Італійський екс-прем'єр Берлусконі заявив, що в нападі росії на Україну винен Зеленський


Андрію Миколайовичу, подзвоніть старому знайомому…

Італійський екс-прем'єр Берлусконі заявив, що в нападі росії на Україну винен Зеленський

Getty Images / Global Images Ukraine


Колишній прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі заявив законодавцям, що президент України Володимир Зеленський підштовхнув президента росії володимира путіна до "нескінченної війни". Про це пише газета La Stampa із посиланням на оприлюднений аудіозапис виступу екс-прем'єра на засіданні Асамблеї.

"Було так: у 2014 році в Мінську була підписана угода між Україною та двома "новоутвореними республіками Донбасу" про мирну угоду, причому ніхто не нападає на іншу. Україна кидає це до біса".

Берлусконі вважає, що Україна почала атакувати кордони "обох республік", й вони нібито зазнали втрат серед військових. Сільвіо назвав цифру у 5-7 тисяч загиблих. За версією Берлусконі, як пише газета, Зеленський приходить до влади, потроює атаки на "дві республіки", а путін – він проти будь-якої ініціативи, чинить опір, зазнає сильного тиску з боку всієї росії, а потім йде на "спецоперацію".

путін, мовляв, "зайшов в Україну й опинився перед непередбачуваною ситуацією опору українців", до яких "із Заходу на третій день почали надходити гроші та зброя". І війна замість "двотижневої операції" стала "війною 201-літньою". "Війська мали увійти в Україну, за тиждень дійти до Києва, скинути чинну владу, Зеленського і так далі, і поставити вже обрану українською меншістю владу з порядних, розсудливих людей, ще через тиждень повернутися назад". Він також критикував владу США та країн Європи, заявивши, що вони нібито не є "справжніми лідерами".

Читайте такожЕкс-глава Мілана розповів, що Перес пропонував 55 млн євро за Шевченка

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
lastampa.it
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
djeff2015 (Запорожье)
п...дор
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 15
avatar
djeff2015 (Запорожье)
п...дор
Відповісти
1
0
avatar
KondratCheUa (Чернигов)
Что тут поделаешь если человек упоротый долбой..б!
Відповісти
2
0
Acsakal (Kharkiv)
Ти ба який ти борзий, мафіозний приятель пуйла! А давай зробимо чейнж? Україна віддає московії Крим, а Італія віддає Україні Сицилію? І не будемо про це навіть твоїх донів запитувати, просто віддамо - і все... Чому би й ні, якщо ти такий борзий чужою землею розпоряджатися. Цікаво, а як називається запропонована тобою політична система? Коли владу отримує політсила, обрана більшістю, то це називається "демократія". А коли заміть обраних більшістю саджають на штиках маріонетковий режим меншості, то це називається як, Сільва? Ой, та це ж фашизм!!! То ти фашист, Сільва! Це кожний бачить. Не допоможе тобі хрещена вода. Ти ворог всім, Сільва. Світ не пробачить. Хай покарають тебе горе і біда.
Відповісти
2
0
Papaye (Dnipro)
А чому саме Сицилію?)))
Відповісти
0
0
avatar
Wreck (Киев)
У нас власть и так меняется, пора бы на россии сменить, и глядишь, война закончится
Відповісти
3
1
янковский ян (Запорожье)
Ну да. Власть должны поменять именно уера нмаое меньшенство. Мозгов вообще уже нет.
Відповісти
3
0
avatar
Просто Квашин (Харьков)
Виживший з ума старий пердун... Ця наволоч, як виявляється, ще й тупорила...
Відповісти
4
0
Acsakal (Kharkiv)
Не думаю, що справа в тупорилості. Просто коли людина намагається довести, що чорне і отруйне є начебто білим і пухнастим, вона не може ніяк обійтися без маячні.
Відповісти
3
0
Ol-g (Одесса)
Клімакс то таке
Відповісти
4
0
avatar
vr250278 (Цвіткове.Черкаська)
У кума Шевченка мабуть деменція почала прогресувати .
Відповісти
8
0
Poligraf P ( Івано-Франківськ)
Це йому Симоньян в ліжку на вушко понашіптувала. А от раніше він любив проводити час з молоденькими і гарненькими....
Відповісти
6
0
Рівнянин (Рівне)
Чим ближче до ящика,тим мутніша свідомість.
Відповісти
6
0
Papaye (Dnipro)
Фашизм, італієць, злобний коротун що хоче захопити увесь світ, щось це нагадує....
Відповісти
6
0
Acsakal (Kharkiv)
Так і є. Справжній фашизм від представника батьківщини фашизму.
Відповісти
2
0
911+ (Харків)
Одне питання: Це йому ВВХ так розповів? А між Італією та П'ємонтом з Ломбардією нічого там не підписувалося?
Відповісти