Головко: Всі футболісти молодіжки гідні грати в першій команді країни


Фахівець - про своїх підлеглих

Головко: Всі футболісти молодіжки гідні грати в першій команді країни


Наставник молодіжної збірної України Олександр Головко поділився очікуваннями від подальшого розвитку кар'єри гравців 1994 року народження, які завершили виступи в "молодіжці".

"Я думаю, що всі вони гідні грати в першій команді країни: хтось - зараз, хтось - трохи пізніше. Процес навчання не зупиняється: з моєї точки зору, футболіст повинен рости до 25-26-ти років і потім вже свій досвід застосовувати правильно, щоб грати в футбол якомога довше. Якщо кожен подумає, що він чогось досяг, і зупиниться, тоді будуть проблеми.

Ми зібралися після гри, я всім подякував, сказав, що це тільки початок шляху. Головна їхня кар'єра - клубна, якщо вони там будуть підтверджувати свій рівень, проблеми з викликом до головної команди країни і поїздкою на Чемпіонат Світу не буде", - сказав фахівець.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
footballua.tv
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Свободу не спинити (Львівська обл)
Нажаль в нас чомусь гравці не можуть плавно перейти від молоді до дорослого футболу
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 2
Свободу не спинити (Львівська обл)
Нажаль в нас чомусь гравці не можуть плавно перейти від молоді до дорослого футболу
Відповісти
0
0
вручий (Светловодск-Киев)
Несомненно - это будущее Украинского футбола, вопрос только, а где результат Головко, почему все так плохо.?!
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус