Унаї Мельгоса: Ще до перерви "Динамо U-19" змогло переломити хід гри


Тренер "Динамо U-19" прокоментував перемогу над "Порту" в першому турі Юнацької ліги УЄФА

Унаї Мельгоса: Ще до перерви "Динамо U-19" змогло переломити хід гри


Тренер "Динамо U-19" Унаї Мельгоса прокоментував перемогу над "Порту" в першому турі Юнацької ліги УЄФА (4:0).

- Нарешті ми отримали можливість подивитися наших гравців у таких матчах, які покажуть, як вони будуть себе вести і діяти в майбутньому, тому що ми дивимося в перспективу, а перспектива - це їхня гра за першу команду "Динамо". Плюс ми повинні вчитися грати в матчах, коли не всі час маємо перевагу, але можемо переламати хід гри.

- Другий тайм у команди вийшов краще. До перерви потрібен був час, щоб пристосуватися до суперника, звикнути?

- Ми повинні бути налаштовані і адаптовані належним чином з самого початку кожного матчу. Але, тим не менше, другий тайм дійсно вийшов краще, ніж перший. Хоча ще до перерви ми змогли переломити хід гри. Це мене дуже радує, тому що гравцям дуже важливо вміти перебудовуватися в складних ситуаціях і знаходити рішення і вихід з них не тільки до кінця матчу, але і до кінця першого тайму. Сьогодні у них це вийшло досить непогано, я радий за хлопців. Судячи з того, що ми побачили ще в першому таймі, цей матч пішов їм на користь.

- Інтенсивність в таких матчах набагато вище, ніж в чемпіонаті України? Наприкінці деякі футболісти не добігали, у деяких гравців були судоми...

- Звичайно. Команда змогла привчитися до більш високого ритму, гравці повинні розуміти, що такий же високий ритм їх очікує в першій команді, в матчах Прем'єр-ліги та єврокубках. Сьогодні я побачив у цьому плані позитивну динаміку. Гравці звикають, адаптуються, тому я дуже радий, що ми беремо участь в таких матчах.

- Чого не вистачило Щебетун, щоб забити 2-3 голи? У чемпіонаті України він зазвичай реалізує такі моменти. Це нерви і емоції?

- Створює моменти не тільки Щебетун, але і вся команда, тому відповідальність повинна лежати на всіх. Щебетун ще потрібно вчиться, і він показує своє бажання це робити. У таких матчах, як сьогодні, він може показати, як він справляється з подібними ситуаціями. Думаю, в наступних поєдинках він зможе удосконалитися у цьому компоненті, оскільки вже після цієї гри побачив деякі проблеми, які можуть у нього виникнути при протистоянні з суперниками більш високого рангу і захисниками більш високого рівня. Думаю, матч з "Порту" пішов йому на користь, незважаючи на те, що він не забив.

- Що Ви сказали гравцям у роздягальні після матчу?

- Я сказав, що їхній шлях ще не завершений, подякував за зусилля, які вони доклали. Також зазначив, що їх виграш у цьому матчі полягає не тільки в його результаті, але і в тій роботі, яку вони роблять, в тих помилках, на яких вони навчаються. Після гри з "Порту" ще нічого не закінчується, вони ще нічого не виграли і нічого не програли. Хлопці побачили, які у них були проблеми і які успіхи. Думаю, вони зможуть отримати з цього правильні і корисні висновки.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Smooth da Hustler (Львів)
Тренер "Динамо U-19" Унаї Мельгоса прокоментував перемогу над "Порту" в першому турі Юнацької ліги УЄФА (4:0).
а не 2-1 )
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 1
Smooth da Hustler (Львів)
Тренер "Динамо U-19" Унаї Мельгоса прокоментував перемогу над "Порту" в першому турі Юнацької ліги УЄФА (4:0).
а не 2-1 )
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус