Петраков: Я добре знаю потенційних суперників збірної України U-19 на Євро-2018

Наставник збірної України U-19 Олександр Петраков прокоментував вихід своєї команди на Євро-2018.

"Після нашого виходу на Євро-2018 я відчуваю полегшення, бо ми виконали те завдання, яке ставили перед собою. Далі будемо змагатися за путівку на чемпіонат світу.

Вольові перемоги - заслуга хлопців. Вони дуже цього хотіли, були готові емоційно та фізично й досягли результату. Футболістами стають саме в таких іграх, коли доводиться боротися через "не можу". Незважаючи на судоми, мої гравці бігли вперед. Я пишаюся ними.

Звісно, тренер ніколи не може бути задоволений усім. Але в даний момент я лише можу похвалити своїх підопічних. У роздягальні я сказав їм, щоб подзвонили своїм матерям і розповіли, що вони виростили хороших синів.

Мене багато хто привітав, уже й не пам’ятаю, скільки було дзвінків. Усі втомлені, майже не спали, всі емоції залишилися в Румунії. Тепер потрібно перевести подих.

Поки що не скажу, з ким хотілося б зіграти. Ми зустрічалися з усіма, тому це не надто принципово. Я добре знаю потенційних суперників - Італію, Туреччину, Англію, з Норвегією грали у відбірному раунді. Єдина команда, з якою не знайомий, - Португалія" - говорить Петраков.

На чемпіонаті Європи, який проходитиме 16 - 29 липня у Фінляндії, зіграють вісім команд (крім перерахованих вище, ще гратиме Франція). Жеребкування відбудеться 30 травня у Ваасі.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ФФУ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус