Кузнєцов: У Туреччині переглянув близько 15 матчів, отримав всю потрібну інформацію


Головний тренер збірної U-19 поспостерігав в Туреччині за зборами українських клубів

Кузнєцов: У Туреччині переглянув близько 15 матчів, отримав всю потрібну інформацію


Наставник юнацької збірної України U-19 Олег Кузнєцов перебував в Туреччині, де на зборах клубів на власні очі спостерігав за кандидатами в свою команду. Про результати цієї поїздки наставник розповів офіційному сайту УАФ.

Відрядження вийшло корисним. Ми з хлопцями не бачилися з листопада минулого року, а з огляду на те, що наступний наш збір розпочнеться безпосередньо перед стартом еліт-раунду Євро-2020, потрібно було подивитися, як виглядають футболісти. На жаль, деяких кадрових втрат нам уже не уникнути. Через травму вже точно не зіграє в еліт-раунді Микола Михайленко, під питанням участь у турнірі й Данила Хондака, який отримав пошкодження.

— Від клубних тренерів отримали інформацію?

— Так, ми спілкувалися. Тренери рекомендували нам деяких футболістів 2002 року народження, які можуть скласти конкуренцію, тому звернемо увагу й на них. Хоча у пріоритеті, звичайно ж, ті гравці, які у кваліфікаційному турнірі заробляли путівку до елітного раунду Євро.

— Скільки матчів подивилися наживо?

— У паузах між потрібними мені спарингами вдалося побачити поєдинки основних складів "Динамо" й "Шахтаря". Узагалі, напевно, переглянув близько 15-ти матчів. Але головне, що я отримав усю потрібну мені інформацію щодо кандидатів до збірної.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус