Захисник України U-17 - про вихід на Євро-2024: Всі наші хлопці хотіли перемогти


Підопічні Юрія Мороза вибороли путівку до фінального турніру

Захисник України U-17 - про вихід на Євро-2024: Всі наші хлопці хотіли перемогти

Фото: ФК Металіст


Захисник "Металіста" і юнацької збірної України U-17 Кирило Дігтярь поділився своїми враженнями від перемоги синьо-жовтих у групі еліт-раунду відбору Євро-2024.

Читайте такожЗбірна України U-17 виграла групу еліт-раунду відбору і здобула путівку на фінальний турнір Євро

— Нещодавно збірна України U-17 вийшла на Євро-2024. Опиши свої емоції від причетності до цієї події.

— Емоції, звісно, позитивні. Ми дуже сильно хотіли пройти далі та добилися цього. З першого разу, коли я їздив за 2006-й рік, нам це не вдалося, а зараз все пройшло чудово, тому я дуже радий.

Читайте такожКлуби Бундесліги стежать за гравцями збірної України U-17

— Яка запорука настільки впевненого успіху в усіх трьох матчах?

— Мені здається, запорука у нашому бажанні пройти далі. З ким би ми не грали, всі наші хлопці хотіли перемогти, тому завдяки цьому ми здобули стовідсотковий результат.

— Ти особисто відчуваєш, що вже вписав своє ім'я в історію, і що з кожною впевненою грою до твоєї персони прикуто ще більше уваги?

— В історію "Металіста", можливо, частково і вписав. А якщо говорити загалом, то я гадаю, що я ще майже нічого не зробив. Так, до мене є увага, але я не думаю про це.

Читайте такожМороз - про матчі еліт-раунду відбору Євро: Якщо відверто, то думав, що буде складніше

— Після виходу на Євро з вами за відеозв'язком говорив Андрій Шевченко. Які враження ця розмова справила на тебе?

— Було дуже приємно, що президент виділив час та похвалив нас. Враження дуже позитивні.

— Кого б хотів побачити у суперниках на Євро і яке завдання стоятиме перед збірною України?

— На Євро не буде слабких суперників, там кожна гра буде важливою, тому не має значення, з ким грати. Задача, звісно ж, вийти з групи та пройти якомога далі. На чемпіонаті Європи не треба налаштовуватися, треба виходити та грати.

— Як тебе зустріли у "Металісті" після приїзду до України з таким спортивним здобутком?

— Хлопці та тренерський штаб привітали з виходом на Євро, трошки притравили, що я вже їду в Європу.

— Ти казав, що тобі зручно грати й лівим захисником, і центральним. А у тренувальному процесі після приїзду зі збірної до клубу і навпаки перелаштуватися виходить швидко?

— Я вже звик до таких змін, тому для мене це не проблема. Я вже швидко переналаштовуюсь, - сказав Кирило.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ФК Металіст
Опублікував: Аліна Єрофеєва
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус