Один загинув, інший – поранений: Вихованці Шахтаря воювали на боці Л/ДНР


Екс-футболістів насильно мобілізували

Один загинув, інший – поранений: Вихованці Шахтаря воювали на боці Л/ДНР

Фото: fakty.ua


Російський коментатор Олексій Андронов розповів про долю двох вихованців "Шахтаря", які примусово були мобілізовані в так званих "ДНР/ЛНР" і відправлені воювати проти України.

"Напевно, ви вже десь щось читали про "мобілізацію" у так званих "ДНР"/"ЛНР". Мислячі люди, певно, навіть про неї щось розуміють. Можу і я дещо розповісти... Можливо, ви й не чули про таких людей – Олександр Воскобойник (грав за "Шахтар") та Вадим Солодкий ("Металург" Донецьк). Обидва – вихованці "Шахтаря", грали у 90-х.

Воскобойника ще вболівальники діставали кричалкою: "Что на поле за покойник? Это Саша Воскобойник!".

Обох "замели" на вулицях Донецька воювати. Воск тяжко поранений у ноги, Солод убитий. Воска відвезли до Новоазовська, там навіть нашатиря немає в лікарні, потім до москви... Я його знаю особисто...", – написав коментатор у своєму Telegram.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Telegram
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Пришта Литин (Київ)
В них був раніше кращий вибір, не лишатися посеред зрадників.
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 8
Пришта Литин (Київ)
В них був раніше кращий вибір, не лишатися посеред зрадників.
Відповісти
1
0
oda1979 (Запорожье)
Рассадник..
Відповісти
2
1
Весела Дача (Кривий Ріг)
воскобойник за Кривбас играл, теперь не поиграет даже за вытиранов дыныры.
Відповісти
4
0
Харьковчанин (Харків)
це трагедія, не тільки те, що параша напала на Україну, ба більше, ці свино-собачі виродки ще змушують українців вбивати українців!
Відповісти
1
0
avatar
WuTang (Київ)
Я розумію тих людей, які по стану здоров'я не змогли виїхати і т.д., а ті хто здорові та сильні залишились в динири та линири - просто ЗРАДНИКИ. І кара буде обов'язково.
Відповісти
2
0
football_soccer (Украина)
я тоже сначала думал, что там оставались только те, кто хотел оставаться. Но пришла война, теперь я попал в ту же ситуацию. Город оккупирован. Выпускают без проблем только на Крым. На территорию под контролем Украины выехать очень тяжело, коридоров официальных нет , и очень-очень дорого , минимальная сумма это 500$ , это в идеальном случае, если на каждом блокпосту не начнут трясти деньги, а их десятки по дороге к той территории , которую контролирует наши ВСУ
 
0
0
avatar
Spokoyno (Київ)
От що стається коли ти не бажаєш захищати свою країну! А зі "зрадниками" і поводяться по зрадницьки! Прогнувся раз, йди за манечку ху#ла вмирати
Відповісти
9
0
Caballero (DC)
Вадим Солодкий грав також за Волинь наприкінці 1990-х. Класний був нападник. В тих донбаських єб...нях ще жив-живе відомий тренер Волині Анатолій Раденко, який став священником.
Відповісти