Зеленський: Щодня від 50 до 100 військових гинуть на сході України


Президент про петицію із закликом скасувати заборону на виїзд із країни для чоловіків

Зеленський: Щодня від 50 до 100 військових гинуть на сході України

Фото: Новинарня


Президент України Володимир Зеленський під час спільної прес-конференції з президентом Польщі Анджеєм Дудою прокоментував петицію із закликом дозволити чоловікам залишати країну під час війни. Наразі вона зібрала 25 тисяч підписів.

"Я не до кінця розумію, до кого ця петиція. Може, до мене. А можливо її варто адресувати батькам, які втратили своїх синів, котрі ціною життя захистили ту чи іншу область, те чи інше місто? І ви знаєте, що у більшості своїй не ті міста, де вони народились".

Зеленський заявив, що щодня на східному напрямку гине "від 50 до 100 військових". Він додав:

"І коли до мене звертаються з такою петицією, щоб наші чоловіки під час воєнного стану могли поїхати з нашої держави, я вважаю, що це не зовсім до мене петиція. Це якщо по-людськи. А по закону — у нас є певна кількість часу, щоб відповісти на будь-яку петицію".

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
янковский ян (Запорожье)
А что тут обсуждать. Он все верно сказал.
Відповісти
5
0
Повернутись до новин
Коментарі 18
янковский ян (Запорожье)
А что тут обсуждать. Он все верно сказал.
Відповісти
5
0
oda1979 (Запорожье)
3000 в месяц.. кошмар. И раза в два больше раненых
Відповісти
0
0
demand (Изюм)
Не чуди, сказал то, что можно было сказать. Не стоит всему верить
Відповісти
1
4
oda1979 (Запорожье)
С каких это. Так оно и есть.
 
2
0
avatar
Динамо-машина (Киев)
Больше погибло. Наших тысяч 15 точно ушло
 
0
3
Alex_ForzaMilan (Київ)
Все вірно, а то сцикуни потікають з країни.
Відповісти
4
1
demand (Изюм)
Сцуки сбегут, а нааххер они такие тут нужны?
Відповісти
1
0
Alex_ForzaMilan (Київ)
Карась набирає в Телеграмі диванне військо, можуть туди вступити.
 
0
0
Андрей (Odessa)
Ну тоді збирай усіх, хто лишився роботи, в таборах, годуй їх і навчай воювати, плати їм гроші, щоб вони сім'ї свої годували. У банкірів і чиновників є і робота, і непогана зарплата, а, наприклад, моряки мають сидіти на шиї в сімей, замість того, щоб заробляти й надсилати в країну валюту, яку їхні родини вкладатимуть в економіку.
Відповісти
2
5
Камонплей
то в зсу платять. 30+ в тилу 100+ на фронті. вперед, не сиди на шиї.
Відповісти
8
2
Андрей (Odessa)
Не вчи мене жити, клопе диванний. Родину годуєш чи сидиш у татка з мамкою?
 
0
2
Камонплей
По-перше, клоп у тебе в мізках, дурнику. По-друге, тебе ніхто не вчив і не збирається, гний далі. Була тупа претензія шо треба навчати і забезпечувати. Це відбувається. Тому або стули пельку і знайди собі роботу (а вона також є) або йди в рцк.
 
1
1
Андрей (Odessa)
Крутий вояка? Багато ворогів уже вбив на дивані?
 
0
0
LEVgcUqs (Чернігів)
Який вумний президент.
Відповісти
1
6
Андрей (Odessa)
І пафосний.
Відповісти
1
6
avatar
zlоyded (Киев)
У нас вумний тільки Суркіс. Ну якому ще презенду клуба під час війни могло вистачити клепки працювати на окупанта
Відповісти
5
0
LEVgcUqs (Чернігів)
Ми.....
Відповісти
1
3
LEVgcUqs (Чернігів)
Ми...
Відповісти