Пішов з життя Ігор Гамула


Співчуття рідним та близьким

Пішов з життя Ігор Гамула

Фото: ФК Ростов


Сьогодні, 8 грудня, на 61-му році життя помер колишній футболіст та тренер Ігор Гамула. Про це повідомила прес-служба ФК "Ростов".

Причини смерті не уточнюються.

Ігор Гамула - радянський, український та російський футболіст та футбольний тренер. Протягом своєї кар'єри Гамула виступав за луганську "Зорю" та "Ростов" (Ростов-на-Дону). Також він грав за "СКА-Ростов", "Атоммаш", херсонські "Кристал" та "Таврію".

У складі ростовського "СКА" в 1981 став володарем Кубка СРСР.

За свою тренерську кар'єру Гамула працював у херсонській "Таврії", російському "Чорноморці", "Даугаві", "Дінабурзі", "Закарпатті" та "Ростов". Останнім місцем роботи фахівця був клуб "Геракліон", який виступає в аматорському чемпіонаті Москви.

Він був відомий своїми експресивними висловлюваннями, регулярно робив свої прес-конференції не нудними та звичайними, а вкрай яскравими.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ФК Ростов
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Savatan (Харьков)
Сегодня только узнал с утра.Очень жаль.(((Земля пухом...Неординарный был человек-веселый и прикольный.Царство ему небесное!Соболезнования родным и близким...
Відповісти
2
2
Повернутись до новин
Коментарі 20
Savatan (Харьков)
Сегодня только узнал с утра.Очень жаль.(((Земля пухом...Неординарный был человек-веселый и прикольный.Царство ему небесное!Соболезнования родным и близким...
Відповісти
2
2
avatar
Американец 2000
Я в шоке (((((( Во что превратилась наша страна ????? Люди - вы в своём уме ???? Откуда столько минусующих на трагическую новость дебилоидов ???? (((((((((((((((((((((
Відповісти
1
9
kukarekin (Одесса)
Пусть земля ему пухом. Помню его по Заре, играл вместе с Сашей Заваровым в нападении.
Відповісти
4
5
Запорізьке Торпедо (zp)
по большому счету, только своими прессухами и запомнился, но след в укр.футболе оставил яркий) вечная память
Відповісти
3
4
avatar
usovvictor (Kharkov)
...черт возьми, как же быстро уходят такие знакомые лица - земля ему пухом!... Неожиданно так...
Відповісти
7
5
Русланбай (Рівне)
На завжди запамятаю як його запитували в 2012 р. - ви завжди в спортивному на пресконференцію приходили , чому сьогодні в костюмі тройці ? А він відповідає. Так стільки красивих стадіонів Україна збодувала. Олімпійськи, в Одесі, Львів Арена, от сьогодні Дніпро. Якось зочеться урочисто одягатися. От ше на Донбас Арену зїздимо , побачу і вмирати можна. В залі вибухнув сміх...... за кілька тижнів Ужгород Гамули приїхав до Донецька. Гамула перед полем стоїть в своєму костюмі . Підходить оператор з камерою , і попериметру знімає всю чашу стадіона, а потім наводить крупний план на Гамулу...... Ви знаєте часто передивляюсь матчі того часу в Упл. На топових матчах аншлагі. Чесело і добре ми тоді жили.
Відповісти
8
6
Caballero (DC)
Цей випадок говорить про дуже хороше в Гамули.
Відповісти
8
4
Віктор Бокасса (Betwmount)
Олігархи та вищі чинуші тоді жили весело й зараз не бідують, м'яко кажучи, а тоді у них більше було схем та можливостей дерибану, а народ як бідував так і бідує.
Відповісти
5
5
Olegyurchak (Хмельницький )
Адекватний коментар, а дебіли мінусують...
Відповісти
6
6
Запорізьке Торпедо (zp)
связывать количество зрителей на футболе с качеством жизни - это канеш уровень зе-избирателя
Відповісти
4
1
Лекарь (село Дарница)
Я могу рассказать, как хорошо было жить при Брежневе. Но я не стану этого делать, хоть ностальгия по детству и юности проявляется все чаще. А сколько было строек прекрасных при камунизьме, олимпияду провели на заглядение. Но слава Богу, что совок сдох. Жаль только, его труп реинкарнировался, злобным монстром поднялся из могилы.
Відповісти
2
0
Alle Garage (Харьков)
Мне вот интересно какой моральный урод ставит минусы под комментами с пожеланиями светлой памяти умершему человеку? При чем под каждым комментом.
Відповісти
11
4
Камонплей
Також цікавить навіщо залишати такі побажання в коментарях під новиною якщо їх прочитає хто завгодно крім адресата.
Відповісти
2
3
avatar
Американец 2000
Чё то так и подумал что это какое то западненское у б о ж и щ е минусует тут всех ((((((( Это каста людей у которых ничего святого , которые развалили страну и продолжают её убивать (((((Они даже не понимают что люди пишут в память о человеке (((((( Кто по твоему Камонплей должен был это прочитать ??? Гамула ???
 
1
8
Камонплей
якби це був я то мінуснув би і попередній коментар, але мінусів там було 0 поки не з'явилося твоє смердюче свинособаче рило.
 
1
1
shtrunc (Донецк-Хайфа)
Земля ему пухом.
Відповісти
8
5
Сергій Кравчук (Луцьк)
Мені чомусь заавжди здавалося, що в нього кумир Кварцяний, так собі під нього підігрує....але, насправді, такий собі, самобутній характер. Хай спочиває з миром....
Відповісти
7
3
Alle Garage (Харьков)
61 год… рано покинул этот мир… Светлая память!
Відповісти
12
4
Alex-696 (Немирів)
Шкода((( Хай з Богом спочиває.
Відповісти
12
4
Будєм разбіратся (Київ)
Завжди сумно читати такі новини. Вічна пам’ять
Відповісти