Тренер збірної України U-17: Завжди хочеться кращого, але виходимо з тієї ситуації, яка є


Юрій Мороз - про підготовку до майбутнього Євро-2023

Тренер збірної України U-17: Завжди хочеться кращого, але виходимо з тієї ситуації, яка є

Фото: пресс-служба УАФ


Юнацька збірна України U-17 розпочала збір, присвячений еліт-раунду Євро-2023 (U-17). Про те, як команда готуватиметься до турніру, розповів головний тренер синьо-жовтих Юрій Мороз.

— Юрію Леонтійовичу, на збір запрошено 20 футболістів. Можна стверджувати, що це всі сильніші, яких ви хотіли бачити?

— Практично так і є.

— У нашому складі з'явилися легіонери. Це серйозне посилення команди?

— Ми дуже сподіваємося на це. Інформація, яка в мене є щодо нападника Владислава Руснака, який представляє італійську "Сієну", дуже хороша. Впевнений, що він додасть конкуренції та мотивації в команді. Богдан Будко, який виступає за нідерландський АЗ — гравець середини поля. Теж непоганий хлопець, але вже в самому процесі подивимося, як все буде.

— Спаринг напередодні еліт-раунду не плануєте?

— Ні. Завжди хочеться кращого, але виходимо з тієї ситуації, яка є. Працюватимемо у дворазовому режимі, чергуючи тренування на полі з теоретичними заняттями.

— Чи всіх суперників у групі вдалося проаналізувати?

— Акцент я робив на вивченні збірної Кіпру, з якою ми зіграємо в першому матчі. Менше розбирали гру італійців та ірландців, оскільки дивитися їхні торішні поєдинки не було великого сенсу, тому що за рік у юнацькому футболі багато що змінюється. Візьмемо за основу їхній очний матч першого туру в еліт-раунді.

— Ваша думка про суперників одразу після жеребкування і зараз відрізняється?

— Загалом ні. Італія — фаворит.

— Чи готові ваші підопічні передусім психологічно до боротьби за вихід до фінальної частини Євро?

— Принаймні, я вірю в хлопців. Але, безперечно, усе покаже лише сам турнір. Сподіватимемося, що все буде добре, - сказав Мороз.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус