Циганик: Коломойський - це єдина людина, яка 30 років боролася проти корупції у футболі


Ігор Циганик виступив на суді із заявою про взяття на поруки Ігоря Коломойського

Циганик: Коломойський - це єдина людина, яка 30 років боролася проти корупції у футболі

скриншот youtube


Український коментатор та журналіст, працівник "1+1 Media" Ігор Циганик виступив перед судом із заявою про взяття на поруки неофіційного власника "Дніпра-1", колишнього кінцевого бенефіціарного власника ПАТ КБ "ПриватБанк" та екс-власника ФК "Дніпра" Ігоря Коломойського .

"Я Ігоря Валерійовича знаю з березня 2004 року, коли в Дніпрі був представлений перший проект з будівництва великої спортивної арени взагалі незалежної України, який називався "Дніпро Арена". На той момент це стало прикладом побудови такого соціального явища як спорт. Тому що до того спорт був у дуже занедбаному стані.

Читайте такожЦиганик, Мосейчук та інші співробітники 1+1 media готові взяти Коломойського на поруки

Я чому хочу говорити про соціальне явище? Тому що Ігор Валерійович казав, що перемоги на спортивному фронті, на соціальному, вони дозволяють розвиватися країні і дуже важливі саме у воєнний час.

2015 року "Дніпро", президентом якого є Ігор Валерійович Коломойський, грав у фіналі Ліги Європи. Тоді вся країна на якийсь час взагалі забула про існування війни, вона (країна) просто вболівала. Це було величезне піднесення духу.

Якщо говорити про футбольні справи, то я сьогодні багато послухав. Я можу сказати, що за той час, а Ігор Валерійович у футболі вже майже 30 років, це єдина людина, яка боролася проти корупції у футболі. Хто хоч трошки розбирається у футбольних справах в Україні, той розуміє, що Ігор Валерійович - єдина людина, яка постійно стояла на тому, що все має бути "фейр-плей". Це означає чесна гра.

Я довго знаю Ігоря Валерійовича, я добре знаю його родину, я знаю його ставлення до сім'ї, друзів. Тому це мотивувало мене сьогодні прийти та виступити на читанні. Тому я прошу суд надати можливість взяти на поруки Ігоря Валерійовича Коломойського. Я знаю його контакти, я був у нього вдома, знаю, де він живе. Я переконаний, що він ніколи не зробить щось, що пішло б не на користь його родини та друзів. Тому я вважаю, що Ігор Валерійович відповідальна людина", - сказав Циганик.

Сьогодні, 25 вересня, у Києві проходило засідання щодо апеляції Ігоря Коломойського, який отримав уже три підозри.

Суд обрав запобіжний захід Ігорю Коломойському у вигляді утримання під вартою на 2 місяці з альтернативою у вигляді застави понад 509 млн грн.

Апеляцію захист може подати до 7 жовтня.

  • Більше новин зі світу футболу читайте в режимі Live у Telegram UA-Football
Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
CheMaydan (Житомир)
"Единий боровся з корупцією у футболі"!
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 34
CheMaydan (Житомир)
"Единий боровся з корупцією у футболі"!
Відповісти
0
0
balamyt (Boston)
Вот читаю все эти . пости ..АТУ ЕГО ..и думаю...Кого вам еще бросят на сьедениеМожет Ахметова...историю обогащения которого мало кто знает , да в мутние 90- е и до сего дня коррупция по прежнему процветает..Ваш укр. футбол держится только на нескольких олигархаг. ,борьба с которыми не победит корр-ю и воровство...ето уже запрограмированно в систему...еще с Союза. Так что утихомирте свою кровожабность и нре рубите сук на котором сидите...Вы не лучше журналистов т.ак. именно они подбрасывают вам дрова в печку. А вы все хаваете без перебора. Не вам обсуждать таких как Коломойский или д р. олигархи. Они останутся в истории и с (-) и с (+)...т.к.их породила система.. и именно с ней нужно боротся а не с олигархами...Их и в США не мало..
Відповісти
0
0
oleg.m.3972 (Харьков)
Пчёлы против мёда...
Відповісти
0
0
avatar
walcom (Киев)
Відповісти
0
0
наварін (Київ)
Дійсно.Коломойський у футобольному господарстві України , ніколи не підмазував суддям.
Відповісти
0
0
TIRAN (Донецк (Украина!))
слюнявык - чепуха!
Відповісти
3
0
avatar
Spokoyno (Київ)
ШО ОПЯТЬ І навіть суд Ко бажає перетворити в БАЛАГАН! Визнавши чергового... з байками "Подивиться, це гарна людина, бо кожного дня зуби чистить!"
Відповісти
2
0
Sandra777 (Львів)
Сьогодні зловив себе на думці що він другий дубінський
Відповісти
5
0
avatar
Spokoyno (Київ)
Це БЛІЗНЮРСТВО! Ніхто ж не виправдовує вбивцю тим, що він руки після б вбиральні миє!
Відповісти
6
0
kukarekin (Одесса)
Долой олигархов как класс! Всё это хрячье, коломойшу, бойко, мураева, лукаш, бондаренко, фирташа, жеваго...
Відповісти
4
0
ding31
Посадите Цыганыка вместе с Беней в камеру. Пусть друг друга берут на поруки, на колени и т.д ))
Відповісти
8
1
Lion Killer (Львів)
Ой Циганик, Циганик. Гроші це добре, але обличчя своє після цього ти вже не відмиєш. Противно. Хоч і очікувано.
Відповісти
9
1
oda1979 (Запорожье)
Юзолоьые слова. И Андрей Павелко боролся, а его за грати! Лучшие борцы с коррупцией теперь за решеткой.. Какой позор!
Відповісти
4
3
JudgeDredd (Киев)
Відповісти
1
0
avatar
Динамо-машина (Киев)
Я знав, що циганик клоун, але не думав, що настільки. А він ще й Бєнє продався...
Відповісти
12
0
Vetgame
В смысле продался? Он его работодатель, он на него работает потому и отстаивает его интересы. Т.к. без него у Игорька останется пару сотен баксов с ютуб-канала и всё
Відповісти
8
0
Prideman (Lviv)
Циганик вилизує всім, хто йому платить. Деколи таку маячню несе, читати гидко
Відповісти
13
0
avatar
Полiccя (Житомир)
Циганик вдчуває, що скоро залишиться без господаря і тому шукає нового. Ось недавно ця журналшл#люх@ заявила , що судді вбили Шахтар
Відповісти
10
0
Prideman (Lviv)
Ну так вбили...відмінили чистий гол Руху з офсайду нібито...сміх...там навіть сліпому видно як намалювали судді, які працювали з ВАР лінію офсайду, а ліва нога гравця Шахтаря, яка ближче до воріт .. це ніби не рахується)))
Відповісти
0
3
avatar
Полiccя (Житомир)
Так, це бачила вся країна !
 
0
3
shura73 (угледар)
"эксперт" иди вместе с цыганыком ....
 
3
0
ZXCVBNM (Місто на Дніпрі)
Та да, ліквідувати Дніпро та кинути купу людей на гроші - то ж не корупція, то дрібні хитрощі, невинний фокус-покус.
Відповісти
18
1
avatar
scorpius (Ck)
Відповісти
5
1
alexfc (Киев)
Так боролись, що спочатку "Дніпро" втопили. Довели футбол в країні до ручки з шоу під назвою телеправа. Це тільки де у футбол добрались ці шаловливі ручкі
Відповісти
13
1
APPLE 888 (Nant)
Шановні пани та пані журналісти (ті які хочуть взяти Коломойського на поруки). Циганик, Мосійчук, Ткаченко та інші. Не вже Вам не соромно. В країні війна!!! Не вже ВИ готові продатись (чи продались) за гроші ??? Кого брати на поруки ? Коломойського ? Корупціонера, олігарха, той хто обікрав кожного українця. Цього підараса !!!! Був про цих журналістів (які кожний день на екрані) кращої думки. Що тоді про інших говорити, сором)))
Відповісти
16
1
Nyva_vn_ua (Vinnytsia)
Це не журналісти, а журношльондри..Вони не мають відношення до журналістики як такої.
Відповісти
16
1
Prideman (Lviv)
Циганик давно вже лиже тим хто йому платить. Ти не знав?) Раніше Суркісу, тепер от Коломі
Відповісти
9
0
JudgeDredd (Киев)
Скажу по секрету і тільки Вам. Їм не соромно. Вони готові продатися за гроші, бо завжди продавалися саме за них. В країні війна, то можна продатися дорожче. Шановні пани і пані журналісти є представниками найдревнішої професії, кому продаватися - їм пофіг, аби добре платили. Зрозумійте це і вгамуйте емоції.
Відповісти
5
0
CheMaydan (Житомир)
Вони не готові,вони вже! Якщо вам досі,ніяк не вдається це побачити!
Відповісти
0
0
vgolovan (полтава)
доборолись до того що тепер головні функціонери футбольні сидять в тюрмі
Відповісти
3
2
vgolovan (полтава)
боровся боровся і не поборов
Відповісти
10
0
Nyva_vn_ua (Vinnytsia)
По медалі - циганику і коломойському...за боротьбу з корупцією...Сюр ...
Відповісти
14
0
shura73 (угледар)
что вы ещё ждали от этого .....
Відповісти
12
0
Nyva_vn_ua (Vinnytsia)
Та невже ???))))>)))))
Відповісти