Григорій Суркіс: Сподіваюся, що сьогодні "Динамо" зможе довести, що воно сильніше за "Порту"


Віце-президент УЄФА Григорій Суркіс прокоментував перемогу "Динамо U-19" над "Порту" в Юнацькій лізі УЄФА

Григорій Суркіс: Сподіваюся, що сьогодні "Динамо" зможе довести, що воно сильніше за "Порту"


Віце-президент УЄФА Григорій Суркіс прокоментував перемогу "Динамо U-19" над "Порту" в Юнацької лізі УЄФА (2:1).

"Я тільки що був в роздягальні - настрій у хлопців відмінний, вони на сьомому небі від щастя. Це перемога не тільки для вболівальників "Динамо", але й для всієї України, бо саме з цих молодих хлопців, як і з юнаків "Шахтаря", що грають в цій же Лізі, в майбутньому ми будемо мати футболістів національної збірної.

Я як уболівальник бажаю, щоб і доросла команда "Динамо" зробила все можливе для того, щоб сьогодні ввечері порадувати своїх уболівальників. Перший старт "Динамо" у Лізі чемпіонів за останні три роки повинен стати кроком вперед для молодої, нової команди під керівництвом амбітного тренера. Сергій Ребров вже довів, що за короткий проміжок часу з команди, яка майже не змінилася, можна зробити колектив з іншим обличчям, настроєм та амбіціями.

Головне, що ці хлопці об'єднані єдиною метою: домагатися в кожній грі перемоги. Я дуже сподіваюся, що сьогодні ввечері "Динамо" зможе довести, що воно сильніше за "Порту". Як це довели вже молоді динамівці", - сказав Григорій Михайлович.

Нагадаємо, що матч Ліги Чемпіонів "Динамо" - "Порту" відбудеться сьогодні, 16 вересня, в Києві, на стадіоні НСК "Олімпійський". Початок матчу - о 21:45.

Текстову онлайн-трансляцію поєдинку "Динамо" - "Порту" читайте на UA-Футбол.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Alex51 (Kiev)
Гриша, пора брать УЕФА и замутить каку-нить реформу в нашу пользу, типа ВКДК получает право играть в ЛЧ, когда посчитает нужным
Відповісти
1
2
Повернутись до новин
Коментарі 1
Alex51 (Kiev)
Гриша, пора брать УЕФА и замутить каку-нить реформу в нашу пользу, типа ВКДК получает право играть в ЛЧ, когда посчитает нужным
Відповісти
1
2

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус