Бєлік: На єврокубкових матчах Шахтаря U-19 було 15-20 скаутів європейських клубів


Тренер розповів про прогрес молодих гравців

Бєлік: На єврокубкових матчах Шахтаря U-19 було 15-20 скаутів європейських клубів

shakhtar.com


Головний тренер "Шахтаря" U-19 Олексій Бєлік розповів про прогрес своїх футболістів цього сезону.

- Що можете сказати про прогрес "Шахтаря" U19 і гравців протягом півріччя?

– Не хочу називати прізвища та когось виділяти. У нас така специфіка, що футболістів оцінює головна команда, коли викликає своє розташування. Щодо команди, то ми прогресуємо. Ми стали гнучкішими тактично, адже протягом півріччя використовували багато ігрових схем. Сподіваюся, у майбутньому хлопцям це допоможе і вони швидше сприйматимуть інформацію та вміло виконуватимуть завдання тренерів.

Порівняно з минулим сезоном склад став молодшим, є гравці 2007 року народження, які дебютували у матчах, де потрібен був результат. Гармаш, Шелекет та Данковський – це ті, хто виходив у поєдинках Юнацької ліги УЄФА в основному складі та зіграв ключові матчі, таким чином продемонструвавши роботу всієї Академії та тренерів. Підсумок прогресу покаже друга частина сезону, коли розпочнеться боротьба за чемпіонство.

– Які поєдинки найбільш пам'ятні та чому?

– Усі на груповому етапі Юнацької ліги УЄФА запам'яталися, футболісти здобули важливий досвід, змагаючись із найкращими гравцями та академіями Європи. Перед першим матчем я сказав, що кожен гол, поразка, результативна дія чи перемога – на вагу золота, бо за ними стежать та оцінюють нас різні скаути. Знаю, що на матчах були присутні 15–20 скаутів із різних європейських команд, було важливо використовувати кожну хвилину на максимум.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ФК Шахтар
Опублікував: Михайло Черниш
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус