Прізвище нового тренера збірної України стане відоме в четвер - джерело


З Ребровим може не вийти

Прізвище нового тренера збірної України стане відоме в четвер - джерело

Фото: hromadske.ua / Автор: неизвестен


Ігор Циганик, в рамках шоу "Циганик Live", поділився деталями ситуації навколо тренерського крісла збірної. Ім'я дізнаємося в четвер, а у Реброва є проблеми з розірванням контракту.

Журналіст повідомив, що раніше Ребров, нібито, отримав усне схвалення від керівництва "Аль-Айна" на розірвання контракту, але, коли справа дійшла до офіційних рішень, клуб вирішив взяти паузу. Наразі вони не хочуть припиняти співпрацю.

Також підтвердилася інформація, що Сергій Ребров прилітав до Києва на вихідних, незважаючи на спростування арабськими ЗМІ. Повідомляється, що він зустрічався з Андрієм Павелком.

Проте, як повідомляє джерело, завтра Сергій повернеться в Об'єднані Арабські Емірати, щоб продовжити підготовку до сезону і спробувати залагодити питання з розірванням угоди.

Нагадаємо, що Ребров - основний кандидат на пост головного тренера збірної України після відходу Андрія Шевченка.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Циганик LIVE
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
nivroku (Odessa)
Адыёты, Павелку в топку, і на колінях благати Мирона, щоб прийняв збірну
Відповісти
5
0
Повернутись до новин
Коментарі 32
nivroku (Odessa)
Адыёты, Павелку в топку, і на колінях благати Мирона, щоб прийняв збірну
Відповісти
5
0
avatar
Stuntriding (Киев)
Мда. Всё как всегда.Там уже и Петракова в кандидаты записали.Ну какой Петраков после детей, во взрослой сборной?! Совсем уже рихнулись мозгами. Хорошо хоть не Лёсик главный на пост.Интересно, кого ещё запишут в очередь?
Відповісти
3
1
Ol-g (Одесса)
Где Лёв, где?
Відповісти
0
0
аалекс ( Крым)
С Ребровым не сростается, Маркевич не пойдет. Ищут временную затычку.
Відповісти
4
1
krakow (Херсон)
Имя, стало известно в понедельник - Алеша. Фамилия,пока держится в секрете до четверга - источник.
Відповісти
3
2
krakow (Херсон)
Фамилия источника,будет названа во вторник - источник.
Відповісти
3
2
Romerik (YNWA)
По инсайдерской информации Фабрицио Романо, первая буква фамилии - М...
 
0
2
balamyt (Boston)
Ну почему все уперлось в Реброва..Можно еще решить вопрос с Маркевичем и свободными Григочуком, Михайлеко , Лужным ,Заваровым и с тем же Фоменко..( если реч об украинцах ) или вспомнить Семина с Бышевцем
Відповісти
3
6
аалекс ( Крым)
Семин Ростов тренирует.
Відповісти
1
1
Acsakal (Kharkov)
"Михайлеко , Лужным ,Заваровым и с тем же Фоменко.. Семина с Бышевцем" Ви знущаєтеся?
Відповісти
0
0
Dnepr-75 (Днiпро)
Лесик главный, в помощники Милевский и Алиев, задача: за сколько дней споят Лесика?
Відповісти
9
4
avatar
Stuntriding (Киев)
Там Лёсик ещё форы даст
Відповісти
2
0
Fishing 555 (Rivne)
Миха
Відповісти
1
8
ding31
На майдані коло церквиреволюція іде.— Хай Ребров! — усі гукнули,—за отамана буде.
Відповісти
5
3
shtrunc (Донецк-Хайфа)
Цыганыкглавный сплетник, но не журналист
Відповісти
3
11
krakow (Херсон)
Зачем, оскорблять человека.И еще клеить ему,ярлык журналиста.Там же вверху,честно написано,что это - шоу. А,Цыганык,в рамках.
Відповісти
5
7
Acsakal (Kharkov)
"Понеділок починається в четвер"... Все, як завжди, в останній момент з великим запізненням. Тренування арбітрів ВАР почалося з початком нового сезону УПЛ, хоча до відкриття нового сезону було 2,5 місяці після закінчення попереднього сезону, але чомусь нікому не прийшла в голову проста думка "потренуватися" тоді, коли це не буде заважати використанню сучасного інструмента в офіційних іграх... Колишній тренер збірної місяць тягнув із рішенням чи залишатися йому біля керма, чи звалювати, і дотягнув до термінів закінчення контракту. А в УАФ "не здогадувалися", що в тренерського штабу головної збірної країни закінчуються контракти, і тому вони не могли на місяць раніше почати перемовини з потенцйними кандидатами. А головний потенційний кандидат не здогадувався місяць тому, що йому запропонують роботу зі збірною, і тому він як раз місяць тому підписав контракт з новою командою... Це просто якийсь дикий треш та фонтан тотального непрофесіоналізму. Павелко-стайл?
Відповісти
13
2
oleg dynamo (львівська)
100%
Відповісти
0
0
krakow (Херсон)
"Нiбито" - ключевое слово,украинской журналистики.
Відповісти
4
1
armik (Киев)
У Алиева есть лицензия.И ума несколько больше, чем у Реброва.
Відповісти
0
14
Acsakal (Kharkov)
У Алієва є розум? Хіба що заспиртований в скляній банці.
Відповісти
11
0
FC Energy (Новая Каховка)
Согласен, жду Алиева у руля Динамо после Луческу, заслужил!
Відповісти
4
3
kapkan (Луганск)
Давайте Сабо!!!))))
Відповісти
3
8
avatar
Просто Квашин (Харьков)
Попросись сепар, он тебя усыновит... (удрочерит)....
Відповісти
1
6
kapkan (Луганск)
Просто Квашин (Харьков), ты ещё живой, конченный???
 
2
0
ZNAK_VOPROSA
Не обращай внимание, это ж пи....л, представитель ЛГБТ, жена Олексина, Просто Какашкин, дама легкого поведения с Барабашова
Відповісти
0
0
янковский ян (Запорожье)
Неужели так тяжело найти тренера. Может тяжело найти ручного тренере это да согласен.
Відповісти
5
1
royalstas (Вінниця)
Давайте Фоменка!)
Відповісти
0
11
Nazar Repa (Киев)
Михайличенко будет новым тренером, (не)приятного просмотра
Відповісти
8
3
kapkan (Луганск)
Лучше уж Заварова пусть ставят.
Відповісти