Турецькі ЗМІ: Ярмоленко повернеться у Динамо


Гравець та клуб досягли домовленості

Турецькі ЗМІ: Ярмоленко повернеться у Динамо

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine


Як повідомляє турецький журналіст Ертан Сузгун, колишній капітан та вінгер київського "Динамо" Андрій Ярмоленко близький до того, щоб повернутися в стан "біло-синіх".

Джерело інформує, що керівництво українського гранда та сам 32-річний лідер нашої збірної досягли принципової домовленості.

Раніше ЗМІ писали, що українець може перебратися до турецької Суперліги, або перейти у в англійський "Фулгем".

Останній сезон Ярмоленко провів, виступаючи, за лондонський "Вест Гем". У минулому сезоні АПЛ Андрій взяв участь у 19 матчах, в яких записав на свій рахунок 1 забитий м'яч.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Twiiter Ertan Süzgün
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
zirka199 (Черкассы)
Спеціально для провокатора і вболівальника "Сахтаря" Кабаньєри: Не сварися на дзеркало, якщо морда крива)) Перш ніж гавкати на "Динамо", може, згадаємо команду кривавого ТАТАРИНА, тобто "Сахтар"? Більших прихильників "уцкого міра" годі й шукати! Хто здав Донбас, хто замість захисту рідної землі дув у гудок, хто врешті-решт розкрав мільярди на схемах з обленерго, "Роттердам+", хто розкрав "Укртелеком" і т.д. Продовжити список??? Я не буду захищати Суркісів, але більшого сепара, ніж "Ах какой Ринат", важко знайти в Україні! П,С, До речі, пам'ятаєш такого пресаташе "Сахтаря" Руслана Мармазова (Маразмова)? Дізйнася, де воно зараз і що це пуйло пише про українців і Україну!
Відповісти
2
0
Повернутись до новин
Коментарі 18
zirka199 (Черкассы)
Спеціально для провокатора і вболівальника "Сахтаря" Кабаньєри: Не сварися на дзеркало, якщо морда крива)) Перш ніж гавкати на "Динамо", може, згадаємо команду кривавого ТАТАРИНА, тобто "Сахтар"? Більших прихильників "уцкого міра" годі й шукати! Хто здав Донбас, хто замість захисту рідної землі дув у гудок, хто врешті-решт розкрав мільярди на схемах з обленерго, "Роттердам+", хто розкрав "Укртелеком" і т.д. Продовжити список??? Я не буду захищати Суркісів, але більшого сепара, ніж "Ах какой Ринат", важко знайти в Україні! П,С, До речі, пам'ятаєш такого пресаташе "Сахтаря" Руслана Мармазова (Маразмова)? Дізйнася, де воно зараз і що це пуйло пише про українців і Україну!
Відповісти
2
0
Olegyurchak (Хмельницький )
Нехай Ярмола нам за себе сам скаже а не якісь турки.
Відповісти
2
1
Caballero (DC)
Ходити пішки і отримувати відмиті злочинцями мільйони? Тільки в упл.
Відповісти
2
9
Olеgуurсhak (Xмельницький )
Зараз він 100% не повернеться
Відповісти
1
3
Olegyurchak (Хмельницький )
Тобі 100% потрібно нік змінити.
Відповісти
2
1
хутин пуйлo 88 (Десь там)
Колись Яника проштовхнули через Ахмета і його клуб. Куди Яник ходив на стадіон? Де за нього проголосували більше всіх? Де більше всіх промили населення? Складете 2 і 2? Тепер подібний сценарій намагались провернути в Києві, під цю справу Сурок вступив в ПОТРІБНУ партію. Та орки не розрахували, що брати аж настільки тупі і провалять місію Це я пишу тим двом зелібобікам, які під тупих намагаються косити.
Відповісти
7
5
Djоn (Киев)
Я ещё помню как первые недель 4-5 после второжения они вообще не отсвечивали. Ни от своего имени, ни от имени клуба. Все новосоти от них "вывезли валюту", "вывезли часы". Потом уже, когда стало ясно, что русня соснула, через зубы сказали пару слов в поддержку Украины, якобы мы не так все поняли. Даже ультрас в ахере были, писали с соц.сетях свой протест, мол как можно молчать в такое время.
Відповісти
7
2
хутин пуйлo 88 (Десь там)
Брехня. Андрій патріот і поки в Динамо проросійські виродки Сукіси, його ноги там не буде. Війна показала хто є хто!
Відповісти
8
8
LEVgcUqs (Чернігів)
Це ДИНАМО Київ , я думаю, тобі цього не зрозуміти.
Відповісти
5
7
хутин пуйлo 88 (Десь там)
Зараз орки перестануть платити суркам за провал з агітацією узкого міра в Києві і гаплик буде Динамо, варто змиритись...
 
9
7
Alex-696 (Немирів)
Десь там, а ти можеш навести приклади агітації того б.ядського міра клубом Динамо?
 
6
7
хутин пуйлo 88 (Десь там)
А партії ригів вам недостатньо? Чи ви два зелібобіки сліпі?
 
8
7
Alex-696 (Немирів)
Так в ригах і Порошенко був, і зє у них на корпоративах виступав. Де конкретні випадки реклами КЛУБОМ ДИНАМО какцапського міра? Це - перше. Друге: я не є зєбілом, скоріше, ближче до порохоботів, тому тут ти неправий. І ще, третє. Не ототожнюй сурків і Динамо. Це все одно, що ототожнювати Україну і недомірка з є.
 
2
3
Caballero (DC)
Alex-696 (Немирів) Ти точно єб_анат, бо не бачиш очевидного. На футболках дінами-сук_і вже понад 10 років напис "No to racism!". Єдиний клуб в світі носився з антирасистським гаслом як дурень з писаною торбою. Це була свідома ж_идівська робота на к_ацапів.
 
1
4
Alex-696 (Немирів)
Кабальєро: якщо ти тупий, то це назавжди. Напис проти расизму - це фішка ФІФА/УЄФА. Якби там було щось про фашизм, тоді так, було б на руку какцапам. А що мокші мають до расизму? Чи ненависть до Динамо настільки очі засліплює, що будь які дії клубу для тебе прояв рашизму?
 
3
0
Romb_DK (Київ)
війна дійсно показала хто є хто - Суркіси продовжують інвестувати в Український футбол на відміну від Ахметова і Ярославського які кинули і свої клуби і вболівальників, а ти пророzzійський ви@@док провокатор
Відповісти