УАФ спільно з Федерацією футболу Молдови боротимуться з договірними матчами


Нові горизонти

УАФ спільно з Федерацією футболу Молдови боротимуться з договірними матчами

uaf.ua


Українською асоціацією футболу підписано меморандум із Федерацією футболу Молдови про забезпечення чесності гри, боротьбу з договірними матчами та незаконним бетінгом.

Метою меморандуму є поглиблення співпраці між сторонами та повне сприяння в боротьбі з договірними матчами. Так, сторони зобов’язалися встановити пряму та регулярну комунікацію між відповідальними особами, допомагати одна одній у розробці необхідних правових положень, ділитися досвідом, створити спільну групу експертів та обговорити використання нових інструментів боротьби.

Читайте такожПавелко: Успішний досвід України по боротьбі з договірними матчами корисний і на рівні УЄФА

Меморандум підписали президент УАФ, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко та голова Федерації футболу Молдови Леонід Олейніченко.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Динамист (Киев)
Пропала еще одна федерация,ну что за навозные жуки,мало своей кучи в чужую полезли.
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 13
Динамист (Киев)
Пропала еще одна федерация,ну что за навозные жуки,мало своей кучи в чужую полезли.
Відповісти
0
0
TarasLviv2019 (LVIV)
))))))) не читав ,але заголовок багатообіцяючи)))
Відповісти
0
0
Olegyurchak (Хмельницький )
Надо еще меморандум с Буркина Фасо и Гваделупой подписать. Для УПЛ это важно.
Відповісти
1
1
Caballero (Fale town Fale state)
Це вже, навіть, не смішно.
Відповісти
4
0
avatar
2.dc (Николаев)
))) ... да как же не смешно? Посмотри на фотку - они ж даже "на камеру" от смеха едва не лопаются ... )))
Відповісти
2
0
avatar
CRistiano7 (Ribeira Brava da Mad)
"УАФ спільно з Федерацією футболу Молдови боротимуться з договірними матчами" а тираспольський Шериф з Придністров'я захищатиме правопорядок на футбольних матчах - схема готова, бородач в УАФ потирає свої грязные ручонки...
Відповісти
13
0
avatar
Водитель трамвая (Бухарест)
Тираспольский Шериф дрюкал Динамо. Вот это была ржака :)
Відповісти
1
11
avatar
Сэло юзовка (Santa Cruz de Teneri)
Твою мамку чеченцы дрюкали на бамбасе - вот где ржака была :)
 
3
3
avatar
Просто Квашин (Харьков)
А когда тебе бухой бомж в рот надавал, тоже смешно было... правда олексин, ZNAK_PONOSA....
 
3
1
avatar
CRistiano7 (Ribeira Brava da Mad)
фу-у блювотний рефлекс на бородатого виродка зліва на фото - кум Шевченка, який ховає український футбол на дно
Відповісти
13
0
avatar
ricco-sc (Київ)
Надо с этим клоуном уже что-то делать...
Відповісти
7
0
avatar
ytcnjh (vtk)
С металлом подпиши и квасниковым декларацию о честных матчах.
Відповісти
6
0
avatar
Сэло юзовка (Santa Cruz de Teneri)
Осталось с Фарерами и Сан Марино подписать что-то и мы лидеры мировой футбольной дипломатии ! Кстати, что там с затратами на юристов в проср…м деле о технаре швыцарам ? :)
Відповісти