Прізвище нового тренера збірної України стане відоме в четвер - джерело


З Ребровим може не вийти

Прізвище нового тренера збірної України стане відоме в четвер - джерело

Фото: hromadske.ua / Автор: неизвестен


Ігор Циганик, в рамках шоу "Циганик Live", поділився деталями ситуації навколо тренерського крісла збірної. Ім'я дізнаємося в четвер, а у Реброва є проблеми з розірванням контракту.

Журналіст повідомив, що раніше Ребров, нібито, отримав усне схвалення від керівництва "Аль-Айна" на розірвання контракту, але, коли справа дійшла до офіційних рішень, клуб вирішив взяти паузу. Наразі вони не хочуть припиняти співпрацю.

Також підтвердилася інформація, що Сергій Ребров прилітав до Києва на вихідних, незважаючи на спростування арабськими ЗМІ. Повідомляється, що він зустрічався з Андрієм Павелком.

Проте, як повідомляє джерело, завтра Сергій повернеться в Об'єднані Арабські Емірати, щоб продовжити підготовку до сезону і спробувати залагодити питання з розірванням угоди.

Нагадаємо, що Ребров - основний кандидат на пост головного тренера збірної України після відходу Андрія Шевченка.

Слідкуйте за нами:


Оцініть цей матеріал:
Поділитися з друзями:
Джерело:
Циганик LIVE

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Коментарі (32)
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
nivroku (Odessa)
Адыёты, Павелку в топку, і на колінях благати Мирона, щоб прийняв збірну
Ответить
+5
0
avatar
Stuntriding (Киев)
Мда. Всё как всегда.Там уже и Петракова в кандидаты записали.Ну какой Петраков после детей, во взрослой сборной?! Совсем уже рихнулись мозгами. Хорошо хоть не Лёсик главный на пост.Интересно, кого ещё запишут в очередь?
Ответить
+3
-1
Ol-g (Одесса)
Где Лёв, где?
Ответить
0
0
аалекс ( Крым)
С Ребровым не сростается, Маркевич не пойдет. Ищут временную затычку.
Ответить
+4
-1
krakow (Херсон)
Имя, стало известно в понедельник - Алеша. Фамилия,пока держится в секрете до четверга - источник.
Ответить
+3
-2
krakow (Херсон)
Фамилия источника,будет названа во вторник - источник.
Ответить
+3
-2
avatar
Romerik (YNWA)
По инсайдерской информации Фабрицио Романо, первая буква фамилии - М...
0
-2
balamyt (Boston)
Ну почему все уперлось в Реброва..Можно еще решить вопрос с Маркевичем и свободными Григочуком, Михайлеко , Лужным ,Заваровым и с тем же Фоменко..( если реч об украинцах ) или вспомнить Семина с Бышевцем
Ответить
+3
-6
аалекс ( Крым)
Семин Ростов тренирует.
Ответить
+1
-1
Acsakal (Kharkov)
"Михайлеко , Лужным ,Заваровым и с тем же Фоменко.. Семина с Бышевцем" Ви знущаєтеся?
Ответить
0
0
avatar
Dnepr-75 (Днiпро)
Лесик главный, в помощники Милевский и Алиев, задача: за сколько дней споят Лесика?
Ответить
+9
-4
avatar
Stuntriding (Киев)
Там Лёсик ещё форы даст
Ответить
+2
0
Fishing 555 (Rivne)
Миха
Ответить
+1
-8
ding31
На майдані коло церквиреволюція іде.— Хай Ребров! — усі гукнули,—за отамана буде.
Ответить
+5
-3
avatar
shtrunc (Донецк-Хайфа)
Цыганыкглавный сплетник, но не журналист
Ответить
+3
-11
krakow (Херсон)
Зачем, оскорблять человека.И еще клеить ему,ярлык журналиста.Там же вверху,честно написано,что это - шоу. А,Цыганык,в рамках.
Ответить
+5
-7
Acsakal (Kharkov)
"Понеділок починається в четвер"... Все, як завжди, в останній момент з великим запізненням. Тренування арбітрів ВАР почалося з початком нового сезону УПЛ, хоча до відкриття нового сезону було 2,5 місяці після закінчення попереднього сезону, але чомусь нікому не прийшла в голову проста думка "потренуватися" тоді, коли це не буде заважати використанню сучасного інструмента в офіційних іграх... Колишній тренер збірної місяць тягнув із рішенням чи залишатися йому біля керма, чи звалювати, і дотягнув до термінів закінчення контракту. А в УАФ "не здогадувалися", що в тренерського штабу головної збірної країни закінчуються контракти, і тому вони не могли на місяць раніше почати перемовини з потенцйними кандидатами. А головний потенційний кандидат не здогадувався місяць тому, що йому запропонують роботу зі збірною, і тому він як раз місяць тому підписав контракт з новою командою... Це просто якийсь дикий треш та фонтан тотального непрофесіоналізму. Павелко-стайл?
Ответить
+13
-2
oleg dynamo (львівська)
100%
Ответить
0
0
krakow (Херсон)
"Нiбито" - ключевое слово,украинской журналистики.
Ответить
+4
-1
avatar
armik (Киев)
У Алиева есть лицензия.И ума несколько больше, чем у Реброва.
Ответить
0
-14
Acsakal (Kharkov)
У Алієва є розум? Хіба що заспиртований в скляній банці.
Ответить
+11
0
FC Energy (Новая Каховка)
Согласен, жду Алиева у руля Динамо после Луческу, заслужил!
Ответить
+4
-3
kapkan (Луганск)
Давайте Сабо!!!))))
Ответить
+3
-8
avatar
Просто Квашин (Харьков)
Попросись сепар, он тебя усыновит... (удрочерит)....
Ответить
+1
-6
kapkan (Луганск)
Просто Квашин (Харьков), ты ещё живой, конченный???
+2
0
ZNAK_VOPROSA
Не обращай внимание, это ж пи....л, представитель ЛГБТ, жена Олексина, Просто Какашкин, дама легкого поведения с Барабашова
Ответить
0
0
янковский ян (Запорожье)
Неужели так тяжело найти тренера. Может тяжело найти ручного тренере это да согласен.
Ответить
+5
-1
royalstas (Вінниця)
Давайте Фоменка!)
Ответить
0
-11
Nazar Repa (Киев)
Михайличенко будет новым тренером, (не)приятного просмотра
Ответить
+8
-3
kapkan (Луганск)
Лучше уж Заварова пусть ставят.
Ответить