Єзерський: Потрібно розуміти нинішні реалії щодо футболістів гравців U-17 та молодших


Юнацька збірна України U-17 готується до відбору Євро-2024

Єзерський: Потрібно розуміти нинішні реалії щодо футболістів гравців U-17 та молодших

Фото: УАФ / Автор - неизвестен


Головний тренер юнацької збірної України U-17 Володимир Єзерський розповів про підготовку команди до кваліфікації Євро-2024 – вересневого збору, який проходив на НТК ім. В. Баннікова.

Читайте такожЄзерський: Після обстрілів Києва деякі батьки не пустили своїх дітей в Україну

"Передусім, я вдячний УАФ за те, що в такий час цей збір взагалі вдалося провести. У нас були хороші умови для повноцінної роботи.

Наша збірна готується до кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи, і треба розуміти нинішні реалії щодо футболістів нашого віку та молодших. Важко робити селекцію, оцінювати готовність та рівень гравців, оскільки змагання ДЮФЛ лише починаються, та й відбувається це переважно на регіональному рівні. Тому я радий, що під час тренувального процесу нам вдалося провести чотири спаринги, вони були дуже корисними, оскільки у складах суперників також виступало чимало кандидатів до нашої збірної.

Тішить, що в цих матчах вдалося задіяти не лише футболістів "Динамо" та "Шахтаря", а й представників інших команд із різних регіонів. І можу сказати, що щонайменше п'ять-шість гравців із цього складу можуть допомогти збірній України у кваліфікаційному раунді Євро.

Звичайно, нам вкрай не вистачає таких зустрічей із хлопцями. Наприклад, збірна Німеччини цього віку провела вже близько 40 поєдинків, трохи менше зіграла команда Фінляндії. Водночас ми розуміємо реальність і намагаємося виходити із цієї ситуації. За підсумками тих зборів, які пройшли, ми повинні правильно визначитися зі складом на офіційні матчі, що чекають на наш колектив уже в жовтні", – сказав Єзерський.

Нагадаємо, що матчі кваліфікації Євро-2024 у групі 3 відбудуться з 15 по 21 жовтня у Ліхтенштейні. Збірна України U-17 зіграє проти команд Німеччини, Фінляндії та господарів змагань.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус