Петраков: Суперник вчинив по-хамськи


Післяматчевий коментар наставника української молодіжки

Петраков: Суперник вчинив по-хамськи


Головний тренер молодіжної збірної України U-20 Олександр Петраков в післяматчевому флеш-інтерв'ю підбив підсумок матчу 1/4 фіналу ЧС-2019 з Колумбією (1:0).

"Вже готуємося до півфіналу, звичайно, хочемо вийти у фінал. Що стосується матчу, то дуже неприємна ситуація з Денисом Поповим. Будемо молитися, щоб все було добре. Всі хлопці переживають за його здоров'я.

Жорстка гра суперника? Тут все так грають, кожен бореться за своє щастя. Звичайно, суперник вчинив по-хамськи. Якщо Денису зламали ногу, нехай ФІФА розбирається. Це не прикрашає футбол", - сказав тренер.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
UA: СПОРТ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
ascent (Луксор)
Слабо признаться? Взял бы и честно сказал, что да, я ....
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 7
avatar
ascent (Луксор)
Слабо признаться? Взял бы и честно сказал, что да, я ....
Відповісти
0
0
ПетроФ (Луцьк)
ти б вже визначився, кого "постебать" захотів. Бо якраз сам себе убогим виставив.
Відповісти
0
1
ПетроФ (Луцьк)
Castiejl (Краматорск) ну ти і придурок. це сарказм для тих хто не зрозумв))
Відповісти
2
4
Слава75 (київ)
Ти там невдало посаркзмив, а якась тварь "смєлая" з Києва, за гег над совком і чужинскою окупаційною збірною назвав тебе "бєндєрой". Я, луганчанин, його, суку смєлую, не те що на стовбі, а в сортєрі втопив би, совка грьобаного. Це ти тут сереш, чужинска тварь, на мой землі, ти вилупок, сперматозоїд окупантський, зав'яжи свій окупантський язик, блювати від нього хочеться. Їдь-ка ти в свою Рашу, або рота закрий власовская мразь.
Відповісти
2
2
avatar
ascent (Луксор)
Власовцы служили немцам и воевали против СССР! Слава КПСС, ты за кого?
Відповісти
0
0
avatar
smelyj00005 (киев)
слышь,урод из краматорска,бендеровская мразь,я бы тебя тварь на первом же фонаре повесил.
Відповісти
1
3
Пришта Литин (Киев)
З перемогою! У півфіналі буде складніше. Колись у 1977 році на ЧМ у Тунісі ніхто не вважав молдіжну збірну срср фаворитом, але змогли вирвати звання чемпіонів Світу. Налаштовуйтесь братці на боротьбу за Фінал.
Відповісти
3
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус