Подарунок на день народження: Шевчук увійшов до тренерського штабу збірної U-19


Буде поєднувати з роботою у рівненському "Вересі"

Подарунок на день народження: Шевчук увійшов до тренерського штабу збірної U-19

Фото: ФК Олимпик Донецк


Відомий у минулому футболіст В'ячеслав Шевчук увійшов до тренерського штабу юнацької збірної України U-19. Про це повідомляє у своєму Telegram-каналі журналіст Ігор Бурбас.

За даними джерела, тренерська кар'єра не завадить Шевчуку поєднувати функції спортивного директора у рівненському "Вересі".

Додамо, що підопічні Володимира Єзерського невдовзі проведуть заключні матчі відбору на Євро-2022. У червні синьо-жовті зіграють з Норвегією (1 червня), з Сербією (4 червня) та Нідерландами (7 червня).

До слова, сьогодні В'ячеслав Шевчук відзначає День народження – екс-захиснику збірної України виповнюється 42 роки. Протягом своєї кар'єри Шевчук грав за такі клуби, як "Поділля", "Металург" (Запоріжжя), "Шахтар", "Металург" (Донецьк), "Шинник" (Ярославль), "Дніпро". Після завершення ігрової кар'єри він працював тренером "Шахтаря" U-17, а також очолював донецький "Олімпік".

Восени 2021 року В'ячеслав отримав посаду спортивного директора у "Вересі".

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Telegram
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
K-Spirit (Киев)
Не обоссытся?
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 3
K-Spirit (Киев)
Не обоссытся?
Відповісти
0
0
bato28
Есть тема пацаны! Нашел месяц назад сайт прогнозов на футбол, ну думаю 100% очередное шляпа... Через день любопытство взяло надомною верх и я все же решил взять на пробу. Первый вошел, второй, третий! Короче теперь жду выхода прогнозов больше чем зарплату. Если кому интересно че за сайт, вот --- Бетс2К. к о м ( Ввести в Гугле ) --- Я ведь сам попал на данный сайт так же по рекомендации какого то парня в комментариях, эх знать бы кто он, я бы его сейчас отблагодарил.
Відповісти
0
0
Poligraf P ( Івано-Франківськ)
Що таке ДР? День " рождєнія "? Це по якому "язику"?
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус