Андрущак - про роботу у чоловічій Ворсклі U-19: Хлопці швидші. У жіночому футболі я звикла до одних швидкостей


Ія Андрущак про перші враження на посаді тренерки

Андрущак - про роботу у чоловічій Ворсклі U-19: Хлопці швидші. У жіночому футболі я звикла до одних швидкостей

Фото: ФК Ворскла


Наставниця чоловічої команди "Ворскли" U-19 Ія Андрущак поділилася враженнями від свого призначення.

"Це новинка в нашому українському футболі, взагалі у футболі чоловічому. Але я сприймаю це спокійно, це для мене це виклик, тому що я до цього не працювала у якості тренера. Я працювала у якості помічника і тренера з фізпідготовки. І це було в жіночій команді. Це щось нове для мене.

Звичайно, перемога завжди приносить тільки позитивні емоції, але це перша гра, хлопці ще грають на багажі попереднього тренерського штабу. Тому я не бачу великої заслуги своєї. Але перша перемога ― це, звичайно, приємно. Відверто кажучи, хлопці швидші. Я все життя у жіночому футболі, звикла до одних швидкостей у грі, тренувальному процесі. А з хлопцями мені треба більше часу, щоб помилки побачити, бо рух швидший. Я вже на першому тренуванні ледве встигала за ними.

Потім уже, звичайно, не те, що страх, але якісь такі думки з’являлися: а може я не зможу, як хлопці сприймуть це. Тобто були такі сумніви, але я думаю: спробую, а вже потім результат, гра і все інше покаже, чи вдалий це був експеримент, чи ні", - зізналась Андрущак.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Суспільне
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус