Блізніченко: Зайшов із Зінченком в баню, дивлюся – а в нього оберіг на поясі


Андрій Блізніченко згадав свої виступи за юнацькі та молодіжну збірну

Блізніченко: Зайшов із Зінченком в баню, дивлюся – а в нього оберіг на поясі

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine


19-річний вінгер "Вереса" Андрій Блізніченко згадав про часи, коли він грав на урвоні різних юнацьких збірних України.

Читайте такожБлізніченко: Поворознюк вирішив, що має повне право не платити мені зарплату, доки я травмований

– Хотілося б поговорити про ваш досвід виступу за юнацькі та молодіжні збірні України. З якими зірками вам удалося пограти разом?

– Усі хлопці добрі були. Дуже неприємно, що ми з моїм 1994 роком нічого не виграли. Хоча в нас були Едуард Соболь, Богдан Сарнавський, Георгій Бущан, Владлен Юрченко, Олег Данченко, Денис Мірошниченко, Амвросій Чачуа, Олексій Хобленко, Дмитро Хлєбас. Усі до одного зараз грають.

Не пам'ятаю навіть, чи були ми у фіналах якихось турнірів. Завойовували треті місця. Шкода, що не зачепилися за жоден трофей.

– Хто з гравців більше вирізнявся?

– На юнацькому рівні – Юрченко. У "молодіжці" - Руслан Маліновський, Олександр Зінченко. Дуже відрізнявся Віталій Буяльський.

– У Зінченка тоді було видно потенціал гравця рівня топклубів АПЛ?

- Я б не сказав. Він більше виділявся психологічно та ментально. Який він зараз, таким він був і тоді: спокійний, врівноважений. У нього були свої забобони.

- Що наприклад?

– Коли я зайшов із Зінченком перший раз у баню, побачив у нього на поясі якийсь оберіг – мотузку з хрестиком. Я таке взагалі побачив уперше, тобто саме на цьому місці. В усіх на шиї, на руці, на нозі, а в нього на поясі.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
trafalgar (Запорожье)
Редакция шо вы курите,какой 19 летний вингер,когда Близниченко 29?
Відповісти
0
1
Повернутись до новин
Коментарі 1
trafalgar (Запорожье)
Редакция шо вы курите,какой 19 летний вингер,когда Близниченко 29?
Відповісти
0
1

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус