УП: Григорія Суркіса було затримано на кордоні - він вивозив 13 годинників

Народного депутата та одного зі співвласників "Динамо" Григорія Суркіса було затримано на пункті пропуску Краковець, коли він намагався виїхати з України.

Про це повідомляє "Українська правда".

За інформацією джерела, він вивозив 13 годинників через "зелений коридор". Годинник не був зазначений у декларації.

Наразі митниця винесла йому відмову з приводу їхнього вивезення, а сам Суркіс затриманий та чекає на рішення про те, пропустять його за кордон чи ні.

Нагадаємо, що Григорій та Ігор Суркіси залишили країну після початку війни в Україні через угорський кордон. Незабаром Суркіс-старший повернувся до рідної країни.

УП: Григорія Суркіса було затримано на кордоні - він вивозив 13 годинників - изображение 1

Фото: Українська правда

Читайте такожГригорій Суркіс увійшов до нової політичної групи, наступниці ОПЗЖ - ФОТО
Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УП
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Romb_DK (Київ)
пропоную спосіб який знищить контрабанду на корню - на митниці контрабанду не арештовують чи конфісковують а засовують контрабандисту в його ДУПУ. І в "надійному місці" контрабанда очікує рішення суду - повернення власнику чи конфіскація на користь держави
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 18
Romb_DK (Київ)
пропоную спосіб який знищить контрабанду на корню - на митниці контрабанду не арештовують чи конфісковують а засовують контрабандисту в його ДУПУ. І в "надійному місці" контрабанда очікує рішення суду - повернення власнику чи конфіскація на користь держави
Відповісти
0
0
avatar
Динамiт (Василькiв)
Якби не було їхніх лизоблюдів, таких як заднєпривід vr250278 (Цвіткове.Черкаська), то не було б ОПЗЖ... Цей гондурас до війни топив за Януковича та його шайку !
Відповісти
2
4
avatar
Динамiт (Василькiв)
Як і запоріжський гопнік та алкаш aleks68 !
Відповісти
2
5
avatar
WuTаng (Київ)
Ригів давно вже треба було взяти за сраку. Покидьки голубі!
Відповісти
7
0
5ata4ok (Харьков)
да и остальных тоже... P.S. Cash Rules everything around me)))
Відповісти
2
2
aleks68
а где два ....просто квашин и .....из василькова?они ради суркисни готовы на всё.
Відповісти
7
2
avatar
Динамiт (Василькiв)
Він поїхав домовлятись з наркологом, щоб тебе хронота закодувати, а то ти постійно путаєш грішне з праведним...
Відповісти
1
4
Olegyurchak (Хмельницький )
Гнида, пристреліть цю падлу.
Відповісти
6
2
avatar
vr250278 (Цвіткове.Черкаська)
Пукалку з Василькова з його матюччями щось не видно ...
Відповісти
3
2
Консєрв Елєктрік (Дніпро)
всіх ОПЗЖесніків під суд: як ворогів України і спільників параши
Відповісти
14
0
янковский ян (Запорожье)
Сейчас опять вылезет куча народу которые будут оправдывать действия суркиса.
Відповісти
5
3
avatar
Динамiт (Василькiв)
Ти свинособака не маніпулюй, ти сам топив до війни за "руський мір" та голосував за ОПЗЖ, тепер швидко перевзувся...
Відповісти
1
4
Igor Frankivsk (Івано-Франківськ)
Цікаво скільки воно вже ходок зробило туди сюди... Ну переїжджає людина, і награбоване потрохи перевозить, що тут такого...
Відповісти
8
2
TIRAN (Донецк (Украина!))
"Годинники не були зазначені у декларації. На даний момент митниця винесла йому відмову щодо вивезення годинників", - наголошується в повідомленні. Джерела видання зазначають, що протокол про недекларування не було складено. (с)
Відповісти
1
1
Ramses_ua (Запоріжжя)
Вболівальники суркісного Дінамо,де ви,не чуємо вас.Що будемо зцим робити ,відпускати чи ні?
Відповісти
7
4
avatar
Bush_Dima (Чернігів)
Я вболівальник ДК. Що роблю? - Я на передовій. А що робиш ти?
Відповісти
9
0
Ramses_ua (Запоріжжя)
Дякую що на передовій.Респект! Я на волонтерському фронті.Так що робити з Григорієм?
 
8
3
Конфуцій (Львів)
А шуби? Шуби тут залишив???
Відповісти