Австрія виступила проти членства України в ЄС


Ще одна Угорщина?

Австрія виступила проти членства України в ЄС

Getty Images/Global Images Ukraine


Міністр закордонних справ Австрії Александр Шалленберг заявив, що непотрібно пропонувати Україні членство в Євросоюзі. Такі його слова прозвучали на 14-му саміті європейських медіа в Лех-ам-Арльберзі.

Шалленберг вважає, що Україні не варто ставати членом ЄС. Їй потрібно обрати не повне членство, а “інший шлях”. Політик закликав до більшої гнучкості в стосунках України та ЄС та пошуку альтернативних рішень, як от доєднання до Економічної зони або просто збереження чинного рівня Угоди про асоціацію.

Міністр додав, шо “вони експортують західний рівень життя” в Україну і наголосив на розвитку відносин між сторонами.

Також чиновник вважає, що в червні точно Україна не повинна отримати статус кандидата в ЄС, як цього хоче Зеленський. Обґрунтував він цю заяву тим, що країни Західних Балкан пройшли набагато більший шлях до такого статусу.

Відзначимо, що 9 квітня до Києва з офіційним візитом прибув канцлер Австрії Карл Негаммер. Він зустрічався з президентом Володимиром Зеленським, а пізніше провів переговори з російським імперіалістом путіним.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
heute
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Лекарь (село Дарница)
А що до НАТО, то нам туди дорога. Якщо UK & USA захочуть нас там бачити - ми там будемо. А німці та угорці не зможуть цьому завадити. Завадити вступу в НАТО може тільки наша продажна влада
Відповісти
2
1
Повернутись до новин
Коментарі 22
Лекарь (село Дарница)
А що до НАТО, то нам туди дорога. Якщо UK & USA захочуть нас там бачити - ми там будемо. А німці та угорці не зможуть цьому завадити. Завадити вступу в НАТО може тільки наша продажна влада
Відповісти
2
1
Лекарь (село Дарница)
Курчат рахують восени. Подивимось, як казав сліпий. Нам треба прорватися у ЄС, отоді ми самі будемо мати там голос, як Австрія чи Німеччина, чи Угорщина. Наразі, вони саме цього бояться, що Україна буде мати реальний голос у ЄС.
Відповісти
2
1
demand (Изюм)
Написано Австрия - читай Германия.
Відповісти
2
2
avatar
vr250278 (Цвіткове.Черкаська)
Дві країни( німеція ,австіяки) - одна мова , адно правітєльство ... Ну нічого , колись вд@витесь доларовими відкатами від рюського Алоізєвіча !
Відповісти
5
1
коло (Одеса)
Вони скоро закінчаться. Відкати. Тоді і позиція їхня зміниться
Відповісти
0
1
ding31
Короче пора возрождать Речь Посполиту. Венгров с австрийцами вассалами. Россиян рабами. Кадыровцев в гарем евнухами ))
Відповісти
3
3
Alex-696 (Немирів)
Краще не євнухами, а жіночою половиною гарему)))
Відповісти
0
1
Vovanatb(Lemberg-NY) (Нью-Йорк)
“Обґрунтував він цю заяву тим, що країни Західних Балкан пройшли набагато більший шлях до такого статусу.“Украина уже проходит путь который им не снился! И заслужила быть в Евросоюзе на первом месте! А потом уже все остальные, а Австрия еще пожалеет о таких словах, как вообще можно такое говорить когда люди проходят через такой АД! После победы на пуйлом, Это чмо австрийское улетит в отставку!
Відповісти
6
4
Медведь с балалайкой (Харьков)
бляха муха, мені одному здається шо вони вже остаточно ЗАЇБАЛИ????????
Відповісти
3
4
Chuzman
Усіх заїбала, але нехаї ці засранці відбудують нам країну, після перемоги, а потім можно посилати їх разом з кораблем параші.Евросоюз на грані роспаду, як на мою думку, не даремно бритаці завчасно виїшли.
Відповісти
3
4
Sandra777 (Львів)
Гамно
Відповісти
5
3
avatar
Spokoyno (Київ)
ШО ЦЕ Звичайний расизм чи підлабузник рашизму? Нові арійці блін
Відповісти
5
3
Дон Купер (Хмельницький)
Ще один йоб.утий алєксандр. Ніби політик, але глобально не мислить.
Відповісти
6
4
RicoRico (Кривой Рог)
У кого-то ещё есть сомнения что нас не хотят видеть в ЕС и НАТО? У кого то ещё есть сомнения что запад пытается слить Украину в сторону рашки? Кому ещё не понятно что все эти зажравшиеся ублюдки хотят дружить с пхуйлом и сосать дешёвые ресурсы? Та они готовы предать в жертву каждого украинца, только что бы им было хорошо. Нам нужно строить новый союз, а не стелиться под этих путинистов. Союз с турками, прибалтами, Балканами, Великобританией. Я считаю что запад ненавидит Украину за то что она мешает им дружить с путин и мечтает отдать и сплавить Украину.
Відповісти
15
7
football_soccer (Украина)
тему НАТО мусолят больше в россии чем в у нас в Украине. Я конечно хз как там мыслят некоторые люди, но здравомыслящим людям очевидно , что в НАТО нас принимать и не собирались. А все эти спекуляции, что нас туда возьмут шли исключительно с россии. Для них НАТО это повод к нам залезть, так же , как и якобы "ущемление русскоязычных" .
Відповісти
6
3
Alex-696 (Немирів)
Як гарно ти розповсюджуєш москальські наративи. Щезни, свинособако!
Відповісти
3
8
Медведь с балалайкой (Харьков)
Так а що наративи не наративи??? Як ще реагувати на таку інформацію від Австрії ??? Якщо ці гімнюки не візьмуть нас в ЕС впродовж року після перемоги - сyк_аа надо слати їх н""уй і навіть асоціацію відміняти ? Їм тільки наша армія для захисту їх жопи і потрібна !!! Та ще роботяги
 
3
4
FC Energy (Новая Каховка)
Не вижу логики. Некоторые страны дают нам орудие и всеми руками за членство Украины в ЕС. Некоторые против. Это демократия, что же поделать. Одна Австрия, Венгрия ничего не решают.
Відповісти