Суд заборонив УПЛ та УАФ карати клуби за порушення умов єдиного телепулу


Важливі детали

Суд заборонив УПЛ та УАФ карати клуби за порушення умов єдиного телепулу

Олександр Приходько


Печерський суд заборонив УПЛ та УАФ кидати страйки на ютуб-канали 1+1 Media та знімати очки з клубів. Печерський районний суд Києва прийняв дві ухвали про забезпечення позовів щодо історії з телепулом УПЛ. Заступник генерального директора київського "Динамо" Сергій Мохнік зазначив:

"Рішення офіційне. Ми маємо дві ухвали Печерського суду. Сьогодні мало бути засідання КДК стосовно перших матчів".

"В підсумку КДК вирішив відкласти ухвалення рішення щодо питання. Вони читали рішення Суду. Одним рішенням Суд заборонив УПЛ та Сетанті подавати скарги на трансляції в Ютубі. Другим рішенням Суд заборонив УАФ застосовувати штрафні та спортивні санкції".

Читайте такожДинамо, Дніпро-1, Металіст, Зоря та Рух проведуть прес-конференцію щодо трансляцій своїх матчів

Першою ухвалою суддя Світлана Волкова заборонила Український асоціації футболу, Українській Прем’єр-лізі та Setanta Sports перешкоджати трансляції домашніх матчів "Динамо", "Зорі", "Дніпра-1", "Металіста" та "Руху" на YouTube -платформах. Зокрема й шляхом подання скарг в YouTube про порушенням цими каналами авторських прав.

Мова йде про показ таких матчів у сезоні-2022/23 на офіційних YouTube-каналах перелічених клубів, а також на YouTube -каналах Football Hub, ПроФутбол Digital та ТСН-Проспорт, що входять в медіахолдинг "1+1 media".

Другою ухвалою суддя Сергій Вовк заборонив УАФ та УПЛ застосовувати будь-які грошові та спортивні санкції до футбольних клубів, які збираються транслювати самостійно свої домашні матчі. В ухвалі Печерського суду також від 31 серпня вказано, що відповідну заяву про вжиття необхідних заходів подала Лобановська Світлана Валеріївна – донька Валерія Лобановського.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
tribuna.com
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
Spokoyno (Київ)
Ну так судді ще ті Але навіть зламані годинники двічі в сутки показують точний час... Тобто спочатку розберемося, що до чого, а вже потім "покарання" Проте враховуючи, "роботу печерного суду" це буде довго та ДОРОГО! і там є над чим голову поламати... Наприклад, хіба не з організаторів стягується штраф за недоліки проведення змагань
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 56
avatar
Spokoyno (Київ)
Ну так судді ще ті Але навіть зламані годинники двічі в сутки показують точний час... Тобто спочатку розберемося, що до чого, а вже потім "покарання" Проте враховуючи, "роботу печерного суду" це буде довго та ДОРОГО! і там є над чим голову поламати... Наприклад, хіба не з організаторів стягується штраф за недоліки проведення змагань
Відповісти
1
0
Igor Frankivsk (Івано-Франківськ)
Суддя Вовк - це у нас просто мем "справедливого правосуддя") Прям як суддя Дредд, тільки навпаки) Це просто жесть, невже воно і далі там судить і його досі ніхто не при......в?
Відповісти
5
3
avatar
Igorokk (Kyiv)
Дубдерево хвойноє лошррик
Відповісти
3
1
Dimoncho (Kharkiv)
надеюсь этих мр..зей накажут как следует в международном суде
Відповісти
4
6
Zapp Brannigan (Київ)
Я так бачу, багато хто взагалі не розбирається в тонкощах юриспруденції. Суд не став ні на чий бік ще, він просто заборонив на час судового процесу приймати будь-які рішення. Ну це як коли судяться за право власності на квартиру, то на час суду накладається заборона продавати її. Так і тут!
Відповісти
7
1
Romb_DK (Київ)
Уважно читали? Винесено Вовками з Печерного суду 2 ухвали. Тобто рішення прийнято. Але не вступило в силу поки є 10 днів юристам Павелка на подання апеляції. Залишиось почекати коли судді нададуть мотивуючу частину. це приблизно до 5 днів.
Відповісти
0
0
Миросслав (Мукачево)
:):):)
Відповісти
0
1
avatar
Очманілий Заєць (Odessa)
Печерний суд іде слідом за рускім ваєнним карапльом!Питання діяльности футбольних структур - це виняткова прерогатива футбольних організацій.Розкольникам слід скаржитися в Спортивний суд в Лозанні.
Відповісти
4
9
Zapp Brannigan (Київ)
Питання діяльности футбольних структур - це сам футбол, а трансляція - це уже не прерогатива футбольних організацій, бо це передусім МЕДІАБІЗНЕС, А НЕ СПОРТ. Діяльність МЕДІА регулюється законами Про медіа та Про ТБ і радіо.
Відповісти
8
3
avatar
Очманілий Заєць (Odessa)
Бабці своїй це розкажеш. УПЛ - це спорт і бізнес. Для цього і створювалося. А 1+1 взагалі тут непришийрукав. Хоче Дінама рулити самостійно - нехай виходить з УПЛ. А прем'єр-ліґа В БУДЬ-ЯКІЙ країні створюється для ведення спільного бізнесу. Зрештою, після того, як Дінама залишиться поза еврокубками, інтерес ьдо хвутболу у суркісні зникне і Динамо припинить бути гальмом українського футболу. Яким воно (разом з ШД) є останні 30 років.
 
3
12
LEVgcUqs (Чернігів)
Дійсно , що очманілий заєць, та за Динамо Київ половина уболівальників України а таких як ти одниці, і 1+1 це загальнонародні медіа України і якщо в тебе інтерес до "хвутболу"давно зник, то ніх...н тут воняти.
 
8
1
Zapp Brannigan (Київ)
Учи закони, УПЛ окремо, телепул окремо, суд не влазить у спортивну діяльність УПЛ. По твоїй логіці корупціонерів УЄФА типу Платіні теж не можна було судити?
 
4
1
LEVgcUqs (Чернігів)
т
Відповісти
0
0
LEVgcUqs (Чернігів)
х
Відповісти
0
0
avatar
scorpius (Ck)
Если Печерский суд Киева имеет влияние на УАФ, тогда Беня и Суркисы непобедимы)))
Відповісти
2
8
avatar
Я я я я (Веллингтон)
А что, УАФ неприкасаемая?
Відповісти
8
1
avatar
scorpius (Ck)
Для такой всемогущей инстанции запреты УАФ как-то мелковато. Сейчас есть куда более важные вопросы, например запретили бы расию
 
0
4
alexfc (Киев)
Як давно було сказано: якщо безкоштовно, то це значить дуже дорого. Походу звичайних вболівальників кинули як завджи. Замість того щоб заробляти на телеправах. Ми це про***
Відповісти
5
11
NigaTiV (Днепродзержинск)
за ідеєю УАФ ще має право оскаржити міжнародний суд, тільки питання чи піду вони. Хотілося б почути та їхню позицію
Відповісти
3
5
avatar
Я я я я (Веллингтон)
Міжнародний суд поки розгляне, то той контракт з сетантою вже закінчиться)
Відповісти
8
0
NigaTiV (Днепродзержинск)
Згоден, але грошми покарати завжди можна
 
1
5
avatar
zloyded (Киев)
Під час війни ще таке позорисько влаштовувати?! Та ви я бачу у казці живете і вам все по барабану, що в країні відбувається Дайте війну закінчити, перемогти, вільно воїнам футбол подивитись, а потім будете ті розборки влаштовувати!
Відповісти
3
5
avatar
Я я я я (Веллингтон)
Ахахаха, як приємно дивитись на палаючі пєрдаки фанатів павєлки і сектанти. А я казав, що треба сектанті треба домовлятись. А тепер всі козирі не в їх руках))))
Відповісти
12
8
avatar
Yarik-11 ( Кропивницкий)
Ага)))
Відповісти
3
3
avatar
Просто Толик (Одесса)
Да, Павелка и ахметкина мафия идут козе в трещину)))
Відповісти
7
3
avatar
Динамо-машина (Киев)
 
2
1
Igor Frankivsk (Івано-Франківськ)
Я не фанат павелки і сетанти. Але також і не фанат суркіса. І тим більше не фанат судді вовка і його бандитської зграї. Я просто фанат українського футболу і його розвитку. Тому в цьому випадку я за єдиний телепул.
Відповісти
3
2
Roman Zett (Poltava)
Мне кажется лучшее решение для Сетанты разорвать контракт с УПЛ и не тратить зря деньги на это всё. В не ту страну они инвестируют, к сожалению, даже война ничего не изменила. Я не жалею что подписался на них с удовольствием смотрю АПЛ. А УПЛ пусть плюсы, унианы и всякое другое дерьмо показывает. Для батальона Монако "главное штобы бесплатно"
Відповісти
5
17
avatar
Yarik-11 ( Кропивницкий)
Дерьмо извини. Это твоя Секта. Не умеют они показывать. Не повторов не обзоров нормальных (с озвучкой а не заикающим комментатором что во время матча комментировал). Не передач типо профутбол.
Відповісти
13
7
LEVgcUqs (Чернігів)
Як я тебе підтримую, дивись по своїй сетанті АПЛ і не лізь будь-ласка в Український футбол, бачу він тобі як " всякое другое дерьмо" а тому сопи собі мовчки в обидві дирочки.
Відповісти
6
4
avatar
zloyded (Киев)
Лайно - це твоє існування в Україні, якщо ти звідси пишеш! Йди-но за рашенським кораблем
Відповісти
5
4
дедушка (Сумы)
А за что платить сетанте?Посмотрел львов -заря,вара нет,ни одного повтора нормального по спорным моментам,ни когда заря вынесла мяч с линии ворот,никогда заря забила и не засчитали.платить,надо за качественный продукт,а тут полова настоящая,на плюсах не хуже.
Відповісти
15
4
avatar
Yarik-11 ( Кропивницкий)
Полностью согласен. Футбол снимать и приподносить они не умеют от слова совсем.
Відповісти
9
4
Хэффи (Полтава)
Читаю высказывания этих безграмотных специалистов и думаю сколько же классов они закончили, наверное не более четырех классов ЦПШ, Сетанта какое отношение имеет к ВАР, какое отношение имеет Сетанта к засчитанным и не засчитанным голам. Очевидно, что "не гражданин Украины" Коломойский со своими подельниками перешел в атаку на ПФЛ и УАФ используя ручных судей Пещерного суда. Кстати далее будет дело "Приватбанка". Так, что бесплатный футбол это только предлог. Так,что ДУМАЙТЕ "господа"
 
5
8
Zapp Brannigan (Київ)
Хэффи, розглагольствуєш про неграмотність, а сам не можеш навіть грамотно абзац тексту написати... Помилка на помилці! Скільки класів закінчив ти, що коми не ставиш? А по ділу - мова ж ішла не про ВАР, а що трансляція Сетанти організована паршиво і повторів нема. Тобто таке саме г..., як і на плюсах, тільки ще й за гроші. І так, суд поки нічого незаконного не зробив, карати дійсно має право лише він!
 
7
2
avatar
zloyded (Киев)
В них немає техніки!!! Вони впрягли під себе бувші "Футболи", а ті, поки все не владнається, не хочуть на всю потужність ту техніку використовувати! Чекають... А у СеКтанти лише коментатори в Україні і обладнання для прийому сигналу і більше нічого немає
Відповісти
4
1
Zapp Brannigan (Київ)
Ну з точки закону все правильно, покарати може лише суд, тому стежимо за судовим процесом...
Відповісти
7
1
Одіссей (Донецьк)
Клубы Святого Грааля... точнее бениного унитаза. Как правильно сказал Сергей Болотников к чем он прикасается все превращается в лайно.
Відповісти
7
8
Wienczo (Шепетівка)
"Суркісня і ко" все порішали...
Відповісти
9
7
storm_ua (Николаев)
Наххх такой футбол...уроды.. выродки
Відповісти
5
7
avatar
Виктор 2209 (Мехико)
Эта мафия бессмертая (
Відповісти
10
7
alexfc (Киев)
А якім боком печерський суд до спортивних трансляцій. Тим більше самий гуманний (корупційний та продажний). де за гроші винесуть любу ухвалу. Потрібно звертатись спортивний арбітраж в Лозані та уефа. І нехай вони винесуть рішення.
Відповісти
11
9
Архат (Киев)
Все потому, что данные вопросы лежат в гражданско-правовой плоскости, а не спортивной, и разрешаются судами общей юрисдикции, а не спортивной.
Відповісти
9
3
Черноморчик (Одесса )
Во во , попробовал какой то клуб подать в суд на УЕФА .
Відповісти
1
3
Zapp Brannigan (Київ)
Бо спортивні трансляції (як і всі трансляції) регулюються законами Про медіа та Про ТБ, які мають ВИЩУ юридичну силу, ніж регламент УПЛ
Відповісти
8
1
avatar
ramazan (Конотоп)
текс шикарно написан: ... домашних матчей "Динамо", "Зари", "Днепра-1", "Металлиста" и "Движения" .... АУУУУ редакция ничего не смущает???? )))
Відповісти
3
2
avatar
ramazan (Конотоп)
О, исправили ))) хорошо, что читаете комментарии
Відповісти
3
1
avatar
Просто Толик (Одесса)
Не любишь ФК Движение? Я тоже...
Відповісти
0
1
380974904829 (Одесса)
Значит Динамо,Заря,Днепр-1 и Рух остаютса на 2+2?и где смотреть матчи Шахтера, Динамо и Днепра-1 в еврокубках?
Відповісти
1
1
avatar
Yarik-11 ( Кропивницкий)
На мегого
Відповісти
4
0
Gallardo (Krivbass) (Krivoy Rog)
это вам не европейский суд, здесь украинская мафия правит
Відповісти
8
6
avatar
Yarik-11 ( Кропивницкий)
Ну что съели те кто говорил что клубы нарушают правила.
Відповісти
10
7
avatar
Тень (Киев) (Киев)
Зовсім пагано з головою? Печерський суд... Ну-ну. Самий "чесний" суд в Україні. Ага-ага.А порушників треба карати. Але у нас ...
Відповісти
10
7
Черноморчик (Одесса )
А у нас как всегда ! Бабки правят ,
 
3
4
avatar
Yarik-11 ( Кропивницкий)
Нормальный суд. Такой же честный как и сам УАФ и УПЛ
 
5
6
Хэффи (Полтава)
Боже какой же ты дебил
Відповісти