Худжамов: Мене одного вкурвлює 95-й квартал?!


Тренер воротарів збірної України різко розкритикував новорічне шоу студії 95 квартал

Худжамов: Мене одного вкурвлює 95-й квартал?!

скриншот


Тренер воротарів збірної України Рустам Худжамов поділився думкою про студію "95 Квартал".

Читайте такожХуджамов: Класно, що потопили "москву" українською зброєю

"Мене одного вкурвлює "95 Квартал"?! Тупі, недоречні жарти, ще починаючи з ебонітових паличок під час Революції Гідності. Про гру причандалами на роялі я промовчу (як і порівняння України з повією), бо це тема окремого, більш масштабного обговорення…

Але ця купа дебілів на сцені, які вважають смішною назву міста Скадовська, яке зараз під окупацією і де страждають наші співгромадяни, вони Вам як?! І хто ці люди в залі, що сміються, як не в собі?

С##а, у мене немає слів", - заявив Худжамов.

Нагадаємо, що під час свого новорічного концерту "95 Квартал" показав сцену з дівчиною, яка намагається розмовляти українською на заході України, але припускається помилок. При цьому дівчина, за задумом режисерів, була з тимчасового окупованого Скадовська Херсонської області.

Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
Влодя (Львів)
Ні, не тебе одного, а всіх адекватних українців.
Відповісти
2
2
Повернутись до новин
Коментарі 16
avatar
Влодя (Львів)
Ні, не тебе одного, а всіх адекватних українців.
Відповісти
2
2
avatar
mafan (Рівне)
Рустаму й раніше не подобалися типажі а-ля Квартал та їхій презик. Гумор хріновий. Секситський і расистський. А от чому тут в коментах стільки набігло адвокатів цього тупоррилого явища - оце питання, Рустаме, ми ще довго не вирішимо. Шашлики-в-травні-їдуни, юблдя!
Відповісти
7
0
Лекарь (село Дарниця)
По Києву є теле-бігборди, на яких нам кажуть готуватися до перемоги. До шашликів ми вже готувалися, тепер готуймось до перемоги. Головне, не об"їстися, цією перемогою, як об"їлися шашликами
Відповісти
1
0
dmitpan88 (Krivoy Rog)
Справка для критиков-Юмористы вместе с другими артистами ездят по Украине с благотворительными концертами. За время полномасштабной войны они уже сыграли более 300 выступлений. В целом артисты радовали концертами военных, волонтеров, медиков переселенцев. В основном они ездят с выступлениями на передовую или в деоккупированные города и поселки, чтобы отвлечь от реалий войны и поддержать боевой дух. Артисты не только дают концерты, но общаются и привозят помощь.- а вы что сделали для армии поделитесь
Відповісти
3
6
Виктор Черевичный
вони вже таки пики наїли що соромно на них дивитись.краще б пішли вони воювати а не ховатись .
Відповісти
4
4
avatar
Влодя (Львів)
Кошовий боїться, що його 150-кілограмова туша в окоп не влізе
Відповісти
2
0
oda1979 (Запорожье)
У Худжамова ваще нет чувства юмора. Гыгыгы
Відповісти
4
7
Gican85 (Киев)
Кто сейчас разберет, что сейчас 95-й квартал, а что нет?
Відповісти
1
1
download1 (huyersk)
95-й - потвори, нічого добавити
Відповісти
10
5
Poligraf P ( Івано-Франківськ)
Рустаме, ставлю лайк. Повністю не дивився, але вистачило кількох побачених сцен. Рівень Петросяна і Кроликів, якщо коротко.
Відповісти
8
4
avatar
mr.Smith
Та ні-не всі свідки зе боневтіка.Ці всі потвори за здачу пів України ще будуть відповідати.
Відповісти
7
4
FC Energy (Новая Каховка)
Можно как угодно относиться к кварталу, но все кто пишет боневтик - дегенераты
Відповісти
5
8
avatar
denis066 (Днепр )
И кто эти люди в зале, смеющиеся как не в себе?...-это украинцы,которые не разделяют твою точку зрения...
Відповісти
5
5
FanFootball (Кременчуг)
Так не дивись, в чому проблема?
Відповісти
6
7
Vantala (Kharkiv)
Вкурвлює - підходяще слово, треба запам'ятати ))
Відповісти
9
0
Лекарь (село Дарниця)
Рустаме, не ти один такий. Тисну руку, друже!
Відповісти