за мову, а за идеологию, это разные вещи.В совке, как и в секте Петра, нельзя иметь собственное мнение, только коллективный разум только вождь, а он пытался отстоять права человека на свободу.
 
0
1
Acsakal (Kharkov)
єлабрус: А звідки ти знаєш, що записали в вирок Курбасу? Ти оригінал вироку бачив? Чи тобі "дід-воював" про це розповів, бо був в трійці, що вирок підписувала? Нащадок імперського вертухая з тебе лізе з усіх дір.
 
0
0
avatar
zloyded (Киев)
Ну так Герега член виконкому УАФ Не дивно, що для картинки те все організували! А якщо ще більше задуматись - зустріч команди не фіналіста або Чемпіона, а тієї, що ганебно програла у 1/4... ЦЕ ЯК ВЗАГАЛІ???
Відповісти
10
0
avatar
Spokoyno (Київ)
На превеликий жаль він ПРАВИЙ! Я б ніколи не залишив прапор моєї країни на землі! А ті привезли "какая разница" щоб продемонструвати "всесвітню радість", проте тім хапугам-заробітчанам грошенят не за належне поводження з прапором обіцяли, а за галас та розмахування!
Відповісти
13
4
avatar
ascent (Луксор)
Странно почему все удивляются публичному пиару на тему любви в родине? Разве есть такие политики, которые этого не делают?
Відповісти
11
0
леонид Угринович
Як би А.Шевченко та футболісти збірної ромовляли на український мові, то вони порвали б Англію. Такі люди, як цей журналіст тільки відвертають людей від української мови такими коментарями.
Відповісти
11
11
Litb@rski (Кёльн)
Зачем он сюда Шевченко примазал и причем здесь кто на каком языке говориттут надо ипать организаторов и ту быдлоту ,что была с флагами
Відповісти
11
3
wist15 (Киев)
надо было титушек нанять что бы эту быдлоту разогнать.
Відповісти
3
5
avatar
ascent (Луксор)
Денег хватило только на быдлоту...
 
8
2
avatar
okolegko (Київ)
Запахло нафталіновим совком. Наче опинився у минулому: проплачені мітинги, тітушня... Яника не вистачає для завершеної картини
Відповісти
20
3
avatar
ascent (Луксор)
Да, ничего не меняется...
Відповісти
5
2
янковский ян (Запорожье)
Так ничего и не меняется. Понятно что задействовали ресурс.
Відповісти
10
1
Fritz (Кузнецовск)
Зробили картинку для телебачення, федерації, електорату і думають,що люди настільки тупі!!!
Відповісти
18
0
Fishing 555 (Rivne)
Я дивуюсь як їм ще морди не понабивали.
Відповісти
10
3
avatar
ascent (Луксор)
Кому?
Відповісти