Шевчук: Випив кілька келихів білого вина, воно вставило, а вечір закінчився не дуже


Не повторюйте помилок В'ячеслава

Шевчук: Випив кілька келихів білого вина, воно вставило, а вечір закінчився не дуже

скриншот youtube


Екс-захисник "Шахтаря" В'ячеслав Шевчук розповів про випадок, коли його за керування у п'яному вигляді затримала патрульна поліція Києва.

- Я п'ю тільки червоне та біле вино. Уся країна вже знає, що я дуже люблю червоне після того, як я його спробував на день шахтаря. Але я того дня біле пив, може, тому воно так і зайшло сильно. Трохи випив, менше пляшки. На жаль, мій організм дуже швидко...

– Добре лягло на душу?

– Так.

А так я люблю червоне вино. Мені подобаються вина, я навіть збираю пробки – випиваю пляшку і забираю пробку, маю колекцію.

- Що ти пив того фатального дня?

- Біле вино "Совіньйон-блан". Воно хороше, просто я ніколи не їм в літаках і таких фуршетах. Бо там завжди є канапешки, а я стежу за харчуванням. Смажене не їм, всякі такі штучки не їм, бо не хочу псувати шлунок. У результаті я випив кілька келихів, воно вставило, а вечір закінчився не дуже.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Пряма червона
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Запорізьке Торпедо (zp)
славик крымский продолжает зачем-то делиться своими бед-трипами
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 18
Запорізьке Торпедо (zp)
славик крымский продолжает зачем-то делиться своими бед-трипами
Відповісти
1
0
мы за динамо (киев)
івно через тряпочку смокчи, і все буде бамбас.
Відповісти
3
0
avatar
Kolibri (Киев. Новая Англия.)
На е бенился, короче говоря)))
Відповісти
1
1
Соколов (Никополь)
Ты главное расскажи, мусора дали пописять или ты в штаны ?
Відповісти
2
2
avatar
Динамiт (Василькiв)
А тобi педик олексiн дають дальнобоi покакать ???
Відповісти
0
1
Соколов (Никополь)
Смой сперму с губ, чепушило прыщавое
 
0
1
krakow (Херсон)
От белого "сухаря", даже женщины не пьянеют. Мабуть,бреше.
Відповісти
4
0
Papaye (Dnipro)
Звучит как: "Я всегда пью Финляндию, а тут выпил Хортицы", или "Я предпочитаю светлое пиво, где-то бокалов десять, но выпил семь бокалов тёмного и меня немного понесло, оно тяжеловато", ну или вообще: " мааам, я ток сткн пивва и бокл лимнада выпл"))) Лучше б молчал уже. Забыли бы вряд ли, но подуспокоились бы точно. И то, только потому, что не убил дурачок никого, слава Богу!!!
Відповісти
6
0
avatar
Динамiт (Василькiв)
це я в 7-му класi з пацанами на 5-х випили пляшку портвейна ! Ну дома була риголетта... батькам сказав, що вишень переiв !
Відповісти
1
1
мы за динамо (киев)
я досі не можу собі відмовляти в портвейні.(мадері) пля ностальгія.
 
0
0
Думитреску (Новомосковск)
Все вокруг его защищали, мол, Сява вааще не пьёт, а он спалился - винишко побухивает регулярно, пробками половину хаты завалил. Да ещё проблемы с "пописять"!!!
Відповісти
6
2
Djarik87 (Киевская область)
Не отмазуйся! Ты уже добавлен в группу "алкаши футбольные".
Відповісти
7
1
avatar
Ракицкий (Питер)
Хорошо что Рэво не пил Слава
Відповісти
1
6
vlotko (Броди)
Так червоні вина, як правило, більш міцніші за білі.
Відповісти
3
0
Salming (Полтава)
Червоні на мезгі стоять по кілька днів, а білі майже відразу віджим
Відповісти
3
0
K-Spirit (Киев)
Не туда пробку вставил.
Відповісти
4
0
avatar
Динамiт (Василькiв)
Треба було олексiну (Водителю трамвая Соколову) в дупу вставить, щоб не сквозило !
Відповісти
0
0
Цап-царап (Харків)
Совриньон-бла... А пописать не смог, пробка мешала...
Відповісти