Збірна U-17 на матчі відбору Євро-2020 залишилась без воротаря


А через демарш київського "Динамо" довелось викликати нових гравців

Збірна U-17 на матчі відбору Євро-2020 залишилась без воротаря


Головний тренер юнацької збірної України (U-17) Олександр Петраков напередодні спарингів із командою Вірменії повідомив про останні новини з табору своєї команди (футболісти не старші 2003 року народження). Збірна вже у листопаді виступить у кваліфікації чемпіонату Європи.

Петраков наголосив, що оскільки київське "Динамо" не відпустило своїх футболістів на збірної, то довелось викликати нових гравців – воротаря Іллю Ольхового, півзахисника Давида Фоменка й нападника Дмитра Шостака.

На превеликий жаль, травму отримав голкіпер "Шахтаря" Тимур Пузанков, який вибув на півтора місяці, тому він не допоможе нам у кваліфікаційних матчах чемпіонату Європи.

Також Петраков висловив подяку львівським "Карпатам", які допомогли з футболістами.

Читайте також Петраков назвав склад збірної України U-17 на найближчі товариські матчі

Розповів коуч U-17 і про команду Вірменії.

Там завжди були хороші збірні. Вірмени намагаються грати в технічний, швидкий футбол, вони діють за схемою 4—3—3. Тому супротивник у нас буде непоганого рівня.

Зізнався Петраков і про те, що цікавиться майбутніми суперниками.

Я їх всіх добре знаю. Природньо, що інформація щодо цих команд потроху оновлюється, тому вже після цього збору я більш детально ознайомлюсь зі змінами в цих збірних.

Нагадаємо, що команда Олександра Петракова готується до кваліфікаційного раунду Євро-2020 (U-17), який проходитиме в Португалії в листопаді. Там збірна України зіграє з Грузією (13-го числа), Албанією (16-го) й господарями – Португалією (19-го).

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Королів Антон (Берген - Жидачів)
Зняти з Динамо 3 очки в чемпіонаті! Хай всциться суркісня!
Відповісти
1
3
Повернутись до новин
Коментарі 2
Королів Антон (Берген - Жидачів)
Зняти з Динамо 3 очки в чемпіонаті! Хай всциться суркісня!
Відповісти
1
3
Віктор Бокасса (Betwmount)
Ху тобі в дупу, ахметівська підстилка.
Відповісти
1
2

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус