Слюбик: Думаю, це реально – потрапити до збірної України з Руху


У Руху багато футболістів грають у юнацьких збірних України

Слюбик: Думаю, це реально – потрапити до збірної України з Руху

Фото: fcrukh.com


Захисник "Руху" Богдан Слюбик розповів про останні невдалі матчі збірної України U19 та бажання потрапити до національної збірної.

– Крім того, що граєш за "жовто-чорних", ти ще й недавно виступав за збірну України U-19. Останній період для цієї команди вийшов невдалим – програли всі три поєдинки групового етапу еліт-раунду відбору до Євро-2023. Чому так вийшло?

– Чесно кажучи, навіть не знаю, що сталося. Що в першому матчі з Люксембургом, що в другому з Данією сміливо могли вигравати, відкривали рахунок, а потім пропускали двічі. З тією ж Іспанією цілком реально було на нічию грати, але програли. Навіть не можу пояснити такий нефарт і цю смугу невдач… Чесно, не знаю, що сказати… Так буває у футболі.

– За статистичними показниками, наприклад, із Данією, ви переважали суперника за всіма компонентами…

– Та так. Але просто в підсумку нам не пішло в цих іграх, відверто не щастило…

– Колись Григорій Козловський казав, що його мрією є те, щоби 11 представників "Руху" виступали за національну збірну України. На твою думку, це може стати реальністю, зважаючи на те, що "рухівці" є у більшості українських збірних різних вікових категорій?

– Вважаю, що мрія кожного футболіста – потрапити в національну збірну України. Я й інші гравці "Руху" – не виняток. Думаю, що це реально. Але для цього нам, футболістам, потрібно багато працювати.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ФК Рух
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Volder (Ков)
Пока что Рух в сборной саботажников им. Коломойского
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 2
Volder (Ков)
Пока что Рух в сборной саботажников им. Коломойского
Відповісти
0
0
Smooth da Hustler (Львів)
Поки там Ротань и ко, нереально
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус