Маркевич: Мені взагалі не надходило пропозицій очолити збірну


Тренер засмучений

Маркевич: Мені взагалі не надходило пропозицій очолити збірну

Фото: УНИАН / Автор - Евгений Кравс


Український тренер Мирон Маркевич розповів для Tribuna.com, чи зможе УАФ повернутися до варіанту з призначенням його головним тренером збірної України.

- Я вперше це чую.

- Повідомлялося, що вам запропонують підписати контракт за схемою 1+1, але переговори зірвалися. Ви заперечили цю інформацію. Так як було насправді?

- У мене не було ніяких пропозицій очолити національну команду. Взагалі. Це говорили вболівальники, журналісти, а офіційних пропозицій у мене не було.

- Але в цілому вас би влаштувала угода на рік+рік?

- Так навіщо мені коментувати розмови. Я не в такому віці, щоб коментувати припущення. Якби мені хтось офіційно сказав, мовляв, давайте будемо ... Але ніякого року. Що таке рік?

- А взагалі чекаєте пропозицію очолити збірну?

- Так що мені чекати. Йдуть переговори з усіма, є різні кандидати. Зі мною ніхто не зв'язувався.

- Причиною повернення до вашої кандидатури називаються труднощі з розривом контракту Реброва з "Аль-Айном". Вам не образливо, що ви як би запасний варіант?

- Ви вже відповіли на своє запитання.

Рішення по головному тренеру збірної України треба було приймати 12 днів тому. Час вже втратили. Коли Шевченко пішов у відставку, тоді і треба було призначити коуча. Він би вже давно займався командою.

- Якщо призначать не вас, то повернення в УАФ на адміністративну посаду виключаєте?

- Так. Я хочу ще попрацювати тренером, - сказав Маркевич.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Tribuna
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Gerd Muller (Житомир)
Щодо проваленого відбору на ЧС 2022. Вийти з першого місця і спочатку було малоймовірно. А друге місце й при нинішньому розкладі потрібно брати. А хто має бути тренером, той хто дасть результат. За великим рахунком різниця між ними всіма несуттєва.
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 49
Gerd Muller (Житомир)
Щодо проваленого відбору на ЧС 2022. Вийти з першого місця і спочатку було малоймовірно. А друге місце й при нинішньому розкладі потрібно брати. А хто має бути тренером, той хто дасть результат. За великим рахунком різниця між ними всіма несуттєва.
Відповісти
0
0
Пришта Литин (Київ)
л.троцкий заждался уже коррупционера и холуя охметОва павЭлко.
Відповісти
0
0
cucumber (Киев)
Пан Маркевич має рацію - грати в піддавки з кампашкою Павелки то є марна справа. Гра збірної через два тижні на виїзді, а тренера нема, бо ще вчора у фігуральному сенсі потрібно було б призначати тренера. Цей дурник Павелка, якому наплювати на власну репутацію, хотів підставити Реброва, щоби й той розірвав свій котракт і змарнував власну репутацію тим, що не хоче виконувати власні обов'язки за контрактом і кидає клуб напризволяще. Хто після такого захоче мати такого тренера? Господи, ну коли закінчаться дУрні на посадах в нас? Ну хіба цей ідіот Павелка понесе якусь відповідальність за свої викрутаси з призначенням головного тренера? вася огурцов, який сумує за результат 1 вересня.
Відповісти
2
0
lightning (Одесса)
Надо обязательно кого-нибудь с "динамавским сердцэм"
Відповісти
2
2
Gerd Muller (Житомир)
Ні з одеським пердаком
Відповісти
0
0
Izmail (Izmail)
Обосрались с Ребровым. Шеву кинули. Маркевич и рад бы был, но с таким УАФ каши не сваришь... не удивлюсь, если откопают Блохина ...
Відповісти
8
2
crokodil (Днепропетровск)
У всех команд Маркевича акцент игры был на атаку. Пускай мы пропустим, но забьем больше. Металлист создал он в понимании с Ярославским, Днепр, даже после Рамоса он дотягивал без Коломойского. И за проигранный финал ЛЕ совсем не стыдно. Это был Футбол! В отличие от ЧЕ (пас вперед и семь назад). При Маркевиче в сборной думаю даже наш седой хохол Марлос бы начал феерить)))
Відповісти
15
4
Зритель (Харьков)
На самом деле лет 10 назад Маркевич в интервью по итогам очередного матча Металлиста в ЛЕ проговорился - нам главное, не пропустить, а свой гол мы как-нибудь забьём. В этом, собственно и есть суть футбола. Но народ любит красивые сказки.
Відповісти
5
10
crokodil (Днепропетровск)
Суть футбола на поле. Не на табло, а по игре. Можно красиво проиграть или же добыть гнилую победу, еще хуже , считаю , заведомо играть на ничью, А предматчевые интервью тренеров - ироничная дипломатия. Расхвалить соперника публично но в душе смеяться над их слабостями. Публичный фарс. Иногда истинные (то, что думаю, то и говорю) высказывания бывают только на послематчевых конференциях и интервью в кулуарах.Я за интересный, пусть и инфарктный футбол, а не за мучения и страдания на поле.
 
9
1
crokodil (Днепропетровск)
Из того Металлиста помнятся только созидающие игроки: Соса,Хавьер,Тайсон, Марлос,Гомес,Жажа и конечно же наш Рыкун на закате. Мой клуб Днепр, но тогда я завидовал Харькову
 
9
1
crokodil (Днепропетровск)
Девича еще забыл.
 
11
0
avatar
2.dc (Николаев)
Все точно, абсолютно поддерживаю Зрителя (Харьков). Собственно я и сам это видел, и прекрасно помню. Не надо идеализировать Маркевича - по большому счёту, это Фоменко-2, с философией "не пропустить". Он хороший тренер (был?), но в Сборной у него не будет того "материала", как был в его лучшие времена …
Відповісти
3
10
Acsakal (Kharkov)
Це абсолютна повна маячня. Чим запам'ятався той Металіст? Хіба "автобусом"??? Ви можете пригадати хоча би одну гру, хоч в Україні, хоч в Єврокубках, де тактикою Металіста було би сидіння біля власних воріт, як це зараз роблять всі команди УПЛ проти Динамо та Шахтаря? Я не пригадую жодного такого матчу! Зате я чудово пам'ятаю голи від Жажі з 40 м гарматними ударами, гол Шав'єра Чорноморцю з центрального кола, гол Едмара ударом скорпіона, шедеври Кристальдо, Соси, Вільягри, Девіча. Гол Тайсона Русенборгу був визнаний кращим голом ЛЕ сезона 2012-13 років! От в цьому і був справжній Металіст! А слова Маркевича про "нам би не пропустити" може сприймати буквально лише та людина, яка зовсім не розуміє іронії та самоіронії Мирона Богдановича. Ця фраза відбивала лише думку МБМ про те, що атакувальні можливості Металіста були значно кращими, ніж захисні, бо атакували в Металісті всі, включно із захисниками, а от захищатися поверталися далеко не всі.
 
6
1
Footballers (Умань)
Та Металіст 100%
Відповісти
3
0
football_soccer (Украина)
так Вы же куратор там какой-то в кабинете, а не тренер уже давно. С чего бы предложению быть?
Відповісти
3
6
янковский ян (Запорожье)
Если уйти в сторону от главного в интервью то можно проследить что Маркевич хочет и будет работать в команде. И кроме как металлиста ярославского я не вижу.
Відповісти
8
0
Vlad21
Коль такое отношение к профессиональному тренеру, нужно просто перейти в Металлист сейчас и потом в будущем еще, в сотый раз указать кое кому, кто есть кто.
Відповісти
1
0
Olegyurchak (Хмельницький )
Шева обосрался --- Маркевич убирай.
Відповісти
13
2
Vlad21
Шева продул сборной своей Новой родины и бегом побежал поздравлять своих Англичан. Ганьба ему всем тем, кто его поставил.
Відповісти
1
0
Acsakal (Kharkov)
Подивившись на склад "комітету тренерів збірних", я спіймав себе на напівбожевільній ідеї: головну збірну України можуть очолити три товстуна ... даруйте, три уафна: Блохін, Михайличенко, Протасов.
Відповісти
6
1
avatar
2.dc (Николаев)
) … очень в тему термин - уафна. Каждый из них конечно мог бы возглавить Сборную … но спросите, зачем это им, небожителям из УАФна. …
Відповісти
5
8
Vlad21
Просто, - косонуть бабла, шабашка без никакой ответственности.
 
1
0
avatar
2.dc (Николаев)
Дедушка откровенно взбешён ситуацией. И есть о чего - вроде и "свои" же, и так откровенно на него положили. Даже чисто по-человечески, это очень и очень по-скотски … (
Відповісти
10
9
Бокерон (Івано-Фр/Malaga)
Наївний.чекає,надіється,натякає шоб покликали...
Відповісти
2
19
Valerii_Krykun (Wroclaw)
Для чого йому збірна яка вже пролітає мимо ЧС? Через рік Металіст буде тренерувати
Відповісти
3
3
Vlad21
А почему через рік. Можно и сейчас и уже на кубок Украины надрать конкретно Динамо или Шахтер, - кто попадется на пути.
Відповісти
0
2
Gerd Muller (Житомир)
Є така приказка: "Дурень думкою багатіє". А чого так слабувато: Динамо чи Шахтар? Лігу Чемпіонів.
 
0
0
avatar
Saturn (Киев)
Та то таке
Відповісти
3
3
avatar
dmtroyan (Полтава)
Тогда вже Алиева с Милевским и Селезневым. Убойная тройка!
Відповісти
5
5
Thiirane2 (Днепр)
Перегаром и быкованием вытравят защиту противника.
Відповісти
4
2
avatar
Сэло юзовка (Santa Cruz de Teneri)
Это очень хорошо, если правда :)
Відповісти
4
12
Віктор Бокасса (Betwmount)
Йди вже на пенсіон. Скільки можна.
Відповісти
5
19
Acsakal (Kharkov)
Ти це Луческу порадь. Чи очко вжим-жим йти проти його роботодавця?
Відповісти
9
8
Віктор Бокасса (Betwmount)
А при чому тут Луческу? Він довів власну спроможність.
 
6
8
Acsakal (Kharkov)
Коли Луческу був у Шахтарі, то ваш "гурток за інтересами" писав тут прямо протилежне. До того ж Маркевич щось там досі "не довів" хіба що найбільш упоротим, які харчуються з барського столу і заглядають в рот господарю. І я буду гучно сміятися, коли Ігор Михайлович раптом зробить ще більш несподіваний хід і запросить наступним тренером Динамо Маркевича. Ото тоді ваша піонерська ланка буде терміново перефарбовуватися і звиватися, як на гарячій пательні.
 
8
3
avatar
CRistiano7 (Ribeira Brava da Mad)
це взагалі якийсь БЕДЛАМ цирк на дроті (у НАЙгіршому сенсі) - щодо Маркевич: Мені взагалі не надходило пропозицій очолити збірну В цій ситуації НАЙбільше шкода Маркевича
Відповісти
17
3
avatar
CRistiano7 (Ribeira Brava da Mad)
Мирон Маркевич - НАЙкращий тренер з НАЙкращим тренерським доробком (НЕ завжди усе демонструють чемпіонства та кубки, не мені вам розтлумачувати - яким чином, зокрема у наших РЕАЛіях "здобуваються" ці КУБКИ та Чемпіонства) і знову ж наголошу на тому - що Маркевич НЕ будучи тренером ані ДК, ані шахтаря - 2-х грошових ВПЛИВових мішків у футбольній сфері УКРАЇНИ - Маркевич спромігся на 7 (6 одна вилучена за договорняк з Карпатами 2008) бронз та срібло ЧУ !!! (щоправда чому Кубка України жодного не вдалося здобути - те ще питання...) але за ДОРОБКОМ здобутків та досвіду - МАРКЕВИЧ №1 серед Тренерів України - і саме він Найкращий кандидат у тренери Нацзбірної УКРАЇНИ
sticker
Відповісти
17
4
avatar
dmtroyan (Полтава)
Якраз оце все і лякає Павелка, бо буде питання, а чому він цього не зробив 5 років назад?
 
6
3
crokodil (Днепропетровск)
У всех команд Маркевича акцент игры был на атаку. Пускай мы пропустим, но забьем больше. Металлист создал он в понимании с Ярославским, Днепр, даже после Рамоса он дотягивал без Коломойского. И за проигранный финал ЛЕ совсем не стыдно. Это был Футбол! В отличие от ЧЕ (пас вперед и семь назад). При Маркевиче в сборной думаю даже наш седой хохол Марлос бы начал феерить)))
 
11
2
Lion Killer (Львів)
Це була чудова кандидатура на 1-2 рки. А вони шось чудять з арабами, Михйличенком і бог=зна ким іншим.
Відповісти
8
4
balamyt (Boston)
Да оставьте Маркевича в покое...Он с этими клоунами из УАФ дел уже иметь не хочит..Пусть подставляют кого другого..
Відповісти
12
13
avatar
Сэло юзовка (Santa Cruz de Teneri)
Маркевич за бабло готов практически на все
Відповісти
5
23
Acsakal (Kharkov)
Не треба тут цитувати власну біографію - нікому це не цікаво.
 
12
2
balamyt (Boston)
Ты клоун с Юзовки не знаеш что последний год Днепра ..до Финала ЛЕ и с пол года после - именно Маркевич платил своим игрокам из Днепра..Такого единства и понимания тренера с игроками не было ни в одной команде УПЛ..а в СБУ тем более..Маркевич пошел работать в УАФ только для того чтобы быть ближе и к СБУ и до последнего надеялся что именно ему предложат работу с СБУ..и имел на это все основания...Поэтому и в отставку подал..Так что не меря по себе... не столько деньги его интересовали сколько интересная работа.
 
6
0
avatar
Stuntriding (Киев)
Серьёзно, уже не хочет?А пять лет деньги он от кого получал, ОЧЕНЬ БОЛЬШИЕ ДЕНЬГИ, НИЧЕРТА НЕ ДЕЛАЯ?!Так что пусть этот старый маразматик валит куда хочет.А, точно, там хозяин снова с баблом объявился, побежит и Кучера подвинет, без зазрения совести. Там же бабло!
Відповісти
2
9
MaximSK (Киев)
Павелко его и не рассматривал как кандидата, хотел поставить Реброва, но в итоге придется поставить кого-то из четверки Петраков-Михайличенко-Блохин-Ротань.
Відповісти
7
3
avatar
Сэло юзовка (Santa Cruz de Teneri)
Сплюньте! :)))
Відповісти
2
13
balamyt (Boston)
Да пусть теперь..рассматривает хоть свой чл..н вместе с вами. дятлами..Ставьте теперь кого угодно..Они все мезинца Маркевича не стоят...
Відповісти