Мінспорту видалило список спортсменів, які не повернулися в Україну


Не витримали бурхливої реакції з боку користувачів

Мінспорту видалило список спортсменів, які не повернулися в Україну

Фото: УАФ


Міністерство молоді та спорту України видалило список спортсменів, які не повернулися в Україну у встановлені терміни. Оновлений список "ухильників" викликав хвилю нерозуміння в соціальних мережах.

Нагадаємо, загалом у базі опинилося 304 людини, зокрема й футболісти національної команди. Мова йде про таких гравців, як Артем Довбик ("Жирона"), Ілля Забарний ("Борнмут"), Михайло Мудрик ("Челсі") і Анатолій Трубін ("Бенфіка").

У переліку є інші відомі футболісти - Владислав Кулач ("Зіря"), Сергій Булеца ("Заглембе") та Артем Громов (вільний агент).

Мінспорту видалило список спортсменів, які не повернулися в Україну - изображение 1
Оцініть цей матеріал:
Джерело:
mms.gov.ua
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Віктор Бокасса (Betwmount)
Треба ще оприлюднити список родичів нинішніх високопосадовців, які втекли закордон завдяки продажності силовиків.
Відповісти
3
0
Повернутись до новин
Коментарі 12
Віктор Бокасса (Betwmount)
Треба ще оприлюднити список родичів нинішніх високопосадовців, які втекли закордон завдяки продажності силовиків.
Відповісти
3
0
ukatan (Харьковская обл.)
Ви не розумієте - це інше.
Відповісти
0
0
avatar
Spokoyno (Київ)
Не зрозуміло, як дають дозвіл виїхати на короткий термін людині, що планує укласти багаторічний контракт А потім кляузу строчити. Може трошки поміркуєте та розробите правильний варіант? Наприклад нехай вносить "військовий збір" на рівні утримання бійця чи двох Не треба ховатися за них всі ж бачать скільки тут по ресторанах... барах гуляють!
Відповісти
0
0
avatar
ukrop68 (Львів)
Скільки свинособачого язика на українькому сайті! Жах!!!
Відповісти
2
2
avatar
Баpceлиниуc
Товарищ, мы уже вас хорошо здесь все знаем, вы хороший человек, не переживайте так.
Відповісти
1
1
avatar
ukrop68 (Львів)
Я не розумію псячий.
 
0
1
terber (ternopil)
то без толку тут писати щей гниди мінусують
Відповісти
1
0
ukatan (Харьковская обл.)
І не кажи. А скільки хлопаків із Лемберга досі не на фронті - просто жах!!!
Відповісти
1
0
avatar
Баpceлиниуc
То генофонд нації, не чіпайте їх!
 
0
0
avatar
scorpius (Ck)
То есть когда эти игроки уезжали подписывать контракты и играть в других странах, ММСУ установила сроки возвращения через месяц-два? Либо вопросы к СБУ, либо сами себя выставили некомпетентными лошарами
Відповісти
2
0
avatar
Баpceлиниуc
В нашем ещё старом понимании МИНИСТЕРСТВО это шо-то такое... А на самом деле это частная лавочка, где "работают" бородатые обрезанные дети, устроенные по блату и связям. И так везде, и в правительстве и по всей Украине на местах. Так шо удивляться нечему.
Відповісти
1
1
alex.belogubko (одесса)
есть кем заменить их --депутаты и их сыновья -родственники
sticker
Відповісти