Хахльов: Англія - наш перший елітний суперник на Євро-2018

Збірна України U-19 продовжує готуватися до другого матчу групового етапу Євро-2018 проти команди Англії. Своїми очікуваннями від майбутнього матчу поділився гравець української команди Олексій Хахльов.

"Я б сказав, що Англія - ​​це перший елітний суперник в фінальній частині цього турніру. Команда дуже сильна. Всі гравці швидкісні, відмінно працюють з м'ячем, особливо в лінії атаки. Наскільки я пам'ятаю, кілька чоловік у ​​англійців вже грають в АПЛ, і думаю, це щось та означає. Тому, Англія є Англія", - підсумував Хахльов.

Нагадаємо, що в першому своєму поєдинку в групі українці обіграли французів з рахунком 2:1, а матч проти Англії збірна України проведе в п'ятницю 20 липня.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ТК Футбол
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
Fata Morgana (Запорожье)
Не знаю кто мне там минусанул (дилетантишка какой нить), но пацаны реально не забздели и показали очень хороший футбол который местами был даже лучше английцев! Молодчаги! Ещё очко и вы в плей-офф! Боритесь - и поборете!
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 3
avatar
Fata Morgana (Запорожье)
Не знаю кто мне там минусанул (дилетантишка какой нить), но пацаны реально не забздели и показали очень хороший футбол который местами был даже лучше английцев! Молодчаги! Ещё очко и вы в плей-офф! Боритесь - и поборете!
Відповісти
0
0
avatar
Fata Morgana (Запорожье)
Ну и что что элитная? Уже в трусишки успели наложить что ли? Если вы казаки то не куй бояться даже чёрта, а не то что англикосов! Боритесь - и поборете!!
Відповісти
0
1
avatar
simargl (Чернигов)
Надо добавлять - младший...или джуниор, как у неймара. А то еще подумают ,что они не родственники с папочкой )))))
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус