Попросив повернути жінку додому. Зінченкові не сподобався жарт Президента України


У Зеленського промайнули нотки зі старої професії

Попросив повернути жінку додому. Зінченкові не сподобався жарт Президента України

Getty Images / Global Images Ukraine


Футболіст "Манчестер Сіті" та збірної України Олександр Зінченко залишився вдома із маленькою донькою Євою та собакою на ім'я Луї, тоді як його дружина, журналістка Влада Седан, була ведучою урочистого заходу у Києві, присвяченого 30-річчю УАФ.

Читайте такожЗінченко - найкращий гравець Манчестер Сіті у матчі з РБ Лейпциг

В один із моментів заходу президент України Володимир Зеленський відреагував на фразу співведучого Седан, Артема Гагаріна, з приводу того, що "чоловік попросив Владу без фотографії з президентом України не повертатися". У відповідь Зеленський з іронією зазначив, що "є шанс не повертатися" зовсім. Зінченко написав наступне:

"Луї просив передати, що йому цей жарт не сподобався. Поверніть дружину додому!"

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
A.l.e.x. (Київ)
Сім'я Седанів огидні провладні дуполизи
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 41
A.l.e.x. (Київ)
Сім'я Седанів огидні провладні дуполизи
Відповісти
1
0
velbag (Полтава)
спасібо жітєлям Крівбаса за прєЗЕдєнта 3.14дapaса
Відповісти
5
0
andy1973 (Рівне)
Здається тут взаємні пранки. Краще б на уа-футбол звертали б увагу на пусті футбольні майданчики в дворах міст України.
Відповісти
3
0
Caballero (DC)
Якщо воно тупе на сцені і в політиці, то воно тупе в світському житті. Ще в харю отримає при людях, бидло маланське.
Відповісти
16
1
Dr. House (Поділля)
Ого, как Зебобики растявкались на поддержку своего гнусавого Зелепукина
Відповісти
19
3
Рівнянин (Рівне)
Бобіки свинорилого шоколадного вепра тявкають ще більше!
Відповісти
4
14
Alex-696 (Немирів)
Цілуй свого обрізаного жиденятка тісно в дупку і мовчи)))
 
15
1
Медведь с балалайкой (Харьков)
А кто для тебя зелебобик - тот кто голосовал за него или тот кто его поддерживает сейчас? Я голосовал, чтоб свинорылый шоколаднцый пи......с не пошел на второй срок, н ов Зеленском разочарован был буквально сразу - но вот хочу понять , твое оскорбление ко мне относится? Просто если чисто к нынешним самым тупорылым кто не понял что оно таки-чмо - то я согласен =) А если к тем кто голосовал - то буду ругаться =)
Відповісти
1
2
progres (Луцьк)
Вобщем вийшло, що ти сам собі в штани насрав.
 
0
0
Spivakj (Кривой Рог)
Зина ) тебе намекнули теебилу шо ты не футболист ты домохозяйка)!!! Зина ты шо ещё и псина)) Ты так тролишь как и играешь)) Теебил ты ,лучше бы промолчал)
Відповісти
5
13
тутти-10 (Сумська область)
А ну давай ще раз. Що ти хотів сказати? Ніфіга не зрозуміло, що ти наблеяв. Ти прямо, як владімір александравіч
Відповісти
13
3
Spivakj (Кривой Рог)
Ти полудурко? Тобi пояснювати час вмтрачати.
 
1
12
тутти-10 (Сумська область)
Давай по новой, Міша, - всьо ху..ня!
 
8
0
avatar
Michael-K (Івано-Франківськ)
Зеля, це не наслідки старої професії, а репетиція до нової!!!
Відповісти
11
5
GELO88 (киев)
Дело біло без суфлеров, ляп ляп ляп
Відповісти
10
4
Віктор Бокасса (Betwmount)
Треба було так: Сам ти Зебіл та й жарти у тебе відповідні...
Відповісти
10
4
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Куда бы выслать эту зелёную соплю, чтобы она не вернулась
Відповісти
15
6
Віктор Бокасса (Betwmount)
Саратов на Волгє, Ростов на Дону - сматрю я на многіх, а віжу адну - один напрямок у нього у смислі.
Відповісти
13
6
efim423 (odessa)
у зажравшихся свой юмор .
Відповісти
11
2
тутти-10 (Сумська область)
Дебіли вибрали собі подібного преПИздентом. Скільки нам все це після нього вигрібати!(((
Відповісти
12
6
Рівнянин (Рівне)
І що і де ти вигрібаєш??? Аби пропіздіть.адепте свинорилого шоколадного вепра?
Відповісти
6
11
тутти-10 (Сумська область)
Не звертайте уваги. Це для Вас дуже важко. Це не Ваше. Напишіть, краще, шось на кшталт: парашенка нада пасадіть, барига сдал русскім Крим, ліпєцкая фабріка, єму вигадна вайна, бізнєс на краві... Це саме Ваш рівень. Вірю у Вас!
 
7
2
avatar
Red_Cat (Салоники)
73% Вы даже сейчас не понимаете что натворили???
Відповісти
11
5
oda1979 (Запорожье)
а что натворили? Баселона в опе?
Відповісти
6
10
avatar
Michael-K (Івано-Франківськ)
А до чого тут Барселона??? Ти мабуть входиш в ці 73%, тому і коментарі в тебе такі ж не в тему, як і тупі жарти Зеленського!
 
12
2
avatar
Red_Cat (Салоники)
ода, ты это серьезно?
 
2
0
тутти-10 (Сумська область)
Як вони можуть це все зрозуміти??? Щоб розуміти, треба мати чим розуміти
Відповісти
10
3
Zolotoy Myach (Chicago)
Здесь собрались, все те 25% недоразвитых. И пара человек, которые убеждают их, в их же *банутости. Тутти, иди ржавому в сосаниях помогай
 
3
8
Zolotoy Myach (Chicago)
Засунь соседский пис*н себе обратно в пасть и не вынимай. Что натворили? Над Зиной смеяться и шутить нельзя? Ржавый кошак, держи свою думку при себе, твой порох, намок в 2019, жди пока высохнет и соси... и ещё Тутти 10 из Сумской волости возьми с собой
Відповісти
4
12
тутти-10 (Сумська область)
Владімір александравіч, ви досить непогано звязуєте свою думку, коли треба було повідомити про вашу сексуальну орієнтацію. Ви б так на пресухах із свого мугикання, щось внятне видавали про життя країни
 
11
3
Spivakj (Кривой Рог)
Полудурок ты видно из 25% процентовый) После таких ка ты упоротых выгребают .
Відповісти
3
10
тутти-10 (Сумська область)
Владімір александравіч, досить строчити пости у свою підтримку. Займіться корисною справою. Підіть гантельки попіднімайте і в Інтернет викладіть, чи з ярмарком побухайте в Карпатах, чи злийте козломордим наших розвідників, у вас переварот на насу, вам не можна розслаблятися
 
11
3
Рівнянин (Рівне)
Даєш свинорилого шоколадного вепра!!!
Відповісти
3
12
тутти-10 (Сумська область)
Вам не здається, що Ви повторюєтеся? Придумайте щось нове. Ну ж бо! Авось вийде!
 
7
1
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
А в зебілів є пагаворка- павтарєньє мать учєнья. Так зараз і Зебільчик повертається до своїх тупих типу жартів
 
3
0
Olegyurchak (Хмельницький )
Зеленский последние несколько лет очень плохо шутит...
Відповісти
14
3
Zolotoy Myach (Chicago)
Буквально как раз после "Стадиона" его шутки, так себе)))))
Відповісти
5
7
Русланбай (Рівне)
Є такі пари де дружина набагато ЯСКРАВІША за партнера. Як раз в даному випадку так і є. Зіну забудуть за 5-7 років. А Сєдан буде і далі виблискувати. Коли женишся на такій зірці, мусиш бути до цього готовий. Якшо в партнера купа комплексів і невпевненість в собі , 100 % будуть СКАНДАЛИ. І нічим хорошим цей шлюб не закінчиться.
Відповісти
5
10
ДВ (Одесса)
Завидуй и не подавись , о тебе никто никогда не вспомнит , может разве в гальюне аэропорта Варшава , а пацан шёл к успеху сам , ещё попылит лет 10
Відповісти
0
2
ArchiArchi
Седан по сути и знают как жену футболиста, и зовут как ведущую на все эти шоу как жену футболиста. Так что сама по себе, не как жена футболиста, а как журналистка она мало кому интересна. Женился б Зина на какой то другой журналистке, никто б Седан ведущей на эти шоу не звал бы.
Відповісти
1
1
Zolotoy Myach (Chicago)
Зинченко не понравилась шутка или его волкодаву? Или это намёк журналюг этого сайта, что Зина псина ипучая?
Відповісти