Маріупольський чемпіон світу U-20 назвав найскладнішого суперника та розповів про свої плани


З "Шахтарем" і "Маріуполем"

Маріупольський чемпіон світу U-20 назвав найскладнішого суперника та розповів про свої плани


Півзахисник "Маріуполя" Олексій Кащук згадав, як рік тому зі збірною України став чемпіоном світу U-20. Він взяв участь у всіх матчах синьо-жовтих у Польщі.

— Олексію, що тобі найбільше запам'яталося на тріумфальному чемпіонаті світу?

— Матчі із сильними збірними. Усі отримали великий досвід. Було цікаво й почесно представляти країну на такому форумі.

— У семи поєдинках на турнірі збірна здобула шість перемог і одного разу зіграла внічию. Перед стартом змагань міг таке уявити?

— Думаю, ні (посміхається). Хоча в колективі ми ставили за мету виграти чемпіонат світу.

— Після якого матчу ти повірив у реальність цієї мети?

— Напевне, після поєдинку проти нігерійців.

Читайте такожМи - Чемпіони світу! Сьогодні річниця перемоги України на молодіжному Мундіалі

— Це була найскладніша гра?

— Ні, найважче було в матчі проти збірної Італії. Напруга зберігалася до останньої секунди, в італійців дуже сильні футболісти.

— Де зберігаєш медаль?

— Удома. Висить на видному місці (посміхається).

— Нещодавно ти відкрив лік своїм голам у Прем'єр-лізі. Далі буде?

— Сподіваюся. Головний тренер поступово підпускає мене до основи, дає можливість спокійно адаптуватися в дорослому футболі, своєю чергою я докладаю до цього всіх зусиль. Сподіваюся, скоро мені в «Маріуполі» буде вдаватися набагато більше.

— А потім?

— Хотілося б закріпитися в «Шахтарі», з яким у мене повноцінний контракт.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус