Сьогодні Валерію Лобановському могло б виповнитися 83 роки


Всі ми пам'ятаємо ВВЛ

Сьогодні Валерію Лобановському могло б виповнитися 83 роки

Getty Images / Global Images Ukraine


Валерій Васильович Лобановський народився 6 січня 1939 року у Києві. Сьогодні йому могло б виповнитись 83 роки. Багаторічний наставник "Динамо", на чолі якого двічі вигравав Кубок володарів кубків та один раз Суперкубок Європи. Тричі був наставником збірної СРСР, з якою став віце-чемпіоном Європи 1988 року. Головний тренер збірної України у 2000–2001 роках.

Лобановський – другий тренер в історії світового футболу по кількості титулів. Найтитулованіший футбольний наставник 20 століття. Входить до десятки найкращих тренерів в історії футболу за версією World Soccer, France Football, FourFourTwo та ESPN.

На початку 2017 року УЄФА включила його до списку десяти найбільших тренерів європейського футболу з моменту заснування організації у 1954 році.

Читайте такожСьогодні річниця, як Олег Блохін отримав Золотий м’яч. Він випередив Кройфа та Беккенбауера

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Лекарь (село Дарница)
Увы, никто не вечен в этом мире, все уйдем, так или иначе. Царство Небесное тебе, Валерий Васильевич! Спасибо за всё!
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 36
Лекарь (село Дарница)
Увы, никто не вечен в этом мире, все уйдем, так или иначе. Царство Небесное тебе, Валерий Васильевич! Спасибо за всё!
Відповісти
1
0
krakow (Херсон)
Полковник,метр... Пришел в Рождество,ушел на Пасху. Так и с "Динамо". При нем, оно родилось.После него,оно умерло...Помню разочарование болел в начале 2000-х,после поражения на своем поле от "Ливерпуля" в один мяч,с молодым Джерардом.Была планка,стал плинтус.... "Копировать,занятие бесполезное.Смысл,только в опережении".
Відповісти
0
1
Віктор Бокасса (Betwmount)
А що ж було з Динамо 1965-1969?)
Відповісти
0
0
krakow (Херсон)
Про бои в песочнице, это к Сабо.
 
0
0
Dr. House (Поділля)
Блъ, які тут вилупки. Замість того , щоб почтити пам'ять Великого Тренера, скільки гидоти вилізло і вилилось. Покидьки безмозкі...
Відповісти
6
3
avatar
2.dc (Николаев)
Могло бы … Вечная память…
Відповісти
4
0
satellite (Харьков)
Вечная память Великому Мэтру!!!
Відповісти
4
1
oda1979 (Запорожье)
Лобан велик. Спору нет. Но, есть сомнения, что он смог бы достигнуть иаких же успехов в сегодняшних реалиях.
Відповісти
1
1
sasha_lv (Львів)
Велика Людина...Пам'ятаємо
Відповісти
3
2
avatar
ascent (Луксор)
Сегодня ему бы штраф влепили за интервью на родном языке...
Відповісти
6
6
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Мумия- провокатор пошёл нах отсюда
Відповісти
4
6
avatar
ascent (Луксор)
Что, думаешь не влепили бы или правду признать боишься?
 
6
6
sasha_lv (Львів)
AN. не марайся об різну мразоту
 
3
3
UA-Футбол-PRО (Ужгород)
Цікаво, то він навчив Шевченка українців з західної України називати бандерами???
Відповісти
4
7
Віктор Бокасса (Betwmount)
Це мабуть його Королевска навчила.
Відповісти
5
5
Dr. House (Поділля)
Ого, скільки зебілів вилізло гівно кинути в одного із найкращих тренерів в історії футболу
Відповісти
6
5
Кот2021 (Николаев)
Відповісти
1
0
Віктор Бокасса (Betwmount)
Скільки біглих дон-тридварасів прикидаються, що вони є Києва. Ублюдки продажні.
Відповісти
4
7
avatar
WuTаng (Київ)
Чий Крим, бот Медведчуковий???
Відповісти
5
5
Віктор Бокасса (Betwmount)
Медведчук якраз твій кумир з колишньої партії ахметова-колєснікова та віктора хведоровича - партії ригіонів...
 
4
6
avatar
WuTаng (Київ)
Ссикло очікувано не змогло відповісти чий Крим, тест на тупу вату не пройшов Сцить запроданець залишитись без бояришника
 
4
4
Judаs (Київ)
Никто больше не повторит его достижений, так как больше ни у кого не будет тех судейских ресурсов и халявной подпитки игроками со всего союза
Відповісти
5
4
Віктор Бокасса (Betwmount)
А у спартака звідки були гравці, дятле? У Динамо з другої ліги української зони.
Відповісти
4
5
Алекс1955 (Донецк)
Колотов, Рудаков, Белькевич, Хацкевич, Заваров, Беланов, Леоненко, Калитвинцев - это "друга ліга української зони"? И вообще, правильно будет "українська зона другої ліги". Ну а если серьезно, то Лобановский в союзе был выдающимся тренером. Но это было в союзе и тогда, когда мог брать в Украине ЛЮБОГО игрока, если игрок не хотел играть у Лобановского, нарушал дисциплину, то мог переобуться с бутс в сапоги - и "Вперед". А в Украине, если честно сказать, то у него было не очень. Полуфинал и четвертьфинал ЛЧ были в самом начале работы, когда в составе были игроки предыдущих тренеров, а закончил - двумя невыходами с группы ЛЧ (причем последний раз - последнее место в группе). Да и последнее чемпионство в Украине - это "нарисованный гол", слова Альтмана: "Нельзя построить свое счастье на чужом горе" и т.д. И разница с Шахтером - одно очко.
 
2
4
Віктор Бокасса (Betwmount)
Про намальвоані голи не донецьким розпатякувати при ваксівсько-монзулевських суддівствах та кишенькових конькових та павелках на посадах.. Яремчук, О.Кузнецов, Хлус, Євтушенко, Думанський, Юрковський та Баль - всі вони вихідці з першої та другої ліг. Тим часом за Спартак тоді грали Грачов, Пасулько, Перепаденко, Шавло,пізніше Никифоров та Цимбалар - це тільки з України. З місцевих москварів там був здається лише Черенков та Родіонов.
 
3
3
TIHOnew (Хмельницький)
Так на посадах же одні динамівці сидять в ФФУ, невже вони всі продались Ахметову? Це якась динамівська забава бути зрадником? Там Мораес, там Леоненко, там Ващук. Все ФФУ. Щось всі кругом плюють на Динамо...
 
2
1
TIHOnew (Хмельницький)
Та і Павелка піарив саме Суркіс, а той, собака така, взяв і також зрадив...
 
2
1
Алекс1955 (Донецк)
Віктор Бокасса (Betwmount) 06.01.2022 в 12:58Скажите, когда засчитали гол, который Шахтер не забивал? А "нарисованный гол" все тогда видели. Грачев в Спартаке в промежутке между играми в Шахтере сыграл АЖ ПЯТЬ игр. И объясните, что и в Европе Ахметов всех судей купил, и Шахтер в еврокубках выступает успешнее чем Динамо? Может быть хватит "на зеркало пенять"? И заняться своей командой.
 
1
1
Віктор Бокасса (Betwmount)
Однозначно купив Ахметов кубок УЄФА. Згадати хоча би не зарахований гол Вагнера лав у 1-8. А у чемпіонаті таких випадків пару десятків. Хоча би минулорічний відмінений гол Олімпіка та багато подібного.
 
0
0
Dr. House (Поділля)
Интересно, а три Еврокубка, финал ЧЕ, феерическая игра на ЧМ-86, где как раз благодаря судейству сборную лишили шансов на награды, полуфиналы КЕЧ и ЛЧ- это всё тоже судейские ресурсы и халявная подпитка?
Відповісти
5
4
Віктор Бокасса (Betwmount)
Це убогі ахмоботи
 
4
4
avatar
WuTаng (Київ)
"Перемога дома, нічия на виїзді" - майстер договорняків
Відповісти
7
6
Віктор Бокасса (Betwmount)
Ага з Баварією, ПСВ, Айнтрахтом, Атлетіко та московськими командами.
Відповісти
3
5
avatar
WuTаng (Київ)
У маленьких клубів за свою історію завжди знайдеться кілька гучних перемог. От як у Шерифа: Мадрид, Шахтар, достойна гра з Інтером...
 
5
5
Віктор Бокасса (Betwmount)
Ти просто убогий упоротий чмошник, донецький дибіл. Тим більше що Шериф на голову сильніший за Смоктар.
 
4
6
Віктор Бокасса (Betwmount)
Вічна пам'ять ВВЛ!
Відповісти