Маляр: Повідомлення в інтернеті зірвали відступ ЗСУ з Сєвєродонецька


Потрібно завжди дочекатися повідомлень Генштабу чи Міноборони

Маляр: Повідомлення в інтернеті зірвали відступ ЗСУ з Сєвєродонецька

Интерфакс Украина


Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр заявила, що повідомлення в соцмережах зірвали вихід ЗСУ зі Сєвєродонецька та закликала не публікувати інформацію до заяв Генштабу.

"Чому не можна публічно говорити, що ЗСУ вийшли з… або зайшли у … населений пункт до того, як про це заявить Генштаб.

Тому що це завдає шкоду роботі ЗСУ. Це забирає в них дорогоцінний час - добу/дві, які вони ще могли реалізовувати свої військові плани і маневри в умовах непублічності ходу військової операції.

Приміром, одночасно з виходом з або заходом в місто реалізовуються паралельно декілька задач. І для їх реалізації важливо це робити в умовах інформаційної тиші.

Все, про що можна в цей момент говорити, - говорять офіційні джерела: Генштаб і Міноборони (ми завжди скоординовані інформаційно).

Публічна демонстрація цивільними особами обізнаності щодо ходу військових операцій та повідомлення про це у соцмережах до офіційних заяв Генштаба почасти зриває військові операції - як це було вчора і позавчора щодо Сєверодонецька.Коли просто не дали ЗСУ доробити заплановане", - написала Маляр у фейсбуці.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
Просто Квашин (Харьков)
Чому колаборанти так ненавидять Бутусова ???!!
Відповісти
2
1
Повернутись до новин
Коментарі 12
avatar
Просто Квашин (Харьков)
Чому колаборанти так ненавидять Бутусова ???!!
Відповісти
2
1
Acsakal (Kharkiv)
Бо він показує те, що вони хочуть приховати.
Відповісти
1
0
Olеgуurсhak (Xмельницький )
Бардак!
Відповісти
1
0
Forsaken (Черкаси)
У нашої влади завжди хтось винен, то американці про напад нагнітають то тепер журналісти. Бутусов написав уже по факту після виходу, так як особисто був присутнім. Першим взагалі написав Гайдай. Можливо Маляр має на увазі когось іншого… єрмака наприклад?
Відповісти
6
0
armik (Киев)
Можно бесконечно сетовать, а можно один раз посадить фсбшного лазутчика Бутусова А идиотам будет уроком.
Відповісти
3
8
avatar
Просто Квашин (Харьков)
Чмошнік ти чорножопий..вали в йереван, пока не ввалиди тобі мзди...
Відповісти
2
1
MaximSK (Киев)
Лучше пусть думает о том как сделать, чтобы не пришлось срочно эвакуироваться с Лисичанска. Говорят что они уже вошли в город.
Відповісти
2
5
Romb_DK (Київ)
Хай їде в Сєвєродонецьк і особисто організовує евакуацію. Тоді її ніякі повідомлення не зупинять
Відповісти
4
3
Romerik (YNWA)
При чому тут евакуація? Наші виходили з міста, але орки про це не знали, і цим самим наші могли виграти трохи більше часу для себе. А коли один довбойоб Б....в розказав за день до відходу про те що наші залишили місто, він тим самим зірвав деякі операції. Сказав би він це на два дні раніше, наших могли накрити всіх в місті. І поки такі довбойоби існують, які щоб заробити побільше лайків з того що перший за всіх запостив інфу, в нас будуть завжди проблеми. Бо є в Україні свої гниди, які шкодять більше за орків хлопцям на сході...
Відповісти