Тренер збірної України U-19: Впевнений, що хлопці у відборі будуть грати з великим бажанням


Суперники непрості

Тренер збірної України U-19: Впевнений, що хлопці у відборі будуть грати з великим бажанням

Фото: УАФ / Автор - Павел Кубанов


Головний тренер збірної України U-19 Володимир Єзерський прокоментував підготовку своїх підопічних до елітного раунду Євро-2022:

— Володимире Івановичу, як настрій напередодні старту в еліт-раунді?

— Могло бути й краще. Ми виходимо з обставин, що склалися. Проте тренерський штаб робить усе можливе, щоб на початок еліт-раунду привести команду до спільного знаменника.

— Проблеми із кадрами є?

— З різних причин немає кількох гравців, яких ми хотіли б бачити у складі. Олега Очеретька травмовано. Розраховували ми і на Даніеля Ківінду, який зараз перебуває в “Бенфіці”, але він лише відновлюється після пошкодження. До молодіжної збірної України викликано Антона Боля та Дмитра Капінуса. Але нічого, вірю, що інші футболісти з честю представлятимуть нашу країну на таких престижних змаганнях.

— Наскільки добре ви знаєте можливості майбутніх суперників?

— У нас дуже сильна група. У мене достатньо інформації про супротивників, які після кваліфікаційного раунду, що відбувся у жовтні минулого року, зібралися вже вчетверте. А у збірної України знову ж таки з усіх відомих причин пауза була, по суті, сім місяців. Фаворитом квартету я вважаю команду Норвегії. Вони мають дев'ять футболістів, які мають постійну ігрову практику в колективах вищого дивізіону Норвегії та Данії, а шість гравців виступають в Англії в командах U-23. Серби мають 12 виконавців, які виступають у своєму чемпіонаті. І всі чудово знають нідерландську школу футболу. Тим більше, що ця збірна — господар змагань.

Ми знайомимося з футболістами, оскільки, як я вже сказав, ми не бачилися з хлопцями понад півроку. За короткий період часу нам потрібно зрозуміти, хто в якому стані і донести до підопічних свої ідеї, згадати те, що було раніше, щоб збалансувати склад.

— Наскільки складно буде футболістам збірної України налаштовуватися на ігри з огляду на те, що відбувається в Україні?

— Звичайно, найважливіший фактор це психологічний, але я впевнений, що хлопці гратимуть із великим бажанням. Інше питання, наскільки команда буде готова протистояти таким суперникам, а це покажуть лише самі матчі. Проте збірна України намагатиметься виступити гідно та порадувати своїх земляків”, - сказав Єзерський.

Відзначимо, що стартують юнаки 1 червня матчем проти Норвегії. Також у “синьо-жовтих” в суперниках будуть Сербія (4 червня) та Нідерланди (7 червня). До фінального турніру вийде тільки переможець групи.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Команда 1
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус